מה אכלתם בסופש האחרון..

ליאת של עדי

New member
מנהל
עוד שבוע חלף לו..

השירשור הזה הפך להיות הרגע הזה, שאני מבינה שחלף לו עוד שבוע..

בסופש האחרון היתה האות ו והארוחה היתה הכי פחות מוצלחת עד כה, אסביר למה.

הכנתי ביף וולינגטון. חתיכת פילה בקר של 400ג עלתה לי 100שח. חצי מהזמן הייתי בחששות שאני אהרוס אותה. הכנתי את המאפה ללא האפיה כבר בבוקר, ואפיתי לפני הארוחה. עצרתי אחרי חצי שעה אפיה, ואכן הבשר יצא מדוייק, אבל הבצק עלים לא נאפה מספיק. הבנתי את הקטע שלו, אם תהיה פעם הבאה, היא כנראה תצא מוצלחת יותר.
יחד עם הקונפי שום ועגבניות שהוספתי לאורז, היה מאוד טעים הבשר היה מדיום כמו שאנחנו אוהבים.
הווינגס יצאו מעולה. הילדים אוהבים מאוד.
הויניגרט לסלט שאני בעצם מכינה כמעט כל שבוע..
לעומת זאת, הלא כוכב של הערב, הוורניקס. הכנתי עם בצל כמו שהבנתי שככה מגישים, וזה יצא ממש גרוע, לא נעים לי לומר מגעיל, אבל לדעתי זה באשמת איכות הוורניקס המוכן שנקנה. קיבלתי שקית וורניקס דבוקים אחד לשני ש70% מהם לא היו שמישים. הטעם היה תעשייתי ולא שרדנו יותר מביס. אולי בהכנה ביתית זה באמת היה יוצא יותר טוב, לא ניראה לי שאדע איי פעם..
והאחרון זה סלט וולדורף. שנים רציתי להכין אותו, היום אין לי מושג למה. אכלתי ממנו מעט, הקטנה שלי אכלה מהתפוחים. לא הסתדר לי הטעם והקשר לארוחה.

לסיכומה של אות, לא יצאנו רעבים, מה שהשביע, היה טעים. ואני מאוד מקווה שהאות ז בעוד שבועיים לא תאכזב כי גם שם יש לי אתגרים והתקלות.

(אהה.. ובשבת בצהריים אכלנו המבורגר מהאות ה וסלט בטטה חדש מהאות ב והיה מוששש)

עדיקים

Active member
אצלי שוב שבת בלי הרבה בישולים

בשישי בצהריים הכנתי שניצלים שאריות פתיתים ואורז.
בשישי בערב התארחנו אז הכנתי כהרגלי קינוח.
לשבת הכנתי קציצות ברוטב,אורז, סלט שורשים וסלט וולדורף שאצלי הוא שוס ואנחנו אוהבים מאוד
והפשרתי פרגיות שהאיש יכין.
היה לי גם בצק עלים במקפיא שרציתי לחסל לפני פסח אז הכנתי מאפה במילוי גבינות יצא ממש טעים.
אני בכלל לא הייתי בבית כל היום אתמול וחזרתי רק בערב, האיש בסוף יצא עם הילדים על הבוקר לטיול והכנתי לו שאריות בורקס שהיו לי במקפיא, ביצים קשות ופינוקים. את הפרגיות אכין היום וכמובן שנשארו לי מלא קציצות לימים הקרובים. אוהבת שלא צריכה לבשל ויש לי אוכל מוכן להמשך השבוע.

ליאת של עדי

New member
מנהל
הכי כיף כשיש אוכל למהלך השבוע..

היום אוכלת שאריות ולמשך השבוע אני אכין ככל הניראה היום כי קשה לי בלי אוכל בית יותר מידי ימים.

עדיקים

Active member
העבודה הקשה בשישי בבוקר השתלמה לי

לא תכננתי/תארתי שישאר לי כל-כך הרבה אוכל. למזלי נשאר.
זה באמת הכי כייף.

ליאת של עדי

New member
מנהל
אני במלחמה תמידית

בין לבשל שיהיה לנו אוכל, לבין לפנות כמה שיותר משישי כדי לצאת להסתובב ולהתפנק בארוחת בוקר בחוץ

עדיקים

Active member
גם אצלי

לצערי בשישי האחרון היתה לנו פעילות בבית הספר עם הילדים אז לא היה לי זמן ללכת להתפנק בזמן איכות ובישלתי במקום.
דואגת גם לבלות בימי שישי אבל מזמן זה לא כל שישי.

השבוע ממש חיפפתי. אבל ממש
בשישי - קנלוני בשרי, ירקות בתנור (3 מגשים, שניים מביניהם הכנתי כבר אחה"צ, והם מראש יועדו ללכת ישירות למקרר להמשך השבוע)
בשבת הלכנו לאכול במסעדה. ההורים שלי בחו"ל השבוע ונצלתי את ההזדמנות לקחת חופש טוטאלי ולא לבשל בשבת, ובכלל כמעט לא עשיתי כלום בשבת הזו

לצערי בחירת המסעדה לא הייתה כל כך מוצלחת, הבכור יצא קצת מבואס כי לא ממש היה לו טעים, אבל בסדר. התגברנו

למעלה