למה צריך בריכה בקייטנה כל יום ?

למה צריך בריכה בקייטנה כל יום ?

מעולם לא רשמתי לקייטנות את הבנות שהן כבר גדולות , אני לא סומכת על המקומות האלה
הקטן רוצה קייטנה ויש דרך העבודה אבל בריכה כל יום !
הוא. לא שוחה ( היינו בשיעורי שחייה פרטיים ולא למד ...) ואני באמת מפחדת מהבילוי הזה , הבריכות עמוסות בקייטנות , קשה לשים לב לכולם , ילדים יכולים לדחוף למים ....
איך אצלכם ? רושמים לקייטנות בלי בעייה ?

אצלי הבכור היה בבריכה כל יום רק כשהיה בקייטנה בכיתה ג'
כבר ידע לשחות ממש טוב אז פחות הייתי לחוצה, אם כי זה באמת מלחיץ ברמה העקרונית.
אבל עד כמה שאני יודעת, ילדים שלא שוחים לא נכנסים לבריכה הרגילה אלא רק לבריכת פעוטות, ויש יחד איתם מדריך/מדריכה צמודים בבריכה.

אצלנו כמעט באף קייטנה אין בריכה בכל יום.

ברובן יש בריכה פעם בשבוע.

נראה לך שבנך שאיננו שוחה ייהנה מלהיות כל יום בבריכה?

השאלה לא אם יהיו צמודים אליו

זה יכול להיות משעמם ואולי גם מעליב לשכשך בבריכה של הפעוטות, כשכל חבריו שוחים בבריכה של הגדולים.

יהלום29

New member
השנה אני שולחת פעם ראשונה לקייטנה עם בריכה

עולים לג. וזה שני ילדים ששוחים (לא היטב אבל שוחים) גם עכשיו אני חוששת אבל שולחת.
לא הייתי שולחת ילד שלא שוחה לבריכה בלעדיי. אני אישית כמעט טבעתי בקייטנה ויש לי טראומה.

מצטערת..

נראה לי מסורבל מדיי
גם להתלבש לבד בבגד ים
להתנגב
המקלחות הג'יפה
ההסעה לבריכה
סכנת החלקה..
טביעה..
ועוד

בדיוק , הוא בן 8 ...

לא מבינה למה צריך בריכה ?
זו אחריות כבדה גם למפעילים של הקייטנה ...
נוותר ...

IRISS511

New member
רק לי המחשבה על בריכה מלאה בילדים מעוררת גועל?

הצרכים שעושים במים.., זאת גיגית שמעבירה מחלות...
הילדים שותים לפעמים בטעות את המים האלו, אח"כ חולים.

Ani15

New member

אני די בשוק מהתגובות כאן. ימי בריכה הם הימים הכי כיפים בקיטנה, וקיטנה בה הולכים לבריכה כל יום נשמעת כמו חלום לילדים שלי. ילדים לומדים להתלבש וכו - זה חלק מההתבגרות שלהם והיכולת שלהם לגדל עצמאות. ילדים שלא יודעים לשחות מוגבלים אצלנו למים רדודים (הזיהוי לפי צמידים צבעוניים, ומאוד מקפידים). ההשגחה מאוד קפדנית. צריך לזכור שתאונות לגמרי לא מוגבלות לטביעה... אפשר לגדל ילדים בצמר גפן בתוך קופסא. זה לא הדרך שלי ונדמה לי שזה לא עובד לטובתם.
וילד בן שמונה שלא יודע לשחות צריך דחוף שעורי שחיה פרטיים. זה כבר ענין של בטיחות ולא של תענוג כזה או אחר. האם את מתכוונת גם לאסור עליו או לכפות עליו לווי הורים כדי ללכת לחבר שיש בחצר שלו בריכה פן ייפול למים? למסיבה במקום שיש בו בריכה? לטיול בי"ס שיש בו שכשוך במים?

אבל למה לשפוט ולהתקיף?

למה לא סתם לומר: אני נוהגת אחרת, אלה ואלה הם היתרונות של הדרך שלי בעיני.

כן ! לגמרי מגבילה ושלמה עם זה במאה אחוזים

הוצאנו 2500 שקלים על שיעורי שחייה פרטיים וזה לא הלך חלק אז הפסקנו .
לא סומכת על זרים שישמרו לי על הילדים . בריכה יכולה להיות כיף ויכולה להיות מסוכנת .
הילדים משתוללים , דוחפים , " מטביעים " , אצלנו הבריכה מלאה בקייטנות , קשה להשגיח...
צריך לשמור על הילדים ולא לסמוך על זרים / מזל / לי זה לא יקרה .

רזאי

New member
בת ה10 לא שוחה.

חישבנו שהוצאנו יותר מ$5000 על שיעורי שחיה פרטיים, ומומחים לפחד ממים.
גם עניין של בטיחות, וגם עניין חברתי.
נואשנו.

5000$ ברצינות?..

ניסיתם רק בחול או גם בארץ?..
אם גם בארץ תכתבי לי במסר איפה
אולי יש לי מאמן בשבילך..
אצלי למדו ממש מהר בשנה שעברה ובעלות סבירה

לא מתפלאת על הסכום בכלל ....

יכולנו בשקט להגיע לכמה אלפים על שיעורי שחייה .היה פחד לקפוץ למים , והכל לקח לאט , המאמן היה טוב , זה הקושי של הילד . גם הבת האמצעית הייתה בשיעורים פרטיים ובקבוצה והיא לא שוחה ...רק הגדולה למדה בקבוצה ושוחה טוב.
אנחנו גם לא ממש הולכים לבריכות או ים כדי לתרגל , אני לא סובלת את המקומות האלה , לא יכולה להיות בשמש או בחוץ כשחם. אז גם אני קצת אשמה ...

אנחנו מזמן עברנו את האלפים על שיעורי שחייה. וזה בלי להחשיב
את עלות הנבחרת.
הבכור והצעיר למדו שניהם במסגרת פרטית - 100 ש"ח לשיעור, אחת לשבוע. הקטן כבר מעל שנה, כך שכבר זה יוצא סביב 5000 ש"ח. לא מתכוונים להפסיק בקרוב. גם הבכור למד פרטי במשך כשנתיים. היה מוכן פיזית לעבור לקבוצה הרבה זמן לפני אבל סירב. רק אחרי שנתיים המדריך שלו דחף אותו לעבור לקבוצה, ואז המחיר כמובן עלה (אם כי קיבל פעמיים בשבוע, 45 דקות בכל פעם). לעלות הנבחרת אני בכלל לא מתייחסת, כי זה כבר לא נושא הדיון (אבל 500 ש"ח לחודש
).
בקיצור - כבר יכולתי לבנות בריכת שחייה אולימפית פרטית במחיר הזה!

רזאי

New member
התחלנו בארץ, המשכנו בחו"ל.

כרגע היא מסרבת לנסות, כך שאף מאמן לא יוכל לעזור.
בארץ היינו אצל מאמנת, כך שבטוח לא אצל המאמן שלך. ברגע שהיא תסכים להכנס למים, אני אבקש ממך פרטים.
אגב, היא כנראה יודעת לשחות. אחרי הסאגה הממושכת, והחלפת כמה מאמנים, מצאנו מישהי שהיא סמכה עליה ולמדה לשחות. רגע השבר הסופי היה אחרי שהמאמנת עמדה באמצע הבריכה, והקטנה שחתה עד אליה. המאמנת שיבחה אותה, הראתה לה את הדרך הארוכה שהיא עברה, והוסיפה- את כבר ממש שוחה, עוד מעט לא תצטרכי אותי. מיד הילדה נכנסה להיסטריה, התחילה לפרפר, ולא מוכנה יותר אפילו לעמוד על המדרגה הראשונה בכניסה לבריכה.

מסכנונת

האמת שאני יוצאת מהארון
ומספרת שגם לי יש פחד מהמים
אני לא יודעת לשחות
או כן יודעת אבל פוחדת
בגלל זה לקחתי את הילדים ללימודי שחיה בגיל 5.
אני גם צריכה לטפל בפחד הזה
יום אחד אקבל אומץ.

גם אני לא שוחה

לא אוהבת בריכות , קיץ , שמש ...
כשהגדולה למדה היו גם מבוגרים בשיעורי שחייה , וזה היה מצחיק לראות אותם עם גלגל מצופים .... אני בגלגול הזה כנראה שלא אדע לשחות ...
גם נגעלת מכל מה שיורקים , נזלת , פיפי וכל מיני דברים מגעילים שיש בבריכה .

וואו! לא תארתי לעצמי שיש פחדן מים יותר גדול מהבן שלי!
לא נעים לי להגיד, אבל אני שמחה לגלות שטעיתי

מבאס.

למעלה