ושאלת המשך - אוכל לארוחת 10

ושאלת המשך - אוכל לארוחת 10

עד עכשיו קיבל רק סנדוויצ'ים עם ממרחים שונים. מעכשיו מותר לו לחם בלי הקשה, וגם אותו הוא צריך לקרוע לחתיכות קטנות.
חשבתי על מעדן. הבעיה שהוא באופן כללי נורא קשה באוכל. אז הוא מוכן רק למילקי. שזה לא בריא ומלכלך. וכרגע קר, אבל בקרוב תהיה בעיה לשלוח מוצר חלב.
פשטידות הוא בקושי אוכל, רק כשממש מכריחים אותו וגם אז תלוי איזו. בטוח שלא יוכל אם אשלח איתו.
מה עוד מתאים להגדרה של רך מאד ועדיף לא מוצר חלב? וכמובן מתאים להפסקה בבית ספר.
חשבתי גם על בננה, אבל היא נוטה להשחיר ואם זה יקרה - לא יטעם אפילו.

mykal

New member
כריך שישאר בו

החלק הרך., עם ממרחים שונים. תני יותר מכריך אחד.
מעדן זה פתרון טוב.
האם אפשר שתקבלו עזרה מביה"ס, ותשלחי איתו מנה חמה.
או מרק טחון של ירקות, שאפשר לשתות.

לא נראה לי מתאים לשלוח מרק

גם בבית הוא לא אוכל מרקים. ובבית ספר זה נשמע בעייתי - יישפך בתיק / תוך כדי האוכל וכד'. כדי לאכול כריך, גם את החלק הרך, הוא חייב לקרוע כל פעם חתיכה - כך אמר הרופא. וזה נראה לי לא אסטטי ולא היגייני וגם אני חוששת שיתעצל לחתוך וכן ינגוס. חשבתי לנסות את השתייה של יוגורט בטעמים, אולי יסכים לטעום - האם ישביע אותו? ושוב, חלבי - אבל לפחות פיזיבילי לחודש חודשיים הקרובים.

mykal

New member
לגבי המרק

אם לא אוכל ולא אוהב זה לא רלונטי. לגבי ישפך,
יש היום תיקי אוכל וקופסאות אטומות ונוחות.
לגבי לחם לפרוסות ביס. אין שום דבר לא אסטטי בענין. ממש לא.
יוגורט ומעדן בהחלט משביעים. בננה בפלחים בהחלט משביעה.
מנה חמה, זה לבקש ממורה או מזכירה קצת מים חמים לא סיפור גדול.

בכלל אם קצת תירגעי ותשלימי עם מה שקרה, תראי שתקבלי המון הצעות,
ותוכלי לבחור מה מתאים לך/לכם ותתגברו על הקושי.

קודם כל לומר לך שזה נשמע נורא מבאס! ?? לילד ולכם...

מבחינת אוכל- אפשר פנקייק, מקושקשת או חביתה חתוכה בקופסה קטנה, פסטה... מעדן אפשר לשלוח גם בקיץ בתיק קטן ייעודי. יש את הקורנפלקס הזה שלוקחים לדרך, מארז כזה עם חלב.

גם אני חשבתי על המארזים של חלב עם קורנפלקס. זה חלב עמיד
כך שאיך צורך בקירור. אפשרות לשניים-שלושה ימים בשבוע. היום יש גם מארזים עם שוקו (גם עמיד).

סביון1

New member
הייתי מכינה את אותם סנדויצים

בלי קרום הלחם, וחותכת אותם בסכין לחתיכות בגודל ביס.

סביון1

New member
שימי סוג לחם שלא מתייבש מהר. אר

אולי לחמניה רכה? ולארוז בפלסטיק נצמד

עדיקים

Active member
ארוחת עשר

גם לבת שלי נשברה השן הקדמית בגיל צעיר יותר, בהתחלה כל כך כאב לה שהיא אפילו לא יכלה לאכול מקדימה.
מהר מאוד למדה לחתוך את האוכל לחתיכות קטנות ולהכניס לפה בלי להשתמש בשיניים.
אני הייתי שולחת עם כריך בלי הקשה אפילו חותכת לרבעים שיהיה לו פחות זמן לבזבז על חיתוך. כריך שחתוך לרבעים אפשר בקלות לחתוך עם הטוחנות ולא החותכות.
הם צריכים להיות שבעים עם אוכל בריא בבית הספר, את הילדים שלי מעדן לא היה משביע לכל היום.

למעלה