מה התחביב שלכן אמהות..?❤️��������

ליאת של עדי

New member
מנהל
מה התחביב שלכן אמהות..?❤️��������

נכנסתי דרך האייפון לומר שלום.... מאילת (וזה לא כזה פשוט..)
אני משחקת כדורשת ויש פה טורניר ארצי-עולמי מטורף. יש פה מאות אם לא אלפי שחקניות, צבענו את העיר בוורוד. רוב רובינו נשים מעל גיל שלושים וארבעים וחלק אף נושקות לשישים, אמהות וסבתות, שמשחקות בקבוצות ועזבו את הבית לארבעה ימים להשתתף בטורנירים הדרומיים.
אז ������
��מה התחביב שלכן?
��מה הייתן רוצות לעשות ולא הספקתן למצוא?
אציין תחביב נוסף שלי שאני משקיעה לא מעט זמן בו וזה קריאה��

איזה כיף לך! תהני ובהצלחה

כשהילדים נולדו, מצאתי את עצמי הרבה שנים כל כך עייפה, נטולת אנרגיות פיזיות ונפשיות, ששכחתי מכל התחביבים ומכל הדברים שגרמו לי הנאה לפני שהם נולדו, ופשוט הפקרתי את עצמי במעט הזמן הפנוי שהיה לי לחסדי הספה, הטלוויזיה ושמיכת הפליז.
בשנים האחרונות, מאז שהם גדלו והאתגרים (חלקם לפחות) פחתו, חזרתי ללא מעט מהדברים שגרמו לי הנאה בעבר - קריאת ספרים, הרבה ספורט (רצה 40-50 ק"מ בשבוע ומתאמנת בחדר כושר) והרבה מוזיקה (ואיזה כיף שספוטיפיי סוף סוף הגיע לארץ!).
פעם גם מאוד נהניתי מלבשל ולאפות, אבל מאז שכל העניין נהיה חובה, ותמיד צריך לחשוב מי יאכל מה ומי עלול לעקם פרצוף על מה, וכמה סוכר יש בכל דבר, ומה הילדים יאכלו כל יום לצהריים ובלה בלה בלה, אני פחות נהנית מזה. הרבה פחות.
אבל בחופשים, כשהלחץ מהעבודה יורד ויש יותר פנאי גם באמצע השבוע, אני מאוד נהנית לאפות - עוגיות מתוקות ומלוחות מכל מיני סוגים, עוגות ביתיות, עוגות משוכללות עם שכבות וקישוטים וקרמים, סתם ככה בלי שום אירוע מיוחד, לגמרי בשביל המשחק והכיף. מחכה כבר לחופשת פסח בשביל למלא צנצנות בעוגיות ביתיות ולא קנויות...

ליאת של עדי

New member
מנהל
איזה קטע

בדיוק בעלי אמר לי שהוריד את האפליקציה הזאת.
אני גם רצה. רצתי עשר וירדתי לחמש כי זה דורש תחזוקה ואי אפשר גם וגם

mykal

New member
אמממ...

אני גם אמא, אבל כבר לא בגילכן אז הססתי אם להשיב..
אז ככה,
אני אוהבת מאוד לנגן-- מנגנת על כמה כלים, כשפרשתי לגימלאות
התחלתי ללמוד לנגן על כינור.
אני אוהבת לתפור--ותופרת לעצמי את כל הבגדים, לא יודעת לקנות בגדים.
אני משתתפת בקבוצות דיאלוג--ממש כתחביב,
שני תחביבים שהפסקתי---האחד סריגה--גם אצבעות הידים כואבות,
וגם לא אופנתי ומיותר. השני--קריאת ספרים--מאז שביתי חלתה--
אבדתי את הסבלנות ולא מענין אותי, מתגעגעת אבל לא מסוגלת.
יש עודאבל לפעם אחרת.

ליאת של עדי

New member
מנהל
שמחה שענית

שתדעי לך שאפודות זה מאוד אופנתי, כובעים, באפים, צעיפים....
וקריאה.. באמת צריך להיות בראש נקי, אם כי אני גם בוחרת לקרוא רומנים קלילים או סופרים שאני אוהבת את הכתיבה שלהם ויכולה להיכנס לספר בלי להתאמץ בדיוק מהסיבה שהראש מלא ועמוס ואני צריכה בריחה בעצם ולא פרויקט.

איזה כיף-בהצלחה!

אין לי ממש זמן לתחביבים...
בעיקר אוהבת לקרוא (ולצערי אני לא מגיעה לזה כמעט) ומאוד אוהבת לאפות-מזל שהקטנה גם צריכה לאוכל אז מבשלת ואופה עבורה ומנסה גם להנות מזה ולהכין דברים שנחמד לי להכין.

עדיקים

Active member
התחביב שלי

אפיה, מאוד אוהבת.
לצערי בשנים האחרונות כשיש הרבה פחות שקט ורוגע בבית לאפיה אני מכינה פחות ומשקיעה פחות (ועדיין משקיעה הרבה).
המטבח זה התרפיה והאהבה הגדולה שלי
.

פאזלים, אהבתי מאוד להרכיב פזלים בעבר מקוה לחזור לזה בקרוב, ניסיתי כמה פעמים עם הילדים לא היה מספיק שיתוף פעולה אולי עכשיו בפסח אצליח לדרבן אותם שנרכיב יחד.

למעלה