מה בסירים + מתכונים

אצלי לא הרבה

שניצלים עם סלט חתוך דק
ופתיתים
בערב מוזמנים
הכנתי סלט ירוק עם חמוציות ואגוזים ומלא לימון
הוא צריך לילה במקרר
מחר נוסעים לבקר בצפארי
אז נאכל בחוץ

בטח

חותכת דק דק
2 חבילות פטרוזליה
2 נענע
2 כוסברה
חצי קופסת תרד
מתבלת עם המון המון לימון
קצת שמן זית
סוגרת בקופסה
לפני שמגישה מוסיפה חמוציות ושקדים או אגוזים קלויים או גריענים שחורים ( בלי הקליפה כמובן)
עם קצת מלח גס
יוצא מרענן וטעים מאד

** אם מכינה למנגל
מוסיפה גם בצל סגול קצוץ
וקוביות עגבניה

אצלי:
היום -
"זיטי אפוי"
סיר ירקות מבושלים
סלט סלק
לקינוח - עוגת גבינה ושוקולד של עוגינט
&nbsp
מחר -
תבשיל פרגיות עם בטטה ופטריות ברוטב טריאקי
אורז לבן
ירקות בתנור עם טחינה

adif11

New member
ניסיתי להכין פעמיים את הזיטי הזה

פעם אחת בגרסה חלבית ופעם בגרסה בשרית (אבל כשרה ללא מוצרלה), למרות שלטעמי יצא פצצה, הילדים עקמו את האף , הבעל שאינו חובב פסטות ברמה העקרונית סרב לטעום ורק אבא שלי התעלף על המנה (גם החלבית וגם הבשרית) ביקש תוספת וקיבל את כל התבנית הביתה. מאז אני לא מנסה יותר.

אצלנו מאוד מאוד מאוד (!) אוהבים את השילוב של פסטה, בקר, רוטב
עגבניות וגבינות. בד"כ מככב אצלנו משהו בשילוב הזה בארוחת הצהריים (קנלוני, לזניה, פאי ספגטי - כל אלו בעצם מבוססים על אותו שילוב של מרכיבים). על הזיטי הזה בכלל עפים. אתמול אכלנו עד שהתפוצצנו

היום גם אני :

צהריים : שניצלים +אורז+סלט
לי : סקיני פסטה מוקפצת עם חזה עוף ועלי בייבי תרד ,הכל עם רוטב רוזה שעשוי מעגבניות מרוסקות + "שמנת" אורז של אלפרו . יצא טעים להפליא
בערב סלמון בתנור , סלט אטריות שעועית עם כרוב וגזר , סלט סלרי , דג דניס מאודה וסיר של אורז אדום מעורבב עם קינואה
לנמנעים מדגים יהיו גם שניצלים+אורז+סלט נגלה נוספת
ומחר עוף בתנור + תפו"א סגולים שאמורים להיות בטעם ערמונים . בפועל הם צובעים את הכל בסגול , עולים פי 4 מתפו"א רגילים ויש להם טעם רק מעט שונה מהרגיל .. לא ממש ערמונים . אבל אני אוהבת את הצבע אז החלטתי לשלב מעט עם תפו"א רגילים
ובטח מחר אכין גם כדורי בשר לטובת ארוחות הצהריים של הטף בהמשך השבוע
וואו , כשמעלים הכל על הכתב זה פתאום נראה הרבה

אם היו שואלים אותי בטח הייתי עונה - כמעט כלום

&nbsp

זה באמת הרבה! מה גם שמדובר ב3 ארוחות
אני כבר הרבה זמן ירדתי מארוחות שישי ערב. מספיק לי לעמוד ולבשל בשישי צהריים ושבת צהריים. תוסיפי עוד ארוחה ואני נהיית טיפוס עצבני ורגוז שלא כיף להיות בסביבתו, כך שהאוכל ממש לא מפצה על זה

adif11

New member
אתמול קניתי אוכל

ותגברתי קצת בסיר אורז וכו וזה מה שנשנשנו כל אחד בזמנו החופשי גם בצהריים וגם בערב. היום בצהריים תהיה "ה" ארוחה המשפחתית. הממולאים (בשר ואורז) כבר בתנור, פילטים לברק בדרך לתנור + פירה + השאריות מאתמול וסלט גדול וזהו.

ליאת של עדי

New member
מנהל
שבוע טוב בנות

אצלנו היה רגוע

בצהרים פסטה רוזה
בערב- שניצלים וקציצות בציפוי פירורי לחם, עם אורז. הכנתי תבנית קטנה של קישוא בטטה ובצל, כל אחד בצד שלו בתבנית עם תיבול משלו כאנטיפסטי בתנור וזה פשוט משדרג לי את הארוחה בשתי רמות. בסלטים היה תפא במיונז, סלט חסה פשוט ומרדומה טעימה שקיבלתי במשלוחה מגיסתי.
לצהריים שבעצם היו ערב אחרי הבריכה אכלנו את הקציצות והאורז שנשאר עם סלט חסה וירקות...ארוחת שבת תמיד מוזנחת אחרי ארוחת שישי

למעלה