מחפש רעיונות ליום כיף עם האחיין בן 9

danakama10

New member
כאמור, היא הציעה גם בכדור פורח וגם הציעה במטוס

"טיסה בשמי הארץ בכדור פורח (יוצא מגני יהושע) או במטוס. "

מחפש רעיונות ליום כיף עם האחיין בן 9

שלום.

מקווה שאני בפורום הנכון...

אני מחפש רעיונות ליום כיף עם האחיין החמוד שלי, לכבוד יום הולדת 9

המטרה זה לעשות משהו ביחד, אח"צ-ערב באזור המרכז.

אני לא מתחבר לכל מיני אטרציות כמו הפליי-בוקס ודומיהם וחוץ מגלידה וסרט אין לי באמת רעיונות

קודם כל - מה רע בסרט ופופקורן או סרט וארוחת ערב?
אחלה של פינוק לדעתי.
אבל חוץ מזה, מה התחביבים שלו? משהו שמעניין אותו במיוחד?

סביון1

New member
הצעות

אני לא מכירה פליי בוקס ולא יודעת מה אוהב האחין שלך ומה אתה אוהב. יכולה רק לשלוף כמה רעיונות מהמותן - חדר בריחה; פיקניק פלוס שיט בסירה על הירקון (אם זה עדיין קיים, מזמן לא הייתי שם, אפשר לתת גם לילד להשיט והם אוהבים את זה); גם סתם טיול בפארק הירקון ובמתקני העץ שלו יכול להיות כיף; לונה פארק; לייזר טאג; להכין ביחד פיצה, עוגה או כל מאכל אחר אהוב ומתאים; לקחת אותו לספורטק וללמד אותו ספורט שאתה מכיר והוא לא, כמו טניס, כדורסל, רולרס וכדומה; טיול ביפו העתיקה כולל הנמל עם סירות הדייגים (אם כי אני לא בטוחה שתמצאו שם דייגים אחר הצהריים);
יפה שהדגשת את ה'ביחד', זה באמת הכי חשוב. תיהנו

תלוי מה הוא אוהב, אבל הצעות כלליות:

גן חיות? (הספארי ברמת גן?) באולינג? לשחק איתו (כדורגל? פריזבי?) בפארק אם יש יום יפה? קיר טיפוס? קטיף (כשפתוח)? מוזיאון כלשהו (תלוי בתחומי העניין של הילד - יש מוזיאוני מדע, ילדים, קומיקס, וואטאבר)? לונה פארק (כשפתוח)?
אצלנו זכור לי שאחת הילדות ביקשה ללכת למוזיאון האמנות ביום ההולדת שלה, ואחרת ביקשה ללכת לפינת ליטוף.

רi תם

New member
מציעה...

1.לשאול את הילדון.אולי התשובה שלו תתאים לשניכם.
2.סרט וגלידה?מעולה.יש אפשרות להקרנה פרטית עם אוכל,משמע רק אתה והוא באולם,על כסאות מרווחים שמזכירים כורסאות טיוי ויש כיבוד.
3.לשאול אותו מה היה רוצה לקבל מתנות ביום ההולדת וללכת איתו לקנות אחת מהן (אם לא יקרה יכולה להיות "קדימון" לסרט
).
4.יש כל מיני מקומות שהילדים אוהבים כמו מקומות עם טרמפולינות-ג'אמפארק,הייד פארק וכיו"ב.אולי הוא יציע לשם.
5.טיסה בשמי הארץ בכדור פורח (יוצא מגני יהושע) או במטוס ואח"כ ארוחה יחד.
תהנו
מזל טוב.

danakama10

New member
טיסה בשמי הארץ כבילוי יום כייף עם ילד בן 9?

זו לא הסחפות "קלה"?

רi תם

New member
עונה...

אני "מחזיקה" ממך אישה ברת דעת.קוראת תגובות שלך ולא רק בפורום הזה ואין לי ספק שיש לה מה לתרום אבל מתי תלמדי נימוסין?
למה,לרוב (ואגב לא רק כלפיי) התגובות שלך "דוקרות"?
מה זה "הסחפות"? ניסית פעם? יודעת עלויות? מכירה החוויה? ילדיי הרבה יותר צעירים וטסנו בכדור הפורח והיה מקסים וחוויתי.
נכון,זה אחד מהפורום הציבוריים,הפתוחים ואיש פה לא מכיר את רעהו אבל גם מלל כתוב יכול להיות מכבד יותר.
שיהיה לך יום נפלא.

danakama10

New member
אבל כתבת בפירוש טיסה במטוס

הנה רענון זיכרון קצר:
טיסה בשמי הארץ בכדור פורח (יוצא מגני יהושע) או במטוס.
לגבי כל השאר, בואי ננסה לא לגלוש לנסיונות חינוך.

danakama10

New member
חסר?

- לשחק מטקות בחוף הים
- לשוט בסירה בירקון/בפארק הלאומי
- להעיף עפיפונים
- טרמפולינות
- מיני גולף
- באולינג
- סרט כמו שציינת
- לונה פארק
- ללכת לפיצריה לקנח בגלידריה ולחזור הביתה ולשחק במשחקים שונים (UNO/טאקי, מונופול, הרמז, שח ועוד).

תודה על הרעיונות. כאמור, המטרה היא להיות ביחד

שייט זוגי פחות רלוונטי והיות ויש עוד הוצאות בחיים האלה, אז אולם הקרנה פרטי פחות רלוונטי אליי - אבל קיבלתי פה כמה רעיונות טובים.

תודה

haych

New member
גם אנחנו לוקחים את האחיינים כל שנה ליום כייף

לפני שנתיים היינו בפארק "הדב הלבן" בעמק חפר (אבל זו פעילות לשבת בבוקר ולא לשעות שאמרת, וגם טיפה רחוק לך אבל בטח יש עוד דברים בסגנון) שזה פארק אתגרי לילדים. הבנות מאוד נהנו, ועכשיו ליום הולדת 8 ביקשו שנלך לשם שוב.
בגלל שאצלנו מדובר בבבילוי כולל לינה, בפעם האחרונה שהן הגיעו הכנו פיצות וכדורי שוקולד ביחד וזו הייתה ארוחת ערב וקינוח. למחרת הלכנו לדוב הלבן ואחה"צ ראינו בבית סרט עם פופקורן.

עם הגדול, כשהיה בן 11 הלכנו לחדר בריחה שמתאים לגיל+מסעדה לארוחת צהריים. גם הוא מאוד נהנה.

למעלה