רעיונות לבילוי זוג הורים עם בת 13, שישי בבוקר, ליום הולדת

רעיונות לבילוי זוג הורים עם בת 13, שישי בבוקר, ליום הולדת

בוקר טוב

בסוף אוקטובר ביתי בת 13.
החל מכיתה א של חתן /כלת השמחה אנו נוהגים לרגל יום ההולדת לעשות בוקר שישי אישי. רק החוגג/ת וההורים.
זה כולל תמיד א. בוקר / בראנץ', ומשהו נוסף.
כשהיתה קטנה שזרה צמות ועשתה פדיקור דגים, היינו איתה בנחלת בניימין, היינו בפעילות דמויית מיכל נגרין....
אחיה בחר ביום ההולדת האחרון שלו חדר בריחה ואף הזמין את אחותו. מצד אחד נחמד - מצד שני אני דווקא לא רוצה לשבור מסגרת ושיהפוך לבילוי משפחתי. ארוחה חגיגית בבית עם מתנה נראית לי מספיקה. מה גם שיש אחות קטנה שזה פחות מתאים לה.
הזמן לבד עם שני ההורים הוא זמן איכות.

השנה אין לי רעיון. נכון לעכשיו מה שיש לי בראש הוא שוב נחלת בנימין וארוחה באזור. זה מאד נחמד - אבל יתר הילדים הביעו עניין וחשבנו בחול המועד סוכות לעשות סיור שווקים משפחתי באזור -
ואז זה מוריד את נחלת בנימין מאופציית יום ההולדת.

האם יש לכם רעיונות לדברים דומים שניתן לעשות בשישי בבוקר? או דברים שונים לחלוטין שיכולים להתאים?
אנחנו מעט דרומה אבל אם המרחק לא מוגזם נצפין בשמחה.

תודה רבה

אולי סדנה שבה תעשו משהו ביחד?

יש כל מיני סדנאות לכמה שעות

לעשות ביחד שרפרף, פסל מעיסת נייר, שלט לדלת או אהיל מזכוכית, להדפיס שלושה תיקי בד תואמים, לצייר על סט ספלים, סדנת שוקולד ...

קצת -

סדנאות הדפס משי ב״בעלי המלאכה״ בתל אביב.

נגריות לחובבים יש לא מעט. אנחנו מכירים ומחבבים את ג׳פטו בתל אביב.

גם אפשרויות לציור על כלים (ספלים, כלי אוכל, ספלים,...) יש לא מעט. היינו כמה פעמים ב״כיד הדמיון״ במודיעין, וב״אורנמנט״ ברשפון.

סדנת עבודה בזכוכית עשינו בבנימינה, אני משערת שזה כבר צפון מדי בשבילך... אבל מאד נהנינו, ככה שאם את רוצה - אנסה להיזכר איפה בדיוק. יש אחת במבוא חורון ששמעתי עליה המלצות, אבל טרם ניסיתי.

סדנאות לשוקולד זה אצלנו בתחום קייטנות סבא וסבתא, מה שאומר שזה בצפון הארץ. אבל אני בטוחה שיש בעוד הרבה מקומות.

adif11

New member
שישי בבוקר בת"א -יפו

יכול להיות נפלא גם אם לא הולכים לנחלת בנימין.
אפשר לטייל בשוק הפשפשים ואח"כ לרדת לים, לאכול צהריים במתחם התחנה או בנווה צדק, סיור בשרונה , סיבוב מוזיאונים, סרט בסינמטק וארוחה ברחוב הארבעה. השאלה מה מענין אתכם ואת הנערה.
אהבתי את הרעיון של לבלות עם כל ילד בנפרד כמה שעות בבוקר ביום הולדתו - מקסים.
https://www.tripadvisor.co.il/Attractions-g293984-Activities-Tel_Aviv_Tel_Aviv_District.html

למעלה