המלצה לעורך דין

דיברגנט חדש

Well-known member
ברגע שזה תוכן תגובתך, זה אומר שנגמרו לך הטיעונים הענייניים

כשאין מה להשיב ענייני, מתחיל בכשלים לוגיים, של לגמד את היריב.
אגב, זה יכול להיות מעייף לאללה להגיב עניינית. במיוחד כשלא רגילים לזה

&nbsp
זו כמובן התנהגות מאוד בוגרת, שאת מעבירה לילדייך ואח"כ מתפלאים, למה הנוער של היום כזה.
תמשיכי כך ...

דורית1901

New member
זה נכון לגמרי ובאמת אין לי מה לכתוב

רק לא ברור למה אתה חושב שאנו מתווכחים פה על דעות. הדיון פה נסב על עובדות מציאותיות לגמרי בנוגע לנהלי משרד ממשלתי, שאותן יכולת לברר בקלות. אין לי ולא יכולים להיות לי טיעונים נגד שקרים והמצאות שאין קשר בינם לבין העובדות, משום שאי אפשר להתווכח עם מציאות מדומיינת.

אתה גם צודק בהנחתך שכך אני מחנכת את ילדיי. אני מלמדת אותם להבחין בין אמת לשקר, ומעודדת אותם לבדוק את העובדות בעצמם ולא להאמין במה שמספרים להם כל אלה המספקים "עובדות אלטרנטיביות" לציבור של שוטים.

דיברגנט חדש

Well-known member
בינתיים, לא ראיתי שהבאת קישור אחד כתימוכין לדברייך, אפילו לא

ממקור לא מהימן, אז כנראה שאת צריכה לחזור ללימודים בכדי להבין מה זה עובדה

&nbsp
למען גילוי נאות, גרתי ליד בי"ס תיכון חדש עליו כתבתי.

3תיתי

New member
יש בגרויות "אקסטרניות" אינטרניות.

למשל: הבכור הוגש לבגרות ע"י המורה שלו לנגינה (רסיטל, לא תאוריה). זה היה מאד לא מוצלח, כיבית הספר לא עזר ואת הכל היינו צריכים לארגן בעצמנו. אבל יש הגשה לבגרות ע"י קונסרוטוריונים מוכרים למשרד החינוך, ואפילו נותנים ציון מגן! (רסיטל, לא תאוריה). לגבי מקצועות אחרים- אינני יודעת. אבל כן יודעת שחוק חינוך חובה עכשיו עד י"ב ולא י'. אפשר לבדוק בחוזרי מנכ"ל. http://www.kolzchut.org.il/he/חוק_לימוד_חובה

דיברגנט חדש

Well-known member
אבל זה לא בדיוק אותו דבר, כי הוא נבחן אינטרני במקום אחר

זה לא שהוא עשה מבחן שהוגדר כאקסטרני.
&nbsp
אגב, אם לעשות אנאלוגיה, למה שעשה, זה כמו לגשת לבגרות מועד חורף (כשהיינו ילדים, לא היה את זה בתוך בי"ס כפי שיש היום)

3תיתי

New member
אני לא מבינה את הויכוח

מציינת עובדות מנסיון אישי. שום דבר נוסף. ולא אני קובעת את התקנות.

3תיתי

New member
לא יודעת לחדד.

הילדים שלי לא בחינוך ביתי. אחד ניגש למבחן אקסטרני, כלומר אפילו לא הוגש ע"י מוסד מוכר. אינני יודעת אם אפשרי כיום. וגם אם כן, אני ממש לא ממליצה. לא יודעת יותר ממה שכתבתי, כי לא ניסיתי לברר. יכולה לתת מידע נוסף על כתיבת עבודת גמר שלא ע"י בית הספר, אבל שוב, המגיש היה מוכר ע"י משרד החינוך, התכנית היתה מסודרת ומתואמת עם משרד החינוך. כל השאר היה אצלינו "קוננוונציונאלי" אינטרני לגמרי. והרמנו ידיים בעניין הבגרות בתאוריה של המוסיקה, כי אין המשאבים והכח להלחם על זה. וזה גם לא ממש קריטי אצלנו.

דורית1901

New member
אתה שוב מביא עובדות אלטרנטיביות

הפניתי אותך, פעמיים, לאתר משרד החינוך. אז מה אם לא הבאתי קישור? אתה תינוק שלא יכול להיכנס לבד לאתר בלי שיגישו לך עם כפית?

השימוש שלך במילים "גילוי נאות" בהקשר שנתת מראה שגם אינך מבין מה משמעותו של צמד המילים הזה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אז נא הסבירי לי, מה אומרות צמד המילים הללו?

בחיי, שאת מוכיחה את מה שאיינשטיין אמר שרק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי.
&nbsp
בנוסף, את לא מבדילה בין זה שאני כותב על תקופתי כילד לבין התקופה כיו שכתבתי שאני לא מעודכן.

למעלה