פינת ההמלצות

פינת ההמלצות

שבוע שעבר היינו באיזור ים המלח בטיול
היה חם מאד מאד
באחת העצירות בתחנת הדלק החלטתי לרכוש מקדם הגנה, במדף נתקלתי בסקין גארד
קניתי ומאד הייתי מרוצה
הקטנים ממש לא אוהבים את הספריי הגנה על הפנים
וזה נותן יופי של פיתרון
ובאמת מגן בצורה טובה מאד
מצרפת לכן קישור

http://www.skingard.co.il/קרם-פנים/item/111-סטיק-הגנה-שקוף-לפנים-spf50

הדאודרנט של חאלבין- רול און ללא אלומיניום ואלכוהול

מסדרת love line
ריח נעים ומחזיק ממש טוב
וגם יותר בריא

adif11

New member
פיתחתי התמכרות קלה

לתכנית טלוויזיה דבילית בשם SAY YES TO THE DRESS
תכנית שמצולמת בניו יורק בחנות גדולה (וכנראה מפורסמת) של שמלות כלה.
בכל פרק מראים כמה כלות (אמיתיות, לא שחקניות) שמחפשות שמלה לחתונה. אני יושבת ומתמוגגת מול השמלות המדהימות וסיפורי החתונה. יש גם גאווה ישראלית, מיטב הדגמים של פנינה טורנה הישראלית, מככבים שם.
או שאני מזדקנת, או שזה מזג האויר המתחמם שמאדה לי את התאים האפורים אבל התכנית באמת מתוקה .....בהוט בערוץ החיים הטובים.

היתה כתבה בערוץ 2 על התוכנית

אנסה לצפות
בזמנו פנינה באופן אישי עיצבה לי שמלה
היא נורא נחמדה

adif11

New member
יש לה שמלות מדהימות !

היא הופיעה באחד הפרקים שהקרינו אתמול ,הגיעה לניו יורק ליעץ לכלה שרצתה שילוב של שתי שמלות שלה.

macaroni35

New member
אני ל"מטבח המנצח"....יצא לי לראות גם את "בשמלה זו"

מצחיק אותי התרגומים לעברית...

יצא לי גם כמה פעמים לראות ואיך שהייתה שמלה של פנינה טורנה זיהיתי..
הקו היה מוכר כי יש לה חותם ושמלות יפיפיות...ואז באמת הם אמרו את שמה.

בדיוק סיימתי לראות את העונה של המטבח המנצח ....mkr
my-kitchen-rules

לפעמים נחמד לי להיות בערוץ החיים הטובים

מ צ ד ה

New member
חופשת הלידה שלי תסתיים בקרוב ואפסיק לצפות

בלילות (ובימים) בסדרות זבלוניות של HOT הזו
(ייאמר לטובתו של הינוקא שמאז שעברנו לבקבוק, ההאכלה, בעיקר בלילה, קצרה ולעניין
)!

ולענייננו - MKR - MY KITCHEN RULES - ראיתי גם את העונה של ניו זילנד ובעיניי היא כלל לא השתוותה לגרסתה האוסטרלית, בה התרשמתי שהבשלנים מפגיזים יותר מקצועית וגם התחברתי יותר לשפים השופטים. מקווה שאם תהיינה עונות נוספות לניו זילנד הן תהיינה מוצלחות יותר.

אני תוהה לא פעם עד כמה התירגום נאמן למקור בשל ריבוי מאכלים ויצורים ורכיבים שלא נתקלתי/שמעתי/ראיתי מעולם ומצד שני נהנית מהמגוון הלא מוכר.

מעצבן שבהוט אני מאתרת במקרה סדרות שמעניינות אותי והממיר לא מקליט אוטו' עונות שונות של אותה סדרה.

ראיתי גם את "בשמלה זו" יענו - SAY YED 2 THE DRESS - גיוועלד! בהילוך מהיר איטי. אותי זה שיעמם. והעונות ענתיקות! 2011 כזה. למה תמיד בהוט הכל כזה ישן?!

בקיצור, לאחר כמה שנות יס, אני ממורמרת מהוט
.

adif11

New member
גם לטעמי MKR

האוסטרלית היתה פי אלף שווה. הבשלנים בישלו הרבה יותר טוב והשופטים היו חמודים חתיכים
(פיט ומנו....) ראיתי חצי פרק של הניו זילנדית והפסקתי מיד.
היה ממש מבאעס.

ליאת של עדי

New member
מנהל
האתר של זומה

קודם כל לעצב אלבום תמונות לילדים זאת המלצה חמה בכל מצב וזמן. זה פרויקט ולוקח זמן, אבל שווה כל רגע.
קניתי קופון של זומה דרך גרופון (המקסימים שעזרו לי להבין איך זה עובד לעומת שירות הלקוחות הגרוע של זומה שרק מתכתב במייל ולא מדבר בטלפון)
ועיצבתי אלבום מהמם במחיר מצחיק.
התוצאה הסופית טרם הגיעה ואני בטוחה שיהיו כמה תמונות מטושטשות אבל עיצבתי מגניב

זה היה מסובך לעשות? כי מלא זמן אני רוצה לעשות אלבומים בלופה
אחד לכל טיול בחו"ל, ובינתיים הטיולים מצטברים ומצטברים אבל עוד לא הגעתי לעשות אפילו אלבום אחד
כמה זמן לקח לך להכין והאם זה מסובך?....

החלק המסובך זה לבחור את התמונות

כל היתר זה די פשוט.
אני באופן אישי יותר אוהבת את התוכנה של cbook (גם תוכנה להורדה וגם אפשרות לעריכה online בלי התקנת תוכנה). אבל רוב האתרים הללו הם עם תוכנות דומות. ההבדלים נובעים מכמות הרקעים , המסגרות, והתוספות שיש, וכן מאיכות ההדפסה.

אלבום ממוצע (של כ-100 עמודים) לוקח לי שבוע להכין: 4 ימים לבחור את התמונות ולקבוע את הסדר שלהן באלבום, ועוד יומיים לערוך בפועל את האלבום (כמובן שמדובר על כשעתיים ביום ולא יותר)

calabaza3

New member
גם אני ממליצה על CBOOK

אני מעצבת המון אלבומים, לפחות 4 בשנה, כבר כמה שנים (עושה לכל ילד, ולאחיינית שלי, אלבום בכל יומולדת+ אלבומים "מיוחדים"- טיולים לחו"ל, בת ובר מצווה של אחיינים, ימי הולדת עגולים ועתירי שנים). עיצבתי כמעט בכל התוכנות שקיימות בשוק..
לופה נותן לדעתי את התוצאה הכי טובה מבחינת איכות ההדפסה, אבל CBOOK הכי פשוט, הכי כיפי (יש המון אפשרויות כך שאני לא משתעממת מאותם עיצובים שוב ושוב), וגם מבחינת מחיר, שירות ומהירות הם הכי טובים.
לי לוקח קצת יותר זמן להכין אלבום, בעיקר כי שלב העיצוב אצלי ארוך יותר, ואני גם לא מצליחה להקדיש לזה שעתיים ביום, יום-יום.

ליאת של עדי

New member
מנהל
זה לא מסובך

בחירת התמונות על פני התקופה עבורה הכנת אלבום, זה החלק המורכב
ההרכבה לדעתי מהנה

מ צ ד ה

New member
ניסיתי להסתגל לפורמטים אחרים שהם לא לופה ובסוף

חוזרת תמיד ללופה.
מעצבת כל שנה אלבום שמתפרס ע"פ כל השנה שחלפה, מלכתילה כל חודש אני מורידה תמונות מהמצלמה לתיקיה מסודרת של שנה X ובה חודש X ואם עשינו מס' דברים באותו חודש אז יש גם תת תיקיה עם השם כדי שאוכל לרשום מה עשינו ואיפה היינו. ויש גם את התיקיה ללופה, שם נכנסות התמונות שמיועדות לאלבום וגם שם הן תחת אותן שמות תיקיות כדי שאני אדע מבה מדובר. כפי שאמרו. זה לוקח הרבה זמן. אבל... אם פורקים את התמונות אחת לתקופה זה כבר חוסך זמן.

לי לוקח מלאאאאא מלאאאאא זמן, ממש שעות רבות לעצב ולסגנן כי אני אוהבת לסדר כרונולוגית, לבחור מסגרות שונות וצבעים שונים ועוביים שונים וצורות ואימרות שפר ושטויות אחרות. חברתי פשוט בוחרת את התמונות ובוחרת באופציה לסידור אוטומטי.

הספר הראשון היה לי הכי מסובך. אח"כ זה כבר קלי קלות אבל לי בכ"א לוקח זמן.

אני מכינה מראש ושומרת לתקופת ראש השנה ו/או פסח כי אז יש יותר מבצעים משתלמים.

למעלה