צריכה רעיונות להפעלה לבנות

יהלום29

New member
צריכה רעיונות להפעלה לבנות

אחרי שתוכניות היומולדת שלנו נגנזו בגלל בלתם , עברנו לתוכנית חילופית של מסיבת פיג׳מות.
חוץ מסרט ופופקורן ואטמי אוזניים שאני הולכת לרכוש, אני צריכה רעיון להפעלה קצרה. מדובר ב6-7 בנות בגילאי 8-9 . מה אפשר לעשות שיהיה נחמד וכיפי? יום ההולדת בשבת הקרובה

קישוט עוגיות.

אצלנו זה תמיד הולך טוב - קונים פרוסטינג (או ממרח מרשמלו אם אין) ושלל קישוטים לעוגה, מורחים את הפרוסטינג על העוגייה והילדות יוצרות יצירה. בפעם האחרונה שעשינו את זה הילדות התארגנו לבד, אז הן קנו גם "אבנים" כאלה בחנות ממתקים, והפעם חלק מהיצירות היו "מהטבע" - מפלים, גנים, וכו'.
אפשרויות נוספות - כיסאות מוזיקליים, חפש את המטמון במובן שמפזרים מטבעות שוקולד באזור מסוים בבית שלא אכפת לך שיבלגנו והן צריכות למצוא, איזושהי וריאציה על להדביק את הזנב על החמור.
ואפשר סתם לאפות יחד עוגיות שתהיינה מוכנות באמצע הסרט.

יהלום29

New member
תודה, עוגיות זכה!

איפה קונים פרוסטינג?
מקסימום אכין, אבל אין לי הרבה זמן אז מעדיפה לחסוך עבודה..

אצלנו יש בסופר באזור של העוגות, אם כי גם לא תמיד.

זו לא רשת מאוד גדולה, אז אין טעם שאגיד את השם. החלופה של ממרח מרשמלו היא מאוד מגעילה, אני חייבת לציין, ואם את לא מוצאת פרוסטינג אולי עדיף לחשוב על משהו אחר.

יהלום29

New member
אין לי מושג מה זה ממרח מרשמלו

אני יודעת להכין רויאל אייסינג (בקונדיטוריה ועוגות אני דווקא די חזקה)
אבל זה הרבה זמן, ויש לי רק כמה שעות להכין את זה, כמות של עוגיות ועוגת יום הולדת..

אצלנו יצירה תמיד הולך.

אצלנו מאד אוהבים עבודות יצירה. למספר כזה קטן של בנות אפשר לקנות ערכות יצירה - שזה יקל עלייך. חולצה ולצייר עליה בטושים, משהו מעץ שמקשטים בצבעים ונצנצים.

כמה פעמים כשהבנות שלי היו במסיבה, עשו "עציץ ממתקים". ממלאים עציץ בשברי עוגת שוקולד, משחילים ממתקים רכים על שיפודים, ותוקעים ב"אדמה".

Ani15

New member
פיצה

מכינים את הפיצה לפני התחלת הסרט (הבנות מרדדות ושמות רוטב, גבינה ותוספות לפי רצונן), אופים ואוכלים במהלך הסרט.

עוד רעיון ליצירה שיכולה ללכת - שלט לחדר. הלך מצוין אצלנו
ב"בית פתוח" פעם. קניתי שלט שמורכב משלושה מלבני עץ, שמחוברים ביניהם במן שרוך לבן. כשהילדים הגיעו צלמתי אותם והדפסתי לכל אחד את התמונה שלו. כל ילד הדביק את התמונה שלו באמצע, ומסביב הם קשטו בצבעי גואש עם נצנצים, באבנים וכל מיני שטויות שקניתי בערימות בחנות היצירה. חשבתי שזה ייקח גג חצי שעה, ובסוף ישבו על זה מעל שעה. וזה עוד עם חצי קבוצה של בנים, אז עם בנות זה בטוח יתפוס.

עוד רעיונות

פינת איפור (אפשר לקנות מראה קטנה לכל אחת, אביזרי איפור על שולחן נמוך, ולצלם בסוף) ספא- כמה גיגיות, מים חמימים, מגבות קטנות, סבונים פצפונים של בית מלון, לקים בכמה צבעים משחק אמת או חובה ביצירה אפשר להכין ציפית של כרית

עדיקים

Active member
ערכת הפעלה

עולה בסביבות 300 ש"ח.
חברה שלי קנתה ערכה כזו באתר שנקרא תיבת ההפעלות.
ההפעלה היתה חמודה מאוד. במקרה שלה זה היה ל-15 בנות בערך.

ליאת של עדי

New member
מנהל
לא מנסיון אבל

פעם ממש מזמן הכנתי לעצמי צמידים. הייתי קונה אבנים וחרוזים וכל מיני קישוטים, חוט דייגים בסליל או או סליל שרשרת, צריך סוגר והחלק שמהדק קצוות (בחנות יסבירו לך) והבנות יכולות להכין ולצאת ממש עם צמיד או שרשרת לבחירתך.
זה לא מסובך, עם עזרה שלך זה יכול להיות מגניב לדעתי והעלות לא תהיה גבוהה מידי. תבדקי בחנויות יצירה.

Rossay

New member
אפשר לנצל"ש לבנים?

גם חוגגים 7, מחפשת רעיונות לפעילויות

שמעתי שבנים בגיל הזה אוהבים אבירים וחרבות

לא הייתי נותנת לקבוצת בנים חרבות כשהם בתוך הסלון שלי, אבל אולי משהו בסגנון של אבירים.

אולי סוג של חפשו את המטמון, בתוך הבית, עם מפת אוצר?

ליאת של עדי

New member
מנהל
כמה ילדים?

יש לי בן שש ובן שמונה. בגיל שבע את יכולה על הגבול לעשות איתם יצירה כלשהי (להכין גלימות מסכות כובעים...), השאלה כמה ילדים יהיו?

גם לדעתי יצירה לבנים בגיל הזה זה סבבה

וגם הכנה של עוגיות/קישוט מאפינס וכאלה. אפשר גם לתת לכ״א להכין לעצמו פיצה חבילה עוברת

למעלה