סקר מי עובד מתי ומה עושים עם הילדים ?

adif11

New member
סקר מי עובד מתי ומה עושים עם הילדים ?

אצלי :
מחר עובדת. שני לקחתי חופש, חבל על חצי היום אבל הסדר אצלי.
רביעי חמישי עובדת כי עובדים אצלנו 5 שעות והילדים גדולים אז אין בעיה של סידור.
רוב העובדים איתי לא יגיעו עד שבוע הבא , ילדים קטנים או נוסעים לחופש מכל המחלקה שלי נהיה רק שלוש בנות.

אנחנו חזרנו אתמול מ-4 ימים ברמת הגולן. היה נהדר
לנו במרום גולן, מקום הלינה הקבוע שלנו בחופשות משפחתיות ברמה"ג. לא זול בכלל אבל אנחנו מאוד אוהבים את המקום ואת הבקתות.
הייתה חופשה מאוד מאוד באיזי.
ביום רביעי יצאנו די מאוחר מהבית אז ויתרנו על טיול, עצרנו בכפר האומנים באניעם, אכלנו צהריים במבשלה בקצרין ונסענו למרום גולן.
ביום חמישי טיילנו במעינות סלוקיה, בפארק קצרין ובנחל עורבים. אכלנו ארוחת צהריים נהדרת במסעדה לבנונית ביישוב מסעדה, ששמה פרח מזכרוני.
ביום שישי (שהיה קריר מאוד) היינו בפארק הוולקני באביטל, ועשינו סדנת שוקולד כיפית בעין זיוון.
בשבת היינו בשמורת דן (חביב כרגיל, זרימת המים מרשימה למדי השנה) וסגרנו בצהריים ב"דג על הדן". יקר מאוד אבל טעים.
את אחר הצהריים העברנו במשחקי קופסה על הדשא ואת הערבים בטיולים ליליים ארוכים מאוד בקיבוץ. זמן איכות משפחתי אמיתי כמו שאני אוהבת

אני לא עובדת עד אחרי פסח אבל בן זוגי כן עובד. אין לנו ממש תוכניות חוץ מהרבעוש הזה. היום הבכור הלך עם בן הזוג לעבודה, ביום חמישי הקטן ילך איתו לעבודה. חוץ מזה עדיין יש להם שיעורי בית ועבודות, ולי יש דוחות אבחון לכתוב, אז איכשהו הכול ישתלב יחד. חשבתי לטייל גם בשבת הבאה אבל כבר הוזמנו לארוחת צהריים של חמותי, כך שזה ירק מהפרק. נראה, אולי נעשה משהו בחג השני.

mykal

New member
ברוכה השבה.

נשמע שנהניתם. כיף,
תמיד מרגיש טוב כשמצליח.
עכשיו הזמן לנוח. חופשה נעימה.

adif11

New member
נקרא כייפי מאוד

אצלנו מאז שהבכור התגייס ירדו מאוד תדירויות החופשות המשפחתיות. קשה לתכנן כשלא ברור אם הוא יצא וממש אין לי חשק לנסוע בלעדיו, גם לאבא לי לאמר לו שאנחנו נוסעים עם כל אחיו "ואם תוכל אז תצטרף"....

אשרז4

New member
החל מהיום בחופש, טסים לפריז

בת מצווש אנחנו כאן!!!
&nbsp
חוזרים רק ב 23.4 וב 26.4 כבר בת המצווה לחברות.
&nbsp
חודש ע מ ו ס עובר עלי

adif11

New member
וואו איזה כיף !

בתור אמא לבנים נראה לי קסום לגמרי לטוס עם הבת לפריז, לונדון , רומא וכו'.
אני לבר מצוה של הבכור טסתי (איתו כמובן...) לחמישה ימים לאמסטרדם עם קבוצת אוהדי הפועל ת"א בכדורגל כדי לראות משחק של הפועל מול קבוצה הולנדית....
היה כיף ולנצח אנצור את החוויה בליבי אבל אם אני הייתי בוחרת זה היה לגמרי שופינג בלונדון

בתור אימא לבנים, נראה לי שחסכתי בגדול

מדמיינת טיולים לחו"ל עם בנות כמסע שופוהולי מטורף. עם הבנים אין מצב שאכנס לחנויות לקנות משהו, לא להם ובטח לא לי.

adif11

New member
לגמרי. שופינג זה לא הקטע שלהם

בעיקר לא של הבכור. הצעיר קצת אוהב מותגי ספורט אבל ההוצאה, אני מניחה, לא מתקרבת להוצאה מקבילה אצל מתבגרות.

הבכור שלי הוא יצור מאוד משונה. מצד אחד, מאוד רוצה שיהיו לו
בגדים חדשים. מצד שני, לא מוכן שאקנה ואבחר לו בעצמי. מצד שלישי, לא רוצה לבוא למדוד!
גם עושה לי טובה כשהוא נותן לי "לגרור" אותו לחנויות ומקטר בלי סוף, וגם רוצה שבגדים בדיוק לטעמו יהיו לו בארון בכל זמן נתון. כשהוא כבר בא איתי לקניון, אני בד"כ מתחננת בפניו שיסכים להיכנס איתי ל"עוד חנות אחת ודי", והוא מסרב בתוקף אחרי שתיים.
תכלס? יותר כסף לבגדים בשבילי

adif11

New member
תיארת את הבכור שלי אחד לאחד

הוא ישמח לבגדים יפים , אבל ללכת לקנות אותם בעצמו ? הגזמת !
שאמא תקנה לו ? ממש לא. פעם בשנה - שנתיים אני גוררת אותו בכח לקניון ואחרי שעה בדיוק הוא מאבד סבלנות ודורש ללכת הביתה. מה שהספקנו בשעה זה מה שיש.
הצעיר יותר גמיש. לפעמים אני מצליחה לקלוע לטעמו, תמיד שמח שקונים לו כי אם לא מתאים אפשר להחליף.גם אוהב לקנות לעצמו אם מזדמן לו. למרבה המזל לא מזדמן לו הרבה כי בנים לא הולכים סתם כך להסתובב בקניון...

3תיתי

New member
אנחנו נסענו עם שיר לחו"ל

והקניות המטורפות הסתכמו בשלוש מגבות מטבח, כי נשארו לנו כמה מטבעות, וככה "בזבזנו אותם".

טוב, לא כל הבנות אותו דבר כמו שלא כל הבנים אותו דבר
אני מאז ומתמיד אמרתי שאם היו נולדות לי בנות, אני כמובן לא יכולה לדעת איך הן היו בכל מה שקשור לקניות ובגדים, אבל אין לי ספק ש**אני** הייתי מבזבזת עליהן הרבה יותר כסף ממה שאני מוציאה על הבנים שלי בכל מה שקשור לבגדים.

3תיתי

New member
למען האמת, גם אני חשבתי כך

אבל מכוון שהתייעלתי, והפכתי להרבה יותר מנוסה (ילד שלישי זה ככה), קניתי הרבה פחות מלבנים, כי גיליתי שלא הגיוני לתחזק ערמות של בגדים. למדתי לקנות פחות או יותר בחכמה. מעט, אבל דברים שהולכים טוב בכמה קומבינציות. גם פיתחתי חוש-חש לקניה במבצעים. כל מיני שמלות מדליקות. והכי הכי כיף- קנית שמלות ערב מפונפנות לקונצרטים. כן, כאלה עם נצנצים ונפנופים. בגרושים!!!.
בתכלעס, נראה לי שיא השעמום ללכת לקניות, אם לא מדובר במשתלה שווה או חנות לצרכי יצירה.

ויקה1222

New member
חזרנו מחופשה

ואני עובדת בחול המועד. במקרה לגמרי יש לי עוד חופשה קצרה בשבוע הבא, כך יצא. הילדים אמורים ללמוד ולעשות שעורי בית במהלך השבוע הזה. כרגע מתלבטת אם לקחת את הגדול שפתאום חלה לסדר פסח או להשאר אותו ולהישאר איתו.

adif11

New member
הי ויקה

איך הילד מרגיש ? נשארת איתו בסוף בבית או הלכתם לסדר ?

ויקה1222

New member
לקחתי אותו

נתתי לו משהו להוריד את החום והלכנו. שאלתי את המארחת (דודה מקסימה של בעלי שהיא כמו חמותי השניה) בשביל הנימוס אם זה בסדר, קיבלתי תשובה שכמובן שכן. הוא החזיק מעמד יפה בשביל אדם חולה.

למעלה