שבוע אחרון לחופש הגדול בפתח! יש תוכניות מיוחדות?..

שבוע אחרון לחופש הגדול בפתח! יש תוכניות מיוחדות?..
אצלנו נראה שהבנים מנצלים וימשיכו לנצל את ימי החופשה האחרונים לעשות מה שלא התאפשר להם עד עכשיו, שזה בגדול כלום

הפריבילגיה שלי, בתור מי שסחבה אותם יום-יום לטיולים רגליים ארוכים (וחלקם קשים באמת), היא להרגיש סבבה עם זה. אמנם הבכור חזר לאימונים (עדיין לא חזרו לשגרה מלאה, רק 3 פעמים בשבוע), ועל הקטן נפלה חוברת חשבון ארוכה מאוד שקבלו לחופש (גילינו את זה רק כשהגענו הביתה), ובצר לו הוא נאלץ לעשות כמה עמודים כל יום, אבל חוץ מזה הם באמת לא עושים שום דבר, ונשאר להם עוד שבוע לא לעשות שום דבר, ולא נראה שהם מתכננים להפר את השגרה הזאת
אולי סרט, אבל זאת לא באמת חריגה מהותית משגרת הכלום...
מבחינתנו הציוד בגדול מוכן, הספרים ברובם נעטפו, ילקוטים כובסו והאנרגיות לקראת החזרה לבית הספר הן כמובן שליליות ביותר, אבל אי אפשר באמת לצפות אחרת

שבוע חופש גדול אחרון נעים לכולם

שבוע נעים ורגוע

אצלנו לא מתוכננות הרפתקאות. הכנות אחרונות לשנת הלימודים, תמיד יש קניות שנדחו לרגע האחרון, בילוי אחרון של החופש עם החברים,

וגם אצלנו התגלו כמה תרגילים במתמטיקה...

אצלנו זו עבודה באנגלית (של האמצעית שעולה ל-ה'). טרם התגלתה חוברת חשבון.

ביום שלישי מפגש היכרות של הקטנה בגן חובה (חטיבה צעירה, כך שטכנית זה כבר בית ספר...) ושיחת פתיחה של הגדולה ב-ח' עם המחנכת שלה (אותה אחת משנה שעברה).

בהצלחה לקטנה!

אצלנו חוברת העבודה התגלתה במפתיע יחד עם תעודת סוף השנה... ככה זה כשמפספסים 4 ימים אחרונים של בית הספר. מגלים גם הפתעות קצת פחות כיפיות

אה, כזה בתוך התעודה היה לנו בערבית לילדה ב-ח', אבל אנחנו היינו עדיין ביום שקיבלו תעודות.

עדיקים

Active member
לצערי היום חזרתי לעבודה אחרי שבועיים חופש בבית

הייתי מוכנה להשאר איתם בבית עד סוף החופש וחבל שלא יכולתי להשאר איתם חודש בבית. השנה היה ממש כייף, למרות שבסוף לא נסענו לנופש מכל מיני סיבות ואילוצים למרות שמאוד רצינו. שנה הבאה ניסע לטיול גדול בעזרת השם חוגגים בת מצוה.
הילדים ישארו בבטלה בבית עם אבא שלהם למרות שלא נראה לי שיטיילו לאנשהו בימים האלה בעיקר הכנות לקראת שנת הלימודים, הגדולה עולה ל-ו' ויש לה פרוייקט חונכות וצופים שמתחילים כבר השבוע.
לנו לא נתנו משימות לחופש למרות שקניתי לשניהם חוברות לא ממש מילאו אותן אולי השבוע כחלק מהכנה לשגרה נתחיל לעשות משהו. אני שמחה שלא נותנים אצלנו משימות בחופש כי במהלך השנה יש להם מלא שיעורי בית וחופש זה באמת בשביל לנוח גם עבורם.

כיף להישאר בבית עם הילדים
תכלס גם אני התבאסתי לחזור
לעבודה, וזה אחרי חודשיים שלא הייתי

האמת שהופתענו למצוא את חוברת העבודה בתוך התעודה. ממש לא חשבתי שילדים שסיימו כיתה ג' יקבלו חוברת עבודה (30 פלוס עמודים!) לחופש. לגבי חוברות קנויות - עשיתי את הטעות הזו יותר מפעם אחת עם הבכור בזמנו. למדתי לקח

סביון1

New member
אצלנו במשך כל שש שנות היסודי קיבלו חוברות או דפי עבודה
במתמטיקה, ולפעמים גם בשפה (בעיקר בכיתות הנמוכות). וגם בחטיבת הביניים הגדול קיבל עד עכשיו דפי חזרה במתמטיקה. הכל היה במשו"ב כך שמי שעוקב, לא יכול היה לפספס.

אצלנו ביסודי אין משו"ב. מודה שלא זוכרת מה היה אצל הבכור כל
השנים (אולי כן קבלו משהו מתישהו), אבל זו השנה הראשונה שהצעיר מקבל איזושהי עבודה לקיץ.
לא שאני נגד ברמה העקרונית, רק שברור במקרה הספציפי הזה שהמורה לחשבון פשוט הורידה אקראית דפי עבודה מהרשת (והרבה מהם), ולא ממש טרחה לעבור שאלה-שאלה. כלומר, יש בדפים האלו גם חומר שהם בכלל לא למדו. לצעיר שלי זו לא הייתה בעיה, אבל לאחרים כן (וכמובן שכבר יש דיבור בקבוצת וואטסאפ וכו. כיף חיים. קשה לומר שהתגעגעתי לקבוצת ההורים הספציפית הזאת).
הבכור קיבל חוברת עבודה ממש מוגזמת במתמטיקה (סיים כיתה ז' מופ"ת ויש להם מורה מעולה אבל גם מאוד דורשת, בהתאם למסורת הסובייטית ממנה הגיעה
), ובהתאם לפרפקציוניסט השקדן (והקוטר, זה לא סותר) שהוא, הוא ישב שעות על גבי שעות וסיים את החוברת עוד לפני שטסנו. הצעיר לא היה עושה את זה גם אם היה מקבל את החוברת הרבה לפני הטיסה

ליאת של עדי

New member
מנהל
גמני מדשדשת השבוע
אין תוכניות בכלל
אני עובדת ואתמול והיום הילדים נהנים עם בייביסיטר ואח שלה שהוא חבר שלהם.
מחר אהיה בחופש ואחרי זה חמותי.
היו לי שבועיים חופש והייתי בכיף נשארת איתם עוד
הכל מוכן ברמת הקלמר והתיק. נשאר לי לסדר להם את הארון כמו שצריך עם החולצות החדשות ולסנן כמה ישנות.
אגב עם העולה לכיתה ד עשיתי חוברת אנגלית מצויינת (בחרנו באנגלית כי בחשבון הוא טוב) וזה נתן לו לדעתי פוש רציני בהבנת השפה. ישבתי איתו על כל עמוד והוא התלהב שהוא מבין יותר ויותר.

למעלה