הזמנו טיול לאיטליה, ויש שם חצבת

הזמנו טיול לאיטליה, ויש שם חצבת

מצטערת שלא בדקתי קודם. עכשיו צריך להתעסק בזה. קודם לבדוק האם יש נוגדנים (אני כמעט בטוחה שלא חוסנתי), שני הקטנים קיבלו רק מנה אחת. מה עושים איתם? להקדים את החיסון? אמורים לקבל בגיל 6 והקטן עוד לא בן שנתיים.
הטיול הוא באוגוסט. אולי עד אז יעבור הכל? מצד שני, חייבים להתחסן לפחות שבועיים קודם. ולא בטוח שיהיו מספיק חיסונים, כולם נוסעים בקיץ לאירופה.

בסוף אתם טסים לאיטליה?

גם אנחנו באוגוסט באיטליה. בעלי ואני צריכים להתחסן, הילדים שלנו לא.
ילדים זה קל, זה דרך טיפות חלב. לגביכם, תכנסי לאתר של משרד הבריאות ושם תמצאי פרטים לאן להתקשר באזור מגוריכם ולהזמין תור.

ללעלות ליגה יש מסר בשבילך

איבדת את השפיות! למה סיפרת לה שאתן באותו הזמן באיטליה מטורפת! שלא תיפול עליך!!

בפעם הבאה כדאי לשים לב למי שולחים, אחרת הרוע נהיה גלוי.

לא כותבת כמעט בפורומים

אבל רוצה להגיד לך מקריאה בכמה פורומים שאת אישה חזקה שמתמודדת יפה עם אתגרים לא פשוטים. אל תקחי ללב.

ולענייננו... (אין לי מושג מה העניין מעלי...) לדעתי
תבררי כמה שיותר מהר מול משרד הבריאות לגבי הילדים. במקרה שלנו אני רגועה כי מדובר בבני 12 ו-8 והם קבלו 2 מנות של החיסון אז הם מכוסים, אבל לגבי ילדים צעירים יותר כנראה שאכן צריך להקדים חיסון. קראתי אתמול בווינט גם שצריך להתחסן לפחות 10 ימים לפני (אם אני לא טועה) כדי שהחיסון יהיה אפקטיבי.
לגביכם אני מאמינה שגם אתם צריכים להשלים לפחות מנת חיסון אחת.
דווקא קראתי אתמול שגם הגיעו עוד חיסונים, גם נותנים עדיפות לאנשים שנוסעים בקרוב לאחת מ7 המדינות הבעייתיות ושנולדו בטווח השנים שלנו.
בקיצור - להרים טלפון כמה שיותר מהר ולסיים עם הסיפור הזה. חבל לקחת סיכונים מיותרים.

למעלה