מעבר לבית ספר לפני כיתה א...

מעבר לבית ספר לפני כיתה א...

שלום לכולם, אנחנו עומדים לפני מעבר דירה..הבן האמצעי עולה לכיתה א והבכור - לכיתה ג'..עדיין מתלבטים בין הוד השרון לרעננה - אשמח להבין כמה פרוצדורות...
האם כשאני מבקשת לגרוע את הילדים, אני צריכה לכתוב בטופס למה אני מוציאה אותו מבית הספר? מעבר לעיר אחר נחשב סיבה טובה? חח
עד כמה קל/קשה לבקש בית ספר, שלא נמצא באזור הרישום בו אנחנו אמורים לגור? רוצים את בית ספר תל''י (הוד השרון/רעננה) או בית ספר לאמננויות - ולא בתי''ס "רגילים"...חוץ מלהראות את החוזה שכירות, אני צריכה למלא טופס בקשה לבית ספר שאינו באזור הרישום? אני תלויה במצב רוח של הפקידה באותו יום?
כיצד ומתי מקבלל בית ספר שאליו עברנו - הודעה שיש תלמיד חדש? מתי נפגשים עם המורה? מקווה שיעבור לנו בקלות עם המעבר

וואו כמה שאלות, חפרתי ..:)
תודה למי שהגיע עד כאן!! בהצלחה לכולנו

בלונד23

New member
אנחנו עברנו כך שנה שעברה

היה מאוד מבלבל, כי כשרצינו לגרוע את הילדה ממצבת התלמידים בעיר הקודמת, שיגעו אותי שבועיים. העירייה הרי לא גוף שבאמת עובד כמו שצריך.
כל עוד היא במצבת העיר הקודמת, היא לא מתווספת לעיר החדשה, וככה היו לי מלא מלא ריצות ותחנונים בעירייה והפסדתי ממש ימי עבודה כי הם סירבו לרשום עד שלא תיגרע מהעירייה הבלתי מתפקדת הקודמת, זה הגיע למצב של צעקות ממש עד שהם הואילו לגרוע, ואחרי כמה חודשים שוב הסתבר שהם לא גרעו מהמחשב. בקיצור - תעשי את זה ה י ו ם....!

mykal

New member
אענה משהו כללי,

ותחכי ליותר תשובות נקודתיות.
בתי"ס אלה כמו שמנית--הם על אזוריים, ולא נראה לי שיש ענין
של אזור רישום---
אבל הכי פשוט, גשי לשם--לאחד מהם או שניהם--
ותוכלי לדעת את כל הפרוצדורות.
אבל תנסי עוד החודש כי תחילת אוגוסט הכל סגור.

סביון1

New member
בעצם אולי כן.

זאת אומרת - הרישום פתוח רק לתושבי הוד השרון, אבל בתוך הוד השרון אזור הרישום לא משנה. כך לפחות היה לפני כמה שנים.

תל"י

ממה שאני יודעת (בררתי בזמנו) בית ספר תל"י כולל תגבור לימודי יהדות. הוא בית ספר על אזורי ואת צריכה להגיש בקשה מנומקת לעירייה כדי להרשם אליו. בקשה מנומקת למשל היא שאת מעוניינת בתגבור לימודי היהדות עבור הילדים שלך.
אבל כפי שאמרו לך, תתקשרי לבתי הספר הרלוונטים ולעירייה ויסבירו לך בדיוק אלו טפסים את צריכה למלא.
&nbsp

תודה לכם - עוד שאלה: כדי לקבל אישור ביטול רישום לילד,

האם אני צריכה להציג למועצה אותה אני עוזבת - את חוזה השכירות החדש?
ניגשתי וביקשתי טופס ואמרו שאני צריכה להציג את החוזה. וחברות לי לא היו צריכות להציג..שוב פעם זה נופל על פקידה שעושה מה שמתתחשק לה?

אוףף

למעלה