צריכה רעיון לקינוח כוסות

ליאת של עדי

New member
מנהל
צריכה רעיון לקינוח כוסות

יומולדת יום שישי לבן שמונה שלי ואני עושה קפה ועוגה למשפחה בשישי אחהצ.
אני מחפשת רעיון לקינוח כוסות מעניין.
מה שאני בדכ מכינה בכוסות זה-
גבינה עם פירורים
קצפת עם תות ומרנג
אוריאו
לוטוס
לאחרונה הכנתי קרם אינסטנט חום עם חלבה וקליק.
בא לי משהו שונה. חשבתי על הקרם ברולה שקונים תערובת מוכנה אבל חוץ מזה יש לכן רעיון מהפכני?

אולי תשתפי מתכונים של קינוחי הכוסות שעשית?

חוץ מזה, אפשר לעשות קינוח קרמשניט - ראיתי בערוץ 2 בתכנית של אבי ביטון בחדר המתנה לרופא. למטה דובדנים מגולענים מקופסה, עליה תערובת מוקצפת של ריקוטה, שמנת מתוקה וסוכר ולמעלה שברי בצק פילו שנאפה עם סוכר וחמאה.

ליאת של עדי

New member
מנהל
אוקי

רק שתדעי שאני מכינה בדיוק מה שתיארת אבל לא בכוסות אלא על ריבועי בצק עלים...
&nbsp
קינוח אוריאו/לוטוס
אני טוחנת את העוגיות מערבבת עם חמאה מומסת ומהדקת בתחתית.
שמה מעל קצפת (אינסטנט שמנת וחלב) ומעל תלוי- או קרם לוטוס או שברי עוגיות או חצי עוגיה.
&nbsp
&nbsp

מוס נוטלה

2 קצפת מתוקה עם צנצנת נוטלה להקציף עד שמתגבש
ולהקפיא

הייתי מעינה גם סלט פירות חתוך דק

קרם חלבה עם פירורי חלבה מעל

והלהיטטטט- קרם רפאלו

http://iw.recettepro.info/?p=13871

ווייי ויייי איזה טעיםםםם
מתי להגיע?...

ליאת של עדי

New member
מנהל
תודה

אולי המוס שוקולד יכול ללכת.. זה יוצא בכלל סטייל מוס?
החלבה לא אהובה על הרבה מבוגרים ועל חלק מהילדים
ואני פחות אוהבת קוקוס אז זה גם לא ילך..

יצא לי גם וגם

אם קפוא תתנהגי כאילו מדובר בגלידה
ותשלפי כדורים
אם שמת במקרר תנהגי כמו במוס
ותזלפי או תעבירי בכף
ותנענעי את הכוסית את שהמוס יתיישר

ליאת של עדי

New member
מנהל
וואי איזה סרט...

ניסיתי להקפיא אבל זה היה חסר תועלת. אז באמת הוספתי אינסטנט והצרפתי לקצפת יציבה ומתוקה בטעם נוטלה
ואני אוסיף לזה שוקולד לבן מגורר וקליק. מקווה שיאהבו.
וגיליתי שאני יכולה להתחבר מהטלפון. הניסיון הקודם הקדום היה לפני שנים כשזה עבד ממש גרוע

adif11

New member
יש לי !

אצלנו בעבודה מגישים בכל ארוע, בין אם חוגגים יומהולדת באופן פרטי ובין אם אירוע מטעם החברה, כוסיות אותן ממלאים ביוגורט (יוגורט במתיקות מעודנת 2% של מולר הכי שווה, קרמי וטעים,לא חמצמץ בכלל) ועל זה מפזרים גרנולה עם צימוקים ואגוזים ושופכים מעל הכל סילאן. טעים ברמות מטורפות וגם נותן אשליה של בריאות ודיאטה למרות שזה לא כל כך....
אפשר גם לפזר על היוגורט שערות חלבה עם שקדים/אגוזים/צימוקים +סילאן
או פירות העונה חתוכים עם אגוזים/שקדים/צימוקים/פירות יבשים +סילאן,
ילדים יאהבו מן הסתם פחות. אצל מבוגרים זה להיט.

adif11

New member
אני חושבת שעבור ילדים

אפשר לפזר למעלה שיברי עוגיות אוריאו ולמזוג מעל רוטב שוקולד . היוגורט במתיקות מעודנת כל כך לא חמוץ (כאמור בעיקר זה של חברת מולר ולצערי אני לא מקבלת מהם אחוזים) שיש סיכוי שהילדים יחשבו שמתחת לעוגיות יש קרם וניל או קצפת.

ליאת של עדי

New member
מנהל
עדי וחובטת... ועדכון ובוקר טוב

את שני הדברים שהצעתן הכנתי פעם לכיתה כשהיתה תחרות ארוחת בוקר בריאה.. כמובן שהיוגורט היה הצלחה, ויחד עם עוד כמה דברים שהבאתי ברגע האחרון הם ניצחו בתחרות.
הג'לי פחות אוהבים אנשים, למרות שילד היומולדת אוהב. ויוגורט יתאים אם היתה פה ארוחה ממש. זה קפה ועוגה לפני ארוחת שישי אז רציתי משהו שחיתותי חמוד.

לסיכומו של עניין הכנתי בסוף את הנוטלה. הוספתי לו אינסטנט והוא התייצב ויצא סוג של מוס. אוסיף לו קליל ושוקולד לבן מגורר ליופי.
ויהיו עוד דברים מעניינים כמובן.

ליאת של עדי

New member
מנהל
אני יודעת איפה טעיתי

העליתי שאלה בפייס וחברה שלי (שהיא אופה ממש מקצועית צחקה עלי שאני שואלת שם ולא אותה) אמרה לי שהערבוב אחרי ההקצפה, היה אמור להיות איטי ואני הקצפתי מהר. השמנות היו 38 ו16 ויצא לי קצפת סמיכה. מסתבר שצריך לקפל את הנוטלה פנימה בעדינות.

למעלה