קייטנת big idea

סביון1

New member
לא מכירה. יכולה לספר שהבן שלי היה בקייטנת רכיבה בשנה שעברה

ומאד מאד נהנה. והכי יפה שגם רכש חברים חדשים. ועוד יותר יפה שבמשך כל שעות היום הטלפונים לא אצל הילדים! הם באויר הפתוח, נהנים מהטבע, מהסוסים ומחברתם של בני גילם.

השאלה היא האם זה שווה את המחיר

סביב 7000 לשבועיים.
נראה לי מוגזם לחלוטין

סביון1

New member
באמת מוגזם. אנחנו שילמנו לחמישה ימי מחנה רכיבה משהו כמו

1600 או 1800 ש"ח (כולל לינה וכלכלה מלאה).

ליאת של עדי

New member
מנהל
קייטנת גלישה בגיל תשע?

הילד יודע לשחות ובן דוד שלו בן העשר ילך גם
מחיר- 1500
לרשום? הדילמה שלי אם הגיל מתאים

דיברת איתם? בני כמה הילדים האחרים בקבוצה?

אני שוקלת לשלוח את בן 10 לקייטנת גילשה השנה

בעיני זה חשוב

כי יש הבדל גם מבחינת רמת הסיבולת הפיזית וגם מבחינת רמת ההדרכה.
לא בטוח שלבני 9 מסבירים כמו שמסבירים לבני 14, או מצפים שיצליחו במה שמתאים לבני נוער .

סביון1

New member
לא רוצה להלחיץ אבל חייבת לשאול - אתן לא פוחדות מהים?

אני דוקא הייתי רוצה לשלוח את הילד לקיטנה הזו (והוא מאד רוצה גם) אבל פוחדת מאד מהים. אמרו לכם איזה אמצעי זהירות הם נוקטים?

ליאת של עדי

New member
מנהל
מאוד פוחדת אבל אני מדברת על אוגוסט

אחרי תשעה באב שבתקופה זאת הים מפחיד

ליאת של עדי

New member
מנהל
ביולי ובין המיצרים

שנה שעברה היתה לי חוויה לא נעימה אני ממש נזהרת מאז. זה קרה בדיוק לפני הטביעה של אמיר פיי גוטמן, יכלתי להבין מה זה עוצמה של ים

לא נעים לי ככה לאכזב אותך, אבל רוב מקרי הטביעה מידי שנה

קורים באוגוסט... ולא, אין שום סטטיסטיקה שמדברת על יותר טביעות בימים שבין המיצרים או בתשעה באב, לעומת שאר ימי הקיץ...

ליאת של עדי

New member
מנהל
באמת?

מה שאני חוויתי שנה שעברה הפחיד אותי. היינו במים רגועים ופתאום בדיוק כשהיינו בדרך לצאת, הגיע רצף גלים שהטיח אותי ואת הבנים בקרקעית. הקטן נתן לי יד אז העליתי אותו למעלה כשאני בתוך המים. זה היה רגע המפחיד ביותר בחי שהבהיר לי כמה הים יכול להיות מסוכן.
&nbsp
מנסה לחשוב למה אוגוסט זה חודש טובעני יותר, אני מניחה שזה בגלל שיותר אנשים נכנסים לים בחודש הזה כך שבאופן טבעי תהיה כמות גדולה יותר של טובעים.
&nbsp
בכל מקרה ביולי לא הייתי רושמת, גם אם זאת דעתי ואמונתי האישית. וגם בגלל המדוזות, הבן שלי ממש לא יכנס למים איתם.

סביון1

New member
כשאמרתי שצריך להזהר, לא התכוונתי בהכרח להמנע מקיטנת גלישה

ושוב, אשמח לדעת אם מישהו סיפר לכם מה נהלי הבטיחות בקיטנה זו

למעלה