תעסוקה לילדים בחתונה

תעסוקה לילדים בחתונה

לרזאי יש בעיה לעלות הודעות
אז אני מעלה בשמה

הבכור מתחתן בקרוב, ואנחנו מחפשים רעיונות לתעסוקה לילדים המגיעים לארוע.
היינו בחתונה לא מזמן, בה הכינו שולחן מיוחד ליצירה לילדים עם דפי צביעה (הרבה תמונות של חתן וכלה) וצבעים. מיד בהתחלה ניגשו לשולחן כמה קטנטנים וציירו פס צבע או שניים על רוב הדפים. ילדות שניגשו לשולחן מאוחר יותר, לא רצו לצבוע את הדפים המקושקשים. בנים לא ניגשו אל השולחן בכלל, וילדים קטנים לא הסכימו לשבת לידו בלי אחד ההורים.
הרגשנו שהמטרה- ילדים עסוקים בזמן שההורים יכולים להנות מהמפגש עם חברים וקרובי משפחה, לא הושגה.
חשבנו לתת לכל ילד ערכת תעסוקה אישית, כך שיוכל להיות עסוק בקירבת ההורים ובלי הפרעות מצד ילדים אחרים.
חיפושים אינטרנטיים נרחבים העלו שוב ושוב את אותם רעיונות של דפי צביעה וצבעים. מצאתי גם רעיון למצלמות חד פעמיות, אבל הן יקרות וגם לא מתאימות לילדים הצעירים יותר.
מחפשת רעיונות נוספים, וגם דעות בעניין טווח הגילאים שצריך לקחת בחשבון בהכנת הערכות

mykal

New member
דעתי, מנסיוני,

לפני חודשים חיתנתי נכדה,
היו ילדים רבים, לא דאגנו לשום פעילות הם הסתדרו בינם לבין עצמם,
כשהיו ריקודים רקדו, כשהגדולים אכלו, הם היו עם ההורים,
או מצאו חברים ונהנו מהמרחב באולם.
אם המטרה היא לשחרר את ההורים מעולם של הקטנים--
אז כדאי לקחת נערה שתכין איתם כל מיני הצגות ותעסיק אותם במשחקים--
אבל אז צריך ליעד פינה במקום לצורך זה.

היי
ועונה

אצלנו מעוסקים בזוהרים לרחבה
בועות סבון
ובלונים
( או אורז או צורות שמישהו מכין מראש ושם בשקית ענקית)

ליאת של עדי

New member
מנהל
גם לדעתי מיותר

בחתונות שכן לקחתי את הילדים, היתה משפחה מורחבת, בני דודים, הם שיחקו יחד. מי שממש קשה לו שידאג לבייבי סיטר. גם ככה הילדים שנדבקים להורים לא יעזבו אותם גם אם תביאו מפעילה מגניבה.

״ערכות להכנת שקיק ריח״. וואריציות על הנושא

תכינו שקיות קטנות האלה (שקונים בחנויות של חד פעמי), וחומרים למילוי.

כל מי שרוצה - מכין לעצמו שקית.

חומרים למילוי - פרחים יבשים (גם - קונים בחבילה גדולה בחנות של חד פעמי), סבונים קטנים.

אפשר לשים ליד זה מדבקות או טושים, וכל ילד גם יכתוב את שמו ויקשט.

אם זה ליד חג, אפשר דברים שקשורים לנושא (תפוחים קטנטנים אם זה ראש השנה, סביבונים.....).

אפשר לחשוב על ואריציות. הייתי פעם בבת מצווה שהם הכינו שקיות ממתקים שאחרכך נתרמו. כל אורח יכול היה להכין שקיות כאלה, להוסיף ברכה שהוא מקשט. (אבל זה אם סומכים על האורחים שהם לא מהסוג שילעיטו עצמם בממתקים ואז ההורים יכעסו)

לדעתי אין צורך

ילדים שמגיעים לארוע בלילה לרוב או יודעים להתנהג בו, או ממילא צמודים להורים כהוגן. ילדים בטווח הביניים - בבית עם בייביסיטר. ממתקים לא הייתי מוסיפה כתעסוקה, ילד על סוכר ליד הורה שמנסה להנות זו בעיה. ילדים על סף גיל ההתבגרות - הייתי שמה עין לגבי אלכוהול. מזל טוב !

adif11

New member
הי

לפי כמה שנים היינו בברית, בעלי השמחה הקצו אזור לילדים ושכרו מפעיל שהגיע עם פינות הפעלה מבוססות קונסולות ושולחנות משחק, כמו שמביאים לבר מצוות לחברים של בר המצווה. מבחינת הילדים זה כמובן היה סופר מגניב. יש רק לקחת בחשבון שאת הממש צעירים, עד גיל 5 בערך, זה לא מעסיק אלא אם בא איתם הורה צמוד. זה מעסיק בצורה מופלאה את בני 6 ומעלה כולל בני נוער, שזה גם משהו. ולא לשכוח שזה לא בחינם. התשלום הוא לפי מספר עמדות המשחק אני מעריכה שמדובר במינימום 2000-2500 ש"ח.

פריZמה

New member
גם לדעתי זו הגדלת ראש מיותרת

אלא אם החתונה היא אירוע צהריים קליל ושקט ואז מפעילה סוגרת את הפינה ( כמו ברית למשל). אם מדובר על אירוע סטנדרטי - המון מוסיקה ורעש והמולה - פשוט חבל על הכסף. הילדים נפעמים מההמון, פוגשים ילדים אחרים, רוקדים ברחבה ועל העצבים של ההורים שלהם - נוהל רגיל.
מה שכן- הפעלת בלונים זה שוס באופן כללי לכל הגילאים.
וכמובן כל הרגילים - בועות סבון, מהבהבים וכו

תפוז אישר לי להכנס תחת השם החדש.

תודה לכל העונות.
אני מעבירה את כל התשובות לכלה, ונראה מה היא תבחר.
החתונה בגן מרובה מפלסים ומאוד מתאים למשחקי ילדים. הבטיחו לנו שכל האזורים יהיו מוארים, ויכול באמת להיות שהילדים יעדיפו להתרוצץ ולרקוד.
אולי באמת כדאי לתת לילדים כל מיני זוהרים ובועות סבון, ולסמוך על הרצון שלהם להשתולל ברחבת הריקודים ובכל השטח.

עכשיו הסתמסתי עם הכלה.

הם קנו זוהרים ב600 שקלים, נראה לי שזה יספיק

בועות סבון מתאימות גם לארוע ערב? לא חשוך מידי, למרות התאורה?

mykal

New member
ואיך עוברים ממפלס למפלס?

והאם זה שטח מגודר?
האמת אם אתם מיעדים ילדים לנוע חופשי--
הייתי דואגת וממנה מבגר להשגיח.

תודה.

בינתיים היחידה שמתרגשת בבית היא הבת הקטנה. קנינו לה שמלה לבנה, והיא תהיה אחת מילדות הפרחים.
אני מניחה שההתרגשות עוד תיפול עלי, אבל בנתיים הכל נבלע במטלות וסידורים.

למעלה