חזרות לקראת טקס לכיתות א', מה נסגר עם בית הספר?

במודו

New member
חזרות לקראת טקס לכיתות א', מה נסגר עם בית הספר?

קיבלנו הודעה כי כיתתו של בננו נבחרה מבין ארבעת הכיתות לערוך טקס לילדי כיתות א' הנכנסים השנה לבית הספר.
עוד בתחילת החופש קיבלנו הודעה כי החזרות יתקיימו בשבועיים האחרונים לחופש. ואכן השבוע החלו החזרות. איננו יכולים להביא את בננו לחזרות כי הוא נמצא בקייטנה עד סוף החופש.
החזרות מתקיימות מ9 עד 11 לערך. מה נסגר עם בית הספר, הוא מצפה שההורים לא יעבדו בשבועיים האחרונים רק כדי לקחת את הילד ב-9 ולהחזיר אותו ב11? כמובן שעל חזרות אחר הצוהריים אין מה לדבר, ומכיוון שלמורה לא נוח בשישי, אין חזרות בשישי. המורה עושה ייסורי מצפון בווטסאפ להורים שלא שולחים ילדיהם.

האם בית הספר לא מבין שכיום הורים עובדים בפול טיים, ואם לא לקחו חופש ילדיהם במסגרת כלשהי ואינם יכולים לקחת ולהחזיר כעבור שעתיים?

דווקא ברוב המקומות

אין קייטנות בשבועיים האחרונים לחופש. אצל רוב האנשים זה זמן שאו שיוצאים לחופשה עם הילדים או שמנסים למצוא סידורים שאינם קייטנה, כך שלחלק זה אולי נוח כי זה פתרון חלקי.
אבל מעבר לזה ברור שזו חוצפה ואין שום סיבה שתעשו מה שהם מבקשים אם זה קשה לכם - בית הספר מתחיל ב-1 לספטמבר.

אני לא יודעת אם זה נכון גם לגבי פתיחת השנה,

אבל אצלנו בגדול כל כיתה משתתפת בטקס אחד, ואם זה הטקס של הכיתה שלהם השנה, והילד אוהב להשתתף בטקסים, זה מבאס ולא מאוד הוגן, כי החזרות הן לא במהלך שנת הלימודים.

מה שאני לא יודעת

זה אם זה הטקס היחיד של הכיתה שלהם באותה שנה, לא אם יש או אין חובת השתתפות.

דיברגנט חדש

Well-known member
לרוב יש 2 טקסים לאותה כיתה, אבל זה פונקציה של מספר הכיתות

בשכבה ומספר הכיתות בכל בית הספר.

גם אצלי הכיתה של הקטן מקבלת את ילדי כיתה א בטקס

יהיו חזרות יום חמישי הבא משמונה ועד שתים עשרה

מה שכתבת פה ובצדק
אמרת למורה?

ליאת של עדי

New member
מנהל
שנה שעברה אצלנו הכיתה של הבן נבחרה

ומי שהגיע לחזרות קיבל תפקיד
נכון שזה בעייתי לרוב ההורים אבל זה ממש לא חובה ואם אתם לא יכולים פשוט תגידי שזה לא אפשרי. לא הבנתי למה את מתעצבנת?

צודקת. ולא רק בגלל ההורים. גם בגלל הילדים

יש ימים בהם יש לימודים, יש ימים בהם יש חופש.
השבועיים האלה הם חופש.
של הילדים.
גם ילדים הם בני אדם.
אסור לקחת להם ככה את החופש.

האמת - גם המורות. למה המורה קיבלה את העונש הזה?

ובכלל, למה חזרות שעתיים כל יום?
אצלנו טקס הקבלה לבית הספר הוא קצרצר (שחזרה של שעתיים מספיקה לו), והטקס היותר רציני - ביום שישי שלאחר מכן. ככה שאפשר להתאמן בשבוע הראשון של ספטמבר ולא באוגוסט.

שני הבנים שלי השתתפו בטקסים הללו במעבר בין א' ל-ב'
אכן לא כל הילדים הגיעו, מסיבות שונות. זה בסדר ולא צריך להתרגש. מי שיכול - מגיע ולוקח חלק פעיל בטקס, ומי שלא (כמו ילדים שלא נמצאים בארץ, למשל), לא חייב להשתתף. מה שלא בסדר זה ה"רגשי" שמנסה המחנכת להפעיל, אבל אל תתנו לזה להשפיע עליכם וזהו.
אני משערת שהיא עושה את זה כי לא מספיק ילדים מגיעים, והיא נמצאת בבעיה. תכלס גם היא לא במצב אופטימלי מבחינתה, ואני בטוחה שגם היא קצת בבאסה מזה שדווקא הכיתה שלה נבחרה ולא אחת הכיתות המקבילות. גם לה זה לא הכי כיף ...
אל תקחו את זה קשה. זה כלום.

נומלה

New member
עוד אחד בשורת טקסים מיותרים.

שהמנהלת תקבל את פני כיתה א. תברך אותם בשנה מתוקה ותקריא להם שיר. למה צריך לטרטר הורים בחופש? לא אבין.

פריZמה

New member
תמיד חשבתי שאני היחידה עם הדעה הזו

ושאני עוכרת שמחות וזה כייף לילדים וכו
מבחינתי שופוני למנהלת ותו לא

adif11

New member

למעלה