רכב ל4 ילדים?

יהלום29

New member
רכב ל4 ילדים?

אנחנו רוצים להחליף רכב.. מחפשים רכב 7 מקומות, מפנק ומרווח.
תנאי הכרחי - מזגן מאחורה. אנחנו משפחה שמאד סובלת מחום.
ראינו היום את הקיה סורנטו, לא ממש התלהבנו. די צפוף, כדי להכנס לשורה האחורית צריך להתאמץ, והקטן שלי יושב בכסא בטיחות עדיין מה שאומר שלא ניתן למקם אותו בצד ימין כי משם נכנסים וצריך לקפל את המושב. מבין כל הרכבים בסגנון זה נחשב לאחד המרווחים..
לעומת זאת יש וואן, כמו למשל הקיה קרניבל, שהוא ממש מרווח ונוח.. יש לו גם 8 מושבים, מה שאומר שאפשר להסיע חברים שהיום בעייתי לי. מצד שני הוא ענק, לא יודעת איך אני אמורה לחנות איתו. וצורך המון דלק. המחיר דומה. פיג׳ו וסיטרואן לא רוצה. מה עוד יש למשפחה גדולה?

mykal

New member
לנו היתה

מאזדה 6 סטיישן.
מרווחת ונוחה. האמת לא רואה היום הרבה כאלה.
שווה בדיקה.

michal@gal

Active member
מנהל
בדקתם מזדה 5?

קיבלנו אותה כרכב זמני והיה נוח.
&nbsp
אל תחששי מהגודל של הקיה קרניבל. מתרגלים לנהוג ולחנות ברכב גדול די מהר.

יהלום29

New member
השאלה איזה קטגוריה כדאי

יש לנו היום מאזדה 5. היא אחלה, אבל המזגן מאחור שבר אותנו. זה לא הגיוני בנסיעות בקיץ הישראלי. חם ברמה לא הגיונית מאחורה.
השאלה אם לקפוץ קטגוריה לוואן מלא כמו הקרניבל, או להשאר עם 7 מושבים צפופה יותר.
כי ליום יום מניחה שאפשר את הקטנה יותר , לנסיעות ארוכות תהיה בעיה. אבל אנחנו לא עושים את זה כל כך הרבה. והרכב הגדול זולל הרבה יותר דלק

michal@gal

Active member
מנהל
אם יש לכם אפשרות כלכלית

לקחת את הגדול יותר, זה עדיף. הרבה יותר נוח לכולם.
&nbsp
אנחנו בזמנו הסתדרנו עם הקטן יותר. קנינו גגון לרכב ובנסיעות ארוכות הכל היה על הגג.
כשמכוונים את פתחי האוורור במושב האחורי לכיוון האחורה, הנסיעה סבירה גם עבור מי שיושב בספסל האחורי.

ויקה1222

New member
תבדקי את סקודה קודיאק

היא יחסית מרווחת וכיפית. עוד אפשרות זו מיצובישי אאוטלנדר אבל היא יותר צפופה מאחור.

יהלום29

New member
בדקתי

אהבתי את האוטו, אבל השורה השלישית שלו מתאימה לילדים קטנים מאד. ממש ממש צפוף. וגם אין מזגן לשורה השלישית..

הונדה FRV

רכב נהדר עם 6 מקומות- שלושה מלפנים ושלושה מאחור, תא מטען ענק, מזגן מעולה :)
יש לנו כזה קצת יותר משנתיים, ממש מרוצים. מצליח להפתיע כל פעם בכמות הציוד שאפשר לדחוף פנימה.

זה מה שיש לנו ובעלי מאד לא מרוצה

האוטו כבד, אוכל דלק.
לי מפריע שהגדול יושב בינינו, הוא לא מפסיק לדבר.
זה גם מציק לפעמים וגם מקשה על שאר הילדים להכניס מילה.
וגם 6 מקומות זה בעיה כי אפילו את סבתא אי אפשר להקפיץ לשום מקום.
וקשה להתחלק בהסעות לחוגים עם עוד חברים.
ואין מזגן מאחורה.
אבל אכן תא מטען מעולה, נכנסת עגלה גדולה, ועוד כמה דברים בלי בעיה.
בכל מקרה, הבנתי שאין רכבים חדשים מסוג זה, לנו יש משנת 2009 והבנתי שאחרי זה הפסיקו לייצר. לא יודעת האם זה או לא.
התחלנו לחפש רכב אחר, אבל עוד אין כיוון.

TatyBar

New member
פיז'ו 5008

כתבת שאת לא רוצה פיז'ו. למה?
לי היה חשוב כשבחרנו רכב עם 7 מושבים ששלושת המושבים מאחורה (לא השניים הנוספים) יהיו בגודל זהה. ברוב המכוניות הגדולות המושב האמצעי קטן וצר יותר. לא נוח בכלל לטעמי כשהילדים קטנים וצריכים מושב או כשהם גדלים וצריכים מושב רגיל.
בזמנו היה לי רנו סניק שגם לו שלושה מושבים רגילים מאחור.
עם הפיז'ו 5008 אנחנו מסיעים בשקט שלושה (ילד אחד עם כסא) או שלושה מבוגרים בלי כסא. אין שום בעיה עם מקום.
יש מזגן מאחורה כמו שביקשת.

אנחנו חושבים לאחרונה לחדש את הרכב (בן כמעט 4 שנים עכשיו) ובעלי רוצה רק פיז'ו 5008 שוב. החדש בכלל מהמם עם העיצוב שלו.
זו ההמלצה שלי.
וקאיה סורנטו לא מרווחת בכלל בהשוואה לפיז'ו. לא מבינה מי טוען שהוא אחד המרווחים. ממש לא.
בהצלחה.

למעלה