הלך לי המקרר (דחוף!)

הלך לי המקרר (דחוף!)

משתדרגת למקרר גדול יותר (600 ליטר וצפונה) - רוצה פריזר תחתון - בלי בר מים - אשמח להמלצות מנסיונכן. כותבת גם בפעוטות. תודה!

וואו, איזה באסה! ממליצה לך לכתוב גם בפורום צרכנות
אין לי לצערי המלצות בשבילך... תהיו חזקים

Ani15

New member
לפני חצי שנה הלך הקודם שלנו

(שארפ, לא ממליצה)
טסנו לחנות וקנינו את מה שהתאים בגודל לנישה שלנו ויכולנו לקבל הכי מהר מהמלאי - זה היה בוש עם מקפיא תחתון. באופן מפתיע, אנחנו מרוצים מאוד, הרבה יותר משציפינו. עונה על כל הדרישות שלך (אבל נדמה לי שהוא "רק" 550 ליטר בערך).

בפסח התחדשנו במקרר LG 650 עם בר מים.

http://www.lg.com/il/refrigerators/lg-GR-J710DID-4-doors

לפני זה היה לנו סמסונג, דלת ליד דלת עם בר מים ונפח קרוב ל900.
אלה שתי החברות שהומלצו שוב ושוב, כשבדקתי.
בר המים הוא החלק שהתקלקל כמה פעמים וגרם לנו להחליף מקרר, אבל זה לא רלבנטי לכם.
הביקורת שיש לי על סמסונג, היא שברגע שעברו שבע השנים בהן הם מחוייבים על פי חוק להחזיק חלפים, הם התעקשו שאין להם יותר חלקים של המקרר הזה. אני די משוכנעת שזה לא נכון, כי הדגם הזה המשיך להמכר לפחות שנתיים נוספות, והם עדיין היו מחויבים להחזיק חלפים לטובת הלקוחות שקנו את המקרר הזה מאוחר יותר.
את הLG אני אוהבת, ויש אותו גם ללא בר מים. עדיין לא יכולה להעיד עליו מפרספקטיבה של זמן.

אחרי סקר - מתלבטת בין 2 אפשרויות -

אופציה א - מקרר סימנס 617 ליטר, פריזר תחתון, מקרר גדול ועמוק. אפשרות ב - סמסונג פריזר עליון, 620 ליטר (פריזר ניתן לשינוי למקרר) + דיפ פריז של ליבר 216 ליטר מה אתן אומרות? משפחה של 6 נפשות, מתלבטת מבחינת הנפח.

סביון1

New member
אישית אני הייתי הולכת על אפשרות ב'

אם היה לי מקום. אבל רק את יודעת מה הצרכים של המשפחה שלך. אני יכולה לספר שלהורים שלי יש מקפיא של ליבר מלפני 35 שנה בערך ועובד יפה מאד. אני לא זוכרת אם התקלקל אי פעם. אבל זה לא אומר הרבה על איכות המותג היום. לצערנו ידוע שהיום לא מייצרים באותה איכות כמו פעם.

danakama10

New member
באופציה ב

הכוונה שיש מקרר ועוד פריזר חיצוני? אם כן, בוודאי שעדיף.
לנו יש 2 מקררים, אחד בבית ואחד בגארג', ואני שמה לב שבחלק של המקרר בגראג' יש לנו שימוש קל וספורדי, והחלק שבשימוש מסיבי הוא הפריזר, למרות שאנחנו רק 4. אין ספק שלמשפחה גדולה כשלך יהיה מאוד נוח עם פריזר נוסף.

mykal

New member
את מחפשת מקרר גדול

ניסית לראות של חברת פריז'ידר?
לי יש בעל נפח של 720 קוב, חלק המקרר לשישמוש יומיומי
גדול מהפריזר, יש לי עוד "דיפ" פריזר, (3 מקפיאים, צורך מיוחד אצלינו)

רק הארה חשובה במקרר שנפחו גדול צריך לפחות פעם בשבוע,
להביט פנימה לעומק לראות מה "נקבר" בפנים, ומשמשים ממה שזמין וקרוב.

בדקי את רוחב דלת הבית לפני שאת בוחרת

אנחנו הבנו שהבחירה הראשונה לא תכנס (לשמחתנו לפני שהגיע). במקרה שלנו גם מנוף לא היה פתרון מוצלח והלכנו על סמסונג במבנה הרגיל. מרוצים מאוד.

לי יש אמנה הפוך כבר 12 שנים (טפו טפו טפו)

אמנם יש לי את ה-500 ליטר אבל יש גם גירסאת 600 ליטר ואפילו אחת גדולה יותר עם 4 דלתות.

למעלה