לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1703917,039 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים! לכל אחד מאיתנו יש אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים אנחנו מצליחים ליישמן, ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפני ההורות שלנו אתגרים חדשים הלובשים פנים שונות לאורך השנים של ילדינו בבית הספר. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק... הפתעות נעימות והפוך עם ראש כפול

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים! לכל אחד מאיתנו יש אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים אנחנו מצליחים ליישמן, ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפני ההורות שלנו אתגרים חדשים הלובשים פנים שונות לאורך השנים של ילדינו בבית הספר. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק... הפתעות נעימות והפוך עם ראש כפול
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום הורים לילדים ביסודי
המשך >>

לצפיה ב-'מתנת פיצוי לאחים של מי שחוגג יום הולדת '
מתנת פיצוי לאחים של מי שחוגג יום הולדת
01/10/2017 | 12:47
8
311
מה דעתכן?
כדאי כדי להתמודד עם הקנאה?
פסול כי הם צריכים לשמוח בשמחה של האח?
מתלבטת. החוגג בן 5, הגדולה בת רבע לשבע, הקטנה בת שלוש ורבע. אנחנו חוגגים בערך לאורך שבוע, במסגרות, בבית עם החברים ועם המשפחה. כל הזמן אופים עוגות ומתכננים משחקים והפעלות, כך שהעניין מאד מדובר.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'אני תמיד הייתי נגד אבל אולי אצלי זה יותר קל'
אני תמיד הייתי נגד אבל אולי אצלי זה יותר קל
01/10/2017 | 12:57
250
כי יש רק שניים, והפער ביניהם גדול (שלוש וחצי שנים). אף פעם לא קיבל מתנות האח שלא חוגג, והם למדו להשתתף זה בשמחתו של זה. כן הגדול לעיתים נתן לקטן מתנות שקיבל ולא ממש רצה (כשחגגנו לו עם הגן/כיתה, והוא קיבל 30 מתנות, שחלקן היו די דרעקיות מן הסתם), אבל זה היה ביוזמתו ולא בעידודנו.
אישית אף פעם לא אהבתי את רעיון "הפיצוי", שהרי בסופו של דבר לכל אחד יש יום הולדת פעם בשנה, וכל אחד יהנה מהחגיגות בתורו. אבל זו רק דעתי האישית.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'אני בעד'
אני בעד
01/10/2017 | 14:07
173
אצלי ההפרשים קטנים וזה נחמד להם.
המתנה הזאת היא לא פיצוי, נסיך היו מפנק את האחים שלו בתנה קטנה.
הילדים שלי מאוד מפרגנים ולא קינאו קנאה של ממש אף פעם אבל אני אפילו לא נכנסת לנסות את הפינה הזאת, המתנה הזאת היא פינוק נחמד עבורם.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'בגילאים האלה - אני בעד לתת'
בגילאים האלה - אני בעד לתת
01/10/2017 | 14:10
175
כולם בני פחות מ7, זה גיל שלפעמים קשה להבין למה רק האח מקבל.
הם יכולים מאד לשמוח בשמחתו, ולפרגן לו שיש סביבו שמחה והילולה שבוע שלםֿ ועדיין - לצבוט בלב שהם לא קיבלו כלום.

במשפחה שלנו, האחים של הילד יומולדת מקבלים לפחות מתנה אחת. לא מההורים, אבל בדרך כלל סבא וסבתא מביאים, ואיזה מישהו מהדודים מחליט להיות נדיב.

הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'הסבים לרוב מביאים'
הסבים לרוב מביאים
01/10/2017 | 19:35
147
ההתלבטות היא לגבי מתנה מההורים. בשנים קודמות לא הבאתי בשמנו (רק יעצתי לסבים מה כדאי להביא....) - השנה יום ההולדת שלו סמוך ללידה, והרגישות הכללית גבוהה יותר מהרגיל, אז אני נוטה לפרגן.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'אצלנו'
אצלנו
02/10/2017 | 06:41
113
עם חברי גן / כיתה חוגגים החל מגיל 5, פעם בשנתיים. זה מאד מצמצם את התדירות גם בגילאים צעירים.
מה שכן - אנחנו עושים עם חתן / כלת היומולדת בוקר רק עם שני ההורים באזור יום ההולדת. מבוקר זה אנחנו חוזרים עם משהו קטן לכל אחד מהאחים, שחתן / כלת היומולדת בוחר.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'אני נגד'
אני נגד
02/10/2017 | 15:05
124
למעשה אבא שלי ממש ביקש לתת ואמרתי שלא. שבביקור בשבוע שבועיים אחכ יכול להביא אם ירצה אבל ביום ההולדת הפוקוס הוא על הילד החוגג. הרשיתי גג איזה שוקולד קטן לכולם (גם לחוגג).
הילדים מתלהבים מהמתנות שקיבלו (אנחנו לא עורכים חגיגה המונית אבל גם 4-5 מתנות זה הרבה) וחולקים עם האחים שלהם.
יש להם ימי הולדת בטווח של חודשיים וחצי (עם חופש גדול באמצע כך שהרבה חגיגות "זזות"). הבית שלי גם יתפקע אם בכל חגיגה יביאו גם לאחים.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'אני נגד'
אני נגד
<< ההודעה הנוכחית
03/10/2017 | 10:50
72
בעבר היתה לי חברה שהביאה גם למי שלא חוגג, אז גם אני נהגתי להביא לה. מאז שהורחבה משפחתה היא הפסיקה עם המנהג לשמחתי.

הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'אני נגד'
אני נגד
03/10/2017 | 23:39
85
הילדים מתרגשים מכל ההכנות לבעל השמחה ומהמתנות שהוא מקבל, ואם לא ישדרו להם שהם מקופחים כי הם לא קיבלו דבר הם כנראה לא ישימו לב. אם הם מעירים משהו, אפשר להסביר שכל אחד מקבל ביום הולדת שלו, ועכשיו הוא יכול לשמוח עם X על המתנות שהוא קיבל. 
מצד שני, אם נותנים לכל הילדים משהו אחיד קטן בנוסף, אין בזה פסול. זה כמו שקית הפתעות שמקבלים בימי הולדת. 
הורים לילדים ביסודי >>

הודעות אחרונות

08:46 | 22.10.17 yaelal1
12:55 | 18.10.17 ליאני המקורי
10:07 | 18.10.17 אמא מתכוננת
09:31 | 18.10.17 ליאת של עדי
09:20 | 16.10.17 Ani15
10:52 | 15.10.17 מאיה12391
09:42 | 15.10.17 ליאת של עדי
06:25 | 15.10.17 אנה חדשה
16:07 | 12.10.17 אנה חדשה
12:11 | 12.10.17 adif11

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ