חולצת דריי פיט זולה לביה"ס- כדאי?

חולצת דריי פיט זולה לביה"ס- כדאי?

שלום לכולם,
החמוד שלנו עולה לכתה א' בשעה טובה.
אני מתבלטת אם לקנות חולצות דריי פיט (מנדפות זיעה) לפחות לשיעורי הספורט.
ומדוע ההתלבטות? חברה אמרה לי שחולצות דריי פיט זולות (כמו שקונים בדרך כלל לבית ספר) הן יותר גרועות מחולצות כותנה רגילות מבחינה זו שהילדים מזיעים והבד אינו מספיק איכותי כך שלא סופג זיעה (כי אינו כותנה) וגם לא מנדפה (כי לא דריי פיט אמיתי, שאמור להיות יקר מאד).
בהנחה שאני לא מתכוונת להוציא 100-150 ש"ח על חולצת דריי פיט יקרה לבית ספר, האם כדאי בכל זאת לקנות דריי פיט זולות שנמכרות בחנויות לתלבושת לביהס,
או שאז כבר עדיף גם לשיעורי ספורט חולצת כותנה רגילה?
אשמח לדעתכם מנסיונכם....
תודה רבה.

קנית לו דריי פיט

קנית לו דריי פיט לכל הימים בקיץ? או רק לשיעורי ספורט (שם דורשים רק כחול אצלנו)?
זה יותר נעים לו מחולצות כותנה רגילות? או שבגלל הצבע הזוהר הוא אוהב?

תמיד קניתי חולצות כותנה רגילות ולא דריי פיט
כך שאין לי ניסיון עם סוג החולצות האלו לבי"ס. מה שכן אני יכולה להגיד לך, זה שבכיתה א' לא מזיעים בשיעורי ספורט כמו בתיכון

אם הבן שלך הוא מחובבי הכדורגל, אז יש מצב שהוא יחזור מזיע כל יום, בלי שום קשר לשיעורי הספורט. שני הבנים שלי - כיתה ו וכיתה ב' - הם ממש לא חובבי כדורגל, ובקיץ הם בכלל נוטים להשאר בכיתה ולא לצאת החוצה בגלל החום. לכן עד היום זה לא משהו שהרגשתי בו צורך.
אם את מוצאת חולצות דריי פיט זולות, את יכולה לשלב כמה כאלו וכמה כותנה, ועם הזמן כבר תראי האם זה באמת משמש אתכם ומה האיכות שלהן. בכל מקרה, אל תתפרעי עם הכמות. גם ככה הם גדלים מהר... אני תמיד קונה 5 חולצות+1 לבנה (אצלנו יום שישי זה יום חופשי). לגמרי מספיק לי.

אני קניתי לבן בתיכון

האמת שבכלל לא שמתי לב שזו חולצת דריפיט עד שלא הגיעה (אני מזמינה דרך אתר "תלבושת". זו פשוט הייתה חולצה בצבע שהוא רצה).
המחיר היה כמו חולצת טריקו רגילה (כותנה).

הנער מאוד מרוצה. יוצא איתה גם לטיולים ואומר שמתייבשת מהר מאוד. החסרון היא שהיא הופכת קצת סמרטוטית עם הכביסות (אבל כל החולצות שלו ככה. אז אני מניחה שזה יותר הרגלי הכביסה שלי ופחות החולצה)

אני קונה המון חולצות דריי

כי הן יפות

הכביסות שלהן סבבה
לא שמעתי תלונות
שחם או שמזיעים שלובשים אותן

ליאת של עדי

New member
מנהל
אני גם קונה את הדריי פיט של פוקס והם מעולות

הבן שלי אוהב אותם והם ניראות מעולה אחרי הכביסות

Ani15

New member
היורש שלי משאיר את הדריי פיט האלה בארון

ולובש רק את הכותנה.
אם זה זול, תקני אחת ותנסי.

בכיתה א הם מזיעים? ויש שיעורי ספורט?

לא זוכרת אם בכיתה א יש שיעורי ספורט
וגם אם יש - הם בטח לא יותר אינטנסיבים מאשר כאשר הוא משחק בכדור עם חברים בגן

בקיצור - לא הייתי משקיעה בדבר כזה

יש שיעורי ספורט. לא ממש מזיעים... מזיעים רק בנים שכל ההפסקות
משחקים כדורגל בחוץ, וזה בלי קשר לשיעורי ספורט.

adif11

New member
הבן הבכור

חייל בן 19, קנה לו בשקם חולצות דרייפיט לבנות זולות אותן לובש מתחת למדים וזו הצלחה מסחררת.
אם את מתלבטת תקני, כמו שיעצו לך פה, אחת שתיים לניסיון.

אולי זה יעזור לך

יש חברות הדפסה על חולצות שמדפיסות על בד דרייפיט (איכותי כמובן), והיתרון הוא שניתן לשים את הלוגו של בית הספר- והמחיר זול יחסית כיוון שזו חברה שקונה בדים בסטוקים. את יכולה להציץ באתר כאן, זה חברת הדפסות על חולצה: http://eliprint.co.il
מקווה שזה עוזר לך
בהצלחה :)

למעלה