מה בסירים

אנחנו לא נהיה בבית.

מתארחים גם בערב גם מחר
לא מכינה כלום למארחים לבקשתם

בכל זאת הכנתי סיר עם קציצות קיפודים וחומוס
שיהיה..

adif11

New member
דבר ראשון דחוף הסבר מה זה

קציצות קיפודים (?)
ובענין הסירים - היום בטלה מוחלטת בתחום הבישול, אספנו את אבא שלי, את הבכור שהגיע לשבת מהצבא ואת אחת הכלות וקפצנו בערב לאכול שיפודים באסא.
היה כייפי, קליל, טעים ולא יקר.
מחר 3/4 בטלה - יהיו פה אחותי האהובה ובעלה וגם אבא שלי שנשאר לישון אצלנו. הבעל, אני והבכור .(הצעיר בפולין עם בית הספר, אני מעולפת מגעגועים) עושים על האש. צלעות כבש, נתחי אנטריקוט ופילטים עוף ממתינים כבר במקרר. מה שידרש ממני זה לחתוך סלט גדול ולערוך שולחן.

כלום.... נמאס לי מכל הקטע של סירים....

אתמול אכלנו אצל אחי, היום אני מוזמנת לבראנץ אצל חברה. בטח הילדים יתעוררו רק כשאחזור, ויש לי חזק עז להביא איתי פיצה וזו תהיה ארוחת הצהריים שלהם.

adif11

New member
למה לא ?

עם כל הכבוד לבישולים שלי הבנים לפעמים מעדיפים פיצה או שווארמה.

Ani15

New member
עכשיו אני יכולה לענות

יען כי לא ממש מתכננת מראש
אתמול היה דגי אמנון בתנור עם שמן זית ותבלינים, תפוחי אדמה מעוכים וסלט חסה. ואבטיח.
היום היה פרגיות במי קוקוס עם תבלינים ואורז, וסלט חסה. ופירות.
בערב כמו בכל מוצ"ש פיצה תוצרת בית.

עדיקים

Active member
אני לא ממש בישלתי השבת, למזלי היו לי מחליפים ראויים

בשישי אכלנו צהריים אצל ההורים, בערב היינו בים אז כבר סגרנו את הארוחה במסעדה קרובה והיה מוצלח ביותר.
אתמול למזלי האיש והילדים לקחו פיקוד על הבישולים. היה יום הפוך קצת כי התעוררנו יחסית מאוחר (בתשע) אז מתישהו לקראת הצהריים אכלו כריך עם חביתה, בצהריים לייט האיש הכין אורז מוקפץ עם פסטרמה מאורז שחיכה לו במקרר. קפצנו לבריכה וכשחזרנו לארוחת ערב אכלנו עוף שהכין האיש ואני הכנתי שני סלטים ואורז.
סופסוף אחרי שבועיים של בישולים ללא הפסקה נתנו לי קצת חופש
.

ליאת של עדי

New member
מנהל
שבוע טוב

חזרתי בחמישי בבוקר מאילת, תקתקנו דיי מהר עניינים שכוללים ניקיון כביסות ובישולים.
להלן התפריט-
חמותי הביאה לנו דג ולחם בית.
הכנתי חציל סוג של מוסקה בתנור, צמחוני.
בעלי הכין עוף שנקרא "עוף של אבא" (שיש בו עוף ואיזה ירק שמצא במקרר)
אורז עם בורגול
סלט תפא במיונז, סלא חסה וטחינה.
אחרי מפגע קולינרי קשה שחווינו במלון, זאת היתה ארוחה מעולהההההההה

למעלה