תכף החופשה מסתיימת

תכף החופשה מסתיימת

הספקתן לבלות עם הילדים?..
ממה הם הכי נהנו?..
חששות, תקוות, ציפיות ובכלל כל מה שבא לכן לשתף לקראת השנה הקרובה

ליאת של עדי

New member
מנהל
היה טוב

בילינו כן. היינו שבוע באילת ובשבוע חופש הנוסף שלי עשינו יום תל אביב ויום בחיפה.
מעבר לכך היינו בים, בריכה, הלכנו לכל מיני אטרקציות ומשכנו אחהצ עד מאוחר שזה חריג בשבילם. הם נפגשו עם חברים ובחלק מהמקרים הלכנו לכל מיני מקומות באיזור.
&nbsp
כמובן שנהנו מאילת הכי הרבה
הם בטח התבאסו שלא הספיקו לנסוע לצפון למשפחה
אני מחכה שנחזור לשגרה כי החופש שלי הסתיים וההתארגנות הזאת למצוא סידור כל יום קצת מתיש.
החשש שלי שהבת שלוש תעשה סרטים בהסתגלות לגן, סביר להניח שהיא לא תפתיע. מעכשיו אני חושבת על מיני שוחד שישכנעו אותה להישאר בלי לבכות, כי היא יכולה לסחוב בכי שעתיים שלוש בלי להתייאש.
הבנים יפגיזו. אנחנו כבר יודעם מי המורות. האמצעי קיבל מורה מצויינת, הגדול קיבל מורה פחות, אבל הם מחכים לזה. מקווה שמעבר למפגש החברתי הם ימצאו את מקומם בצורה טובה ומבטיחה.
זיייהו....

איזה יופי

נהנתי לקרוא

לגבי הקטנה- בהצלחה לך עם זה

איך אני שמחה שכולם אצלי בבית הספר
זוכרת ולא לטובה את הראשון בספטמבר בגנים

ליאת של עדי

New member
מנהל
דווקא הבנים של היו כאלה מדהימים ביום הראשון בגן

אמרו לי שלום יפה והסכימו לבחור מתנה שאני אביא להם. זרמו עם זה בצורה מדהימה. דמעה לא הזילו. מהממים..

adif11

New member
איזה יופי !

והלוואי שימשיך לכם ככה. אני עוד לא התאוששתי מהבכי הגדול של הימים הראשונים של הבכור בגן (היום בן 19) , הוא בכה בגן ואני בכיתי בחוץ....

משתפת גם

החופש אחלה!!
כמעט ולא נפגשו עם חברים
היינו קצת בחול
סרטים, ג'אמפים (דגמנו 3 סניפים) טיול אחד בשטח
(מטאורים), תערוכות מקסימות במרכז, הרבה קניונים והרבה מסעדות.

הגדול עולה לחטיבה, התקבל לכיתה מצוינת
( אל תכנסו בי אבל לא חשבתי שיעבור את המבחנים.)
האמצעי קיבל מורה מצוינת.
אצל הקטן דממת אלחוט אין לי מושג בינתיים מי תהיה המחנכת.

וזהו..פחות או יותר
גם ככה ספטמבר חודש מעצבן עם הרבה זמן בית.

אהה ומבחינה כלכלית - כן ..מחפשים אותי מהבנק

יהלום29

New member
תכלס התחלנו לפני שבועיים

עד אז היו בקייטנות והתלוננו.
אחר כך היינו שבוע בגארדה איטליה (גם שם התלוננו) אבל בגדול היה כיף.
ונשאר עוד שבוע שאני צריכה לתזז פתרונות כי לאמא ואבא אין חופש

תכלס אני אוהבת להיות איתם בבית , אנחנו משפחה של פדלאות.
יש למישהו רעיונות לשאר החופש? אמא עם 4 קטנים שחייבת מזגן?
הקטנציק די סבל באיטליה אז מעדיפה משהו שיהיה כיף גם לו

היה חודש
וחודש

יולי היה חודש קשה. לא בגלל הילדים, בגלל העבודה.
אף אחד מהם לא היה בקייטנות, אבל הבכור היה עסוק רוב הזמן במכינה לכיתה המדעית (התקבל), באימונים ובתחרויות שחייה, והקטן העסיק את עצמו נהדר גם בלי מסכים, כך שלהם חודש יולי עבר בסדר פחות או יותר. לי הוא הרגיש כמו מרתון אינסופי בלי שום עצירות למנוחה, אבל גם הוא נגמר.
אוגוסט - כפי שאתם כבר יודעים - עבר ברובו בחו"ל. ועכשיו כולנו (כלומר, אני והבנים
הבעל חזר כמובן לעבודה כבר יום למחרת הנחיתה...) בעיקר עסוקים בלנסות לנוח עוד טיפ-טיפה לפני שחוזרים לשגרת לימודים ועבודה, ובהתארגנויות אחרונות לקראת החזרה לשגרה. נשארו עוד כמה דברים קטנים לסמן עליהם וי לפני שמתחילים.
הבכור לחוץ מאוד מתחילת שנה"ל, הצעיר שמח מאוד לחזור לבי"ס.
אנחנו כבר יודעים מי המחנכת של הצעיר וזה קצת מלחיץ אותי לאור קשייו הרגשיים. לא תהיה לי ברירה אלא לבקש שיחה איתה בתחילת השנה, כדי להציג לה קצת רקע, אבל אני מקווה שיהיה בסדר. הוא גם היחיד מהכיתה שלו שהתקבל ליום שליפה וגם זה לא הכי חיובי בעולם, ולמרות זאת אני מקווה שהחוויה תהיה חיובית עבורו ושהוא ייהנה כמו הבכור.

אצלנו נראה לי שהקטנה

והאמצעית הכי נהנו מלונה פארק תל אביב, הגדולה מלשחק ולצייר בסלולרי, מקייטנה טכנולוגית אחת, ומלהתבטל ולקטר... אני הכי נהניתי (פרט נקודתית מספינת הפיראטים בלונה פארק שהיא הדבר הכי כיפי בעולם) מההדרכה במוזיאון טיקוטין שהייתה ממש מוצלחת. גם אצלנו החופש הוא השבועיים האחרונים של אוגוסט, והוא עוד לא הסתיים אבל קצת נגמר לנו הכוח (וכולם קצת מפורקים אחרי הביקור בים ביום ראשון, כל אחד מסיבותיו הוא).

לגבי שנה הבאה, מקווה שיהיה בסדר - הגדולה עולה לחטיבה תובענית ולא ברור אם העברית שלה ברמה מספיק טובה להתמודד עם הלימודים שם. אצל הקטנה בשכבה יש בעיות חברתיות, ונקווה שיסתדר. אצל הקטנה שעולה לטרום חובה כמה ילדים עזבו וכמה מצטרפים - נקווה שיהיה מוצלח.

אצלנו היה אחלה, חוץ מהשבוע האחרון שכבר מיצינו לגמרי.

הילדים שלי צנועים ברוך ה', ואין להם עיניים גדולות.
טיילנו, קצת בצפון וקצת במרכז. קצת ים, קצת בריכה, קצת עיסוקים בבית ובחוץ.
הקטן החמוד (2.5) התחיל כבר ביום רביעי האחרון את המעון והולך בעליזות רבה.
האחרות מתחילות ברביעי הקרוב. הקטנה (4.5) בגן, השניה (6.5) עולה לכתה א' וההתרגשות רבה מאוד. הגדולה עולה לז'.
אנחנו מוכנים לחלוטין. ילקוטים ארוזים, ספרים עטופים, תלבושת מוכנה בארון...
תלמידת כתה א' החדשה נרגשת מאוד, קצת פוחדת, קצת נדודי שינה. לא משהו שאי אפשר להתמודד איתו. מדברים הרבה על הנושא, פותחים חששות, מציעים פתרונות וה' יעזור.

החופשה מסתיימת, ולא הספקנו לעשות

הרבה ממה שתכננו. הזמן נזל בין האצבעות, וכבר רואים את הסוף.
רק ילדה אחת נשארה בבית, כל האחרים כבר גדולים.
ביולי היא היתה בקיטנת תאטרון שהיא מאוד אהבה. למדו הרבה על הופעה בפני קהל, טכניקות משחק, פיתוח קול, ועוד ועוד. בסוף הקיטנה הציגו בפני ההורים את ההצגה "עליסה בארץ הפלאות". היא קיבלה את התפקיד שהיא רצתה, ועדיין זורחת בכל פעם שהנושא עולה.
אח"כ טסנו רק אני והיא לבקר חברות ולטייל בארה"ב. היה מאוד מוצלח.
הספקנו גם לחגוג את יום הולדתם של שניים מהילדים בסוף שבוע משפחתי בעכו.
מכל עבודות היצירה שתכננו לקיץ, הספקנו רק לגזור, למרוט, ולקשט זוג מכנסי ג'ינס שלה מהחורף. הם עשו ברוגז עם הנעליים, והיא רצתה להפוך אותם למכנסי קיץ.
הליכה לטריק ארט מתוכננת לשבוע הקרוב (תודה, ליגה) כאקורד סיום לחופשה.
יש לנו תוכניות נוספות, אבל שיכבת כיתות ו' מנהלת את טכס קבלת ילדי כיתה א' החדשים, ואנחנו תלויים בלוח הזמנים של החזרות.
משנה הבאה אין לנו הרבה ציפיות. ממשיכים עם אותה מחנכת מוכרת, וצפוי שבתור השיכבה הבוגרת, לא ילמדו השנה יותר מידי.

אהה

איך היה בעכו?
ואיזה יופי התיאור של הקיטנה
לא מובן מאליו שנהנתה כל כך

מקווה שתהנה בטריקארט

ממליצה בחום על הקיטנה.

נסו בקיץ הבא. די ברור שגם הקטנה שלי תהיה שם.
עכו יפה ומעניינת, אבל מבחינתי גולת הכותרת- הגיבוש המשפחתי.
מצאתי דירה גדולה לכולנו (עכותיקה, ממליצה), כל זוג קיבל חדר והבודדים ישנו בסלון. על הגג יש מנגל, וחוץ מארוחת יום הולדת אחת, הכנו כולנו ארוחות על האש. כולם הכינו את האוכל יחד, ישבו ודיברו. הארוחות היו נינוחות ושמחות. הטיולים המשותפים היו רגועים ותרמו לקשרים הנוצרים גם בין בנות הזוג.
בטוחה שנהנה בטריקארט. נראה מקור בלתי נדלה לתמונות מוצלחות לאינסטוש ולסנפצ'אט

Ani15

New member
אם את הולכת לטריקארט

תקני כרטיסים מוזלים- זה ממש לא שווה את המחיר המלא. ותתקשרי לברר שפתרו את בעיות המיזוג לפני שאת מגיעה.

היא קבלה אותם מתנה

ומה הבעיה עם המזגן?..
שאנחנו ביקרנו היה תקין..
בשנה שעברה בקרנו באותה תערוכה בתל אביב
והיא היתה גדולה יותר
ובכל זאת שבקשתי מכל אחד לבחור מקום שהוא רוצה לבקר בו בחופש
האמצעי בחר ללכת שוב
דווקא נהנו מאד והצטלמו המון.

לא נהנתם?..

אגב הייתם בג'אמפ החדש?

Ani15

New member
היינו

נחמד, לא גדול, די מאורגן, בטח ילדים ספורטיבים ייהנו יותר מהפדלאה שלי.
כשהיינו בטריקארט המיזוג לא עבד והיה מחניק. יצאנו תוך 40 דקות. נחמד ככל שיהיה, שום 40 דקות ללא מזגן באוגוסט שווה מעל 100 ש"ח.

ברור, חם ולח

אם הילדה לא מיצתה
תפני לשפע הפקות
ותגידי להם שבקרתם ולא היה מזגן
ולדעתי יתנו לך 2 כרטיסים נוספים

פתחו גם i jump בוואן
אבל לא יפה וגדול כמו במרכז

אני התבאסתי

Ani15

New member
לא חוזרת לשם

גם אם ישלמו לי. אני עדין בשוק מהמראה של אבא קונה כרטיסים במחיר מלא בקופה כשבפנים אין מזגן. אם הם מכרו ככה כרטיסים, למה להם לתת לי פיצוי?
מכיוון שלא היינו באייגאמפ אחר, בשבילנו זה היה בסדר ולא התאכזבנו.

לא נראה לי שירצו קיטנת תיאטרון פה

אגב
שמעתי שיש כיתת תאטרון מצוינת באחד המקפים
שמעת עליה?...

למעלה