מסיבת (כמעט) פרידה.

12 בנות.

יש לנו מפל שוקולד, ומכונת פופקורן ענקית למסיבות.
אני אציע לה את הפעילויות.
תודה.

מסיבת (כמעט) פרידה.

הקטנה מסיימת כיתה ו' (לא להאמין). היא התקבלה לתוכנית בחטיבת הביניים בעיר הסמוכה, והיא היחידה מהכיתה שלא ממשיכה לחטיבה שליד הבית.
הבנות רצו לארגן לה מסיבת הפתעה, אבל זה התגלה, והילדה החליטה שאנחנו נארגן מסיבה לבנות הכיתה.
זו לא פרידה מוחלטת. אנחנו נשארים לגור באותו מקום, והיא מתכננת להמשיך ללכת לצופים ביישוב. אני מקווה שהיא תתמיד.
כרגע אני מתלבטת בנוגע לתכנון המסיבה. הילדה ביקשה להכין כל מיני פעילויות, אבל לאפשר פעילות חופשית ולא לארגן שום דבר מובנה.
יש לי ממסיבות יום הולדת של האחים שלה (מסיבות קיץ, היא נולדה בחורף), מתקן חצר נחמד של קליעת כדורים למטרה, וגלילים מתנפחים שמשמשים לסוג של קרב סומו.
צריך פרסים לכזה דבר?
חשבתי להדפיס תמונות קבוצתיות שיש לי מכל מיני פעילויות כיתתיות, להדביק באלבום ולבקש שכל בת תכתוב ברכה. לא מצאתי דוגמאות ברשת, אז אם למישהי יש רעיונות לשידרוג, זה יעזור.
הרבה כיבוד, הקאפקייקס שלי (שלפי דרישה אני מכינה לכל מסיבת כיתה).
זה מה שיש לי. אשמח לרעיונות נוספים.

סביון1

New member
להקרין בטלויזיה מצגת של תמונות של הילדה עם החברות מגילאים

צעירים יותר. ברקע, לא משהו שדורש תשומת לב מיוחדת.

Ani15

New member
מים, מים ומים

אפילו בריכת שכשוך, שלא לדבר על בריכה מתקפלת גדולה.
לחלופין, מאוד פופולרי עכשיו מסיבת פיגמות, עם סרט ופופקורן בערב ומחפשים את המטמון בבוקר (שהיא תארגן).
את לא צריכה פרסים. כדאי שיהיו פעילויות יצירה שאותן הן לוקחות הביתה, זה מספיק. במקס החדש את יכולה למצוא המון אביזרים בכלום כסף, כמו מסגרות לתמונות שאפשר לקשט, כפכפים וכו.
את האלבום את יכולה להזמין בלופה ולהשאיר מספיק מקומות ריקים לכתוב. לחלופין, תקריבי חולצה וכמה ארטליינים ושיכתבו לה על זה. פיגמה מעולה.
&nbsp

תודה. נזכרת עכשיו שקנינו פעם

משטח שמתחבר לצינור גינה, ומשפריץ מים. נחפש אותו.
אתיעץ עם הילדה לגבי האלבום והחולצה, ונלך למקס לחפש אביזרים.
לשמחתי הרבה, ביום שישי כבר עשו מסיבת פיג'מות אצל ילדה אחרת. מקווה שאצליח להתחמק ממסיבה שמתחילה אחה"צ, ונמשכת עד הבוקר.

danakama10

New member
לטעמי

גם אם הסוד התגלה, מדוע שהחברות לא ימשיכו הן בתכנון? כך עדיין יש הפתעה לילדה והיא אינה יודעת כיצד המסיבה תתנהל.
אם בכל זאת המושכות עברו אליה, אני הייתי מציעה דבר ראשון לשווק את המסיבה כמסיבת סוף היסודי או מסיבת קיץ, ולא להתמקד בפעילות של פרידה מהילדה. כמו שאת אומרת, היא עדיין תהיה בצופים, אתם לא עוברים, אז חבל להכניס לראש את הרעיון של פרידה.

טוב, מחמיאה לעצמי ולתכנון ואירגון

המסיבות של הילדה (או שזה פשוט כי אנחנו מגזימים בענק בכמויות הכיבוד). כנראה שכולן רצו וורסיה של מסיבת יום הולדת, כמו שהן רגילות לחגוג אצלנו בבית, וקפצו על ההזדמנות.
בהחלט יש הגיון במה שאת כותבת בעניין הפרידה, אני אדבר איתה ואתן לה להחליט.

יעלוש968

New member
תעשי חיפוש בגוגל לפי "a minute to win it

ותקבלי מלא רעיונות מגניבים ופשוטים לכל מיני תחרויות מצחיקות

למעלה