יומולדת 11 - שונה/אחרת/מקורית - מי עוזרת לי בבקשה

יומולדת 11 - שונה/אחרת/מקורית - מי עוזרת לי בבקשה

הילדה בת 11
מעוניינת בחגיגת יומולדת - סבבה - מקובל...
גרים בעיר קטנה בפריפריה שכל הדברים המגניבים רחוקים מכאן...
יש לה קבוצת חברות מהחוג
ויש את הכיתה - לא מעוניינים לעשות הפרדה בנים בנותת - כולם מוזמנים
יש את הגרעין של החברות..
יש את המשפחה אחים ואמאבא
והיא? רוצה חגיגה עם כולללללללללללללללם
איך עושים משהו נחמד כיפי שכולנו נצא מרוצים?
עם המשפחה נצא לחגוג ביחד לאן שתרצה...למרות שרוצה משהו מקורי אחר שונה..
כיתה? ילדים מאוד לא ממשומעים גיל ההתבגרות כזה..לא מעוניינת להזמין רק בנות ולא להביא מפעילה
ארוחת ערב וקריוקי הולך בגיל הזה? נגיד פסטות/סלט יווני/פיצות וכאלה? אולי דיגי'? סתם למוסיקת רקע כן...אני מניחה שיבואו ורק ישתוללו ויחפשו כדור..כבר הייתי בסרט...
חשבתי לקחת אותה ואת הגרעין לחדר בריחה ובית קפה - זה כרוך בהתארגנות כי זה לא באיזור מצד שני זה גם חתיכת הוצאה מצד שלישי היא לא סגורה את מי כן להביא ואת מי לא אין לה ממש בסט פרינד היא חושבת שכן אבל הן לא..
ואז מה עם הבנות מהחוג?
אין לי בעיה לעשות כמה חגיגות קטנות או לא יודעת...
היא רוצה משהו אחר שונה מקורי מעניין שכולם ידברו עליו... אמא ראית איזה מגניב מישהי עשתה יומלדת ולקחה את החברות שלה בלימוזינה..רמזה לי
היא מאוד שואו אופ ואין לי בעיה לזרום איתה עד גבול מסויים וגבול הטעם הטוב ומצד שני אפשר גם להיות יצירתיים..
מקווה שהובנתי תודה לכל רעיון

מודיעים לגברת הצעירה שהשנה חוגגים באופן צנוע וסטנדרטי

ויש לה עכשיו שנה שלמה לתכנן בת מצווש גרנדיוזית.

mom at work

New member
כנראה שלא נכנס תחת ההגדרה של "לא להביא מפעילה"

אבל אנחנו בגיל הזה חגגנו עם "ילדים עושים סרטים" (גגלי אותם) והיתה הצלחה כבירה!

gpa3

New member
של איתמר?

הזמנו אותו לשתי מסיבות סיום והיה מוצלח מאוד

adif11

New member
אני לא הייתי מעיזה להפעיל

בעצמי כיתה של בני 11 .לטעמי זה גיל בעייתי מאוד.
אם יש לכם חצר אפשר להשקיע בדיג'יי (יש כאלה שמתמחים בגילאים הללו) למסיבת ריקודים. הוא גם מפעיל אותם בכל מיני משחקים הולמי גיל כמו נשיקה - סטירה ויתר המשחקונים מהסוג הזה שמרגשים אותם נורא בגיל הזה שמתחילים להתקרב בנים/בנות. זו גם סוג של פעילות שאת יכולה להזמין ממש את כולם, את הכיתה, הבנות מהחוג וכו'.
המפתח הוא די ג'יי מיומן שמכיר ומנוסה בהפעלת הגיל הזה ומגיע מצויד במערכת הגברה, מכונת עשן , פרסים קטנים לחלוקה ומוסיקה לריקודים שמדברת אליהם. אם אפשר להתחיל את המסיבה (בשישי בערב )נניח בתשע בערב ,בכלל יצאתם גדולים כי זה דבר שגורם להם להרגיש בני 20

מה שנשאר זה לפזר קעריות עם כיבוד קל ושתיה קלה ולקראת חצות להזמין להם פיצה ואחרי שיאכלו לשלוח אותם הביתה.
בהצלחה.
ולגבי הפעילות המשפחתית - אתם יכולים ללכת בהרכב משפחתי לחדר בריחה. מחברות שמעתי שזה חביב ומוצלח מאוד.

בדיוק העניין

תודה על התגובות
הפעלה - כל הדברים השווים לא מגיעים לאזורנו..ביררתי גם עם המפעיל שהומלץ פה.. רק המקומיים והם מזמן לא לגילנו....מצנח וכאלה גם אלו שמגדירים עצמם לגיל....אין משהו שווה לא בישול לא כלום...
חשבתי על מסיבת הפתעה... מה אומרות? עם אוכל כזה פיצות סלט יווני פסטה
שולחן מגניב
דיגי נשמע אחלה אני אברר
הדיגי פה זה של בר מצווה חתונה בטח על יומולדת יעופו על עצמם.... יש פה ילדון בן 12 חמוד לאללה שעושה דיגי עם ציוד קליל לוקח 800 בלי משחקים בלי כלום
חדר בריחה היינו שבוע שעבר היה להיט היסטרי - והחלטנו לאמץ כל חודש...

מה זה דברים שווים לא מגיעים? כמה רחוקים אתם?

לא הייתי הולכת על מסיבת הפתעה.
גם מסיבת הפתעה צריכה תוכן. זה שהיא תהיה מופתעת יעביר בערך חמש דקות מהמסיבה. מה תעשו אחרכך?

לגבי אוכל - לא הייתי מכינה לבני 11 פסטות וסלטים. פיצות זה יופי.

תמשיכי לחפש מישהו שעושה קריוקי. אני משערת שתמצאי מישהו שיגיע עד אליכם, ולא במחיר אסטרונומי.

adif11

New member
שווה לחפש

יש המון חבר'ה צעירים בתחום, התחרות גדולה והם לרוב מוכנים לנסוע כדי לקבל עבודה.
אלינו פעם הגיע קוסם להפעיל יום הולדת לבן שלי. הוא בא מחיפה לר"ג.

למעלה