משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס כיף במיוחד

משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס כיף במיוחד

החופש הגדול הוא תקופה מאתגרת אך מהנה של שבירת שגרה. אנו לוקחים לעצמנו חופש, מטיילים, נוסעים, או מתמודדים עם הילדים חסרי המעש.
בואו תספרו לנו על חוויה אישית ומשמעותית הזכורה לכם מהחופש הגדול ואולי תזכו בשני כרטיסים לפארק המיים "שפיים".

איך זוכים

מעכשיו ובמהלך כל השבוע הקרוב אתם מוזמנים לשתף אותנו בשרשור זה בחוויה עוצמתית, ייחודית ומעניינת שעברתם במהלך החופש הגדול הזה או בעבר.
למשל: טיול מטורף שחלמתם עליו כל החיים, מקום מעניין, תחביב חדש, גילוי עצמי, שינוי בחיים לקראת שנה חדשה, אטרקציה מקורית עם הילדים וכדומה. ניתן לשתף אותנו עד יום ראשון, 29.7, בשעה 10:00.

במה זוכים

הגולש עם השיתוף האישי הכי מעניין ועוצמתי יזכה בשני כרטיסים לפארק המים "שפיים", אשר שווים 238 ש"ח.

שימו

מסר פרטי ישלח לגולש הזוכה.
הכרטיסים ישלחו בדואר לגולש והם ניתנים להעברה.
כל גולש יכול לשלוח הודעה פעם אחת בלבד.
התחרות אינה פתוחה לאורחים אלא לגולשים הרשומים באתר.
למימוש הכרטיסים יש לעיין בימים ושעות הפתיחה באתר של פארק המים שפיים.

שיהיה בהצלחה לכולם והמשך חופש גדול מהנה!

הפעם הראשונה שישנתי עם חברות מחוץ לבית בטיול

אני לא אשכח את הנסיעה הראשונה שלי לחופשה עם חברות באילת.
פעם ראשונה שהרגשתי נערה, הרגשתי גדולה, הרגשתי שזאת דלת כניסה לגיל ותקופה חדשים....
היה אלכוהול (שתינו בצורה ילדותית), שחייה לילית (קפיצה למים מהמזח בלילה), בנים, מסיבות, לילה ללא שינה....
אני הרבה יותר אוהבת את עצמי היום בגיל 30 + בלי כל זה, ומרגישה שלא הייתי אני והלכתי אחרי החברות....
היה כיף וכיף שנגמר.
אבל ללא ספק חוויה מבגרת ומעצבת שהיא דגל אחד בתהליך ההתבגרות והבשלות בחיים.

טיול בנחל שניר

זו הייתה אחת החוויות המרתקות בחופש הגדול שלפני שנתיים.
נסעתי עם המשפחה. הגענו בצהריים לשמורה והלכנו במים וזה היה ממש כיף במיוחד בחום שהיינו בו ביולי. הלכנו עם נעלי ההליכה בתוך המים שזה ממש מומלץ. עצרנו מידי פעם לשתות מים ולאכול פירות. מסלול של שעה וחצי בער וזרימת המים הייתה חזקה ומהנה.

natasha391

New member
אשמח להשתתף. העבודה הראשונה

החופש הגדול הכי הכי זכור לי הוא הפעם הראשונה שבה עבדתי בתמורה למשהו.
חילקתי פלאיירים של פיצרייה והיתה תחושה מוזרה כזאת וקצת חששות
מוזר מאוד לחשוב על זה, כי מדובר בעבודה הכי פשוטה שיש, אבל בתור ילדה זה שונה
הלכתי שעות בחום עם חברה, עברנו בניין בניין, בתמורה לכמה שקלים ואכילת פיצה, והיתה תחושה של אופוריה כזאת שעשיתי משהו שמשלמים לי עליו וזה הכסף שלי, אפילו שזה כמה שקלים

pumon

New member
חוויה לחופש הקרוב

גם אשתי התחילה עבודה חדשה, גם עוברים דירה, גם אני לבד עם הילדים שבועיים באוגוסט, וגם הילד עולה לכיתה א'. יותר עוצמתי ומרגש מזה?

הבילוי הכי מהנה בכל החופש הגדול

ההמלצה שלי היא לסייר בירושלים בערב לילה, בחודשים יולי אוגוסט, שלא קפוא ויש בריזה נעימה.
מנהרות הכותל, רחבת הכותל, טיילת לאורך החומות, מגדל דוד, השוק....
הרגשתי שזה היה הערב הכי מוצלח בכל החופש הגדול!!!

שיטת הפנקס

מיד בסוף החופש הגדול מתחילה תקופת החגים שיש בה תחושה של הפסקה מהשגרה, מחשבות, יעדים, מטרות וחלומות לשנה החדשה...
אני מנצל כבר את סוף החופש הגדול לכך ולא משאיר את זה למחשבות בראשי...
כל חופש גדול אני לוקח מחברת/פנקס וגם מתעד את החוויות במהלך הקיץ, בשביל הזיכרון ובשביל התחושה של העשייה וזה מגביר את המוטיבציה.
בנוסף בפנקס אני כותב את המטרות שלי לשנה העברית החדשה במטרה באמת לסמן וי עד הפנקס הבא בסוף החופש הגדול הבא

החופש הגדול שלי בתור מורה

אז לי יש חופש גדול אמיתי
כי ביולי אוגוסט אני יוצאת לחופש עם כל בית הספר.
מה שהכי מרגש אותי וועצמתי עבורי במהלכו זה להשתטות כמו ילדה בעצמי.
ללכת לבריכה ולים ולבנות ארמונות בחול, ללכת לפארקים וטיולים, לסופרלנד וללונה פארק, להצטלם לפייסבוק, לעשות קצת שופינג, וכמובן אם יוצא אז עושה את זה עם הילדים אבל לא תמיד

אני חושבת שכרטיס לשפיים- בול בשבילי

השנה לקחנו את הילדים לצפות בליקוי הירח במכתש רמון.

יצאנו עם עוד משפחה, ישנו באוהל בדואי, צפינו בהרצאות על אסטרונומיה (טוב, התינוק ישן אבל בת השבע נהנתה מאוד, וגם הילדים של המשפחה השניה שהם גדולים יותר).
צפינו בכוכבים ובליקוי הירח דרך טלסקופים שארגנה חברת "בטבע" - ואפילו זכינו לראות מטאור או שניים.
&nbsp
חוויה מרגשת ועוצמתית במיוחד.

למעלה