ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות

היי
רציתי להבין קצת מה זה ולמה זה טוב...בגדול מובן לי מזה
למה שואלת? כי עכשיו לקראת הרישומים השונים לבי'ס וגנים יש בכל מיני טורים בעיתונים שונים ייעוצים של עו'ד שמהדרים את הביטוח הזה וכמה חשוב שילד שנפגע אפילו בחו'ל זכאי והורים לא מודעים לזכויות....
אבל בחוויה שלנו ממש לא נכון
מקרה ראשון ילד בן שלוש נפל בגן עירוני שבר יד ואפ
מקרה שני ילד נפגע מאופנים אחהצ - פגיעת ראש ילד אחר נכנס בו היינו מאושפזים שבוע וחצי ואחכ בעקבות זיהום עוד שבוע וחצי
בן של חברה נפל שבר את היד ונזקק לניתוח אשפוז ושהיה בבית של חודש וחצי בגלל פלטות וברגים
בכל המקרים הפנייה לביטוח נעשתה והתשובה זהה - אם אין נכות של 5% אין שום סיכוי לקבל פיצוי או משהו לא משנה כמה אושפזנו וכמה סבלנו או לא היינו בעבודה
ולשמחתנו המקרים הנל לא השאירו נכות פיזית...
אבל עדיין למה אני משלמת? ?
אשמח להבהרה

מצד אחד

כל הזמן מתדהרים בזה כמו שאת כותבת, ומבטיחים הבטחות.
מצד שני כשצריך אותם (לפחות מנסיוני על דברים שקורים אחרי בס) הם לא רק לא שם, הבית ספר אפילו לא משתף פעולה ונותן את הפרטים שלהם.

בגדול זה נראה כמו כסתח של בית הספר. אם תחליטי להגיש תביעה נגד בית הספר הוא יעביר אותה לביטוח.

mykal

New member
רק מידע קטן,

לא שייך לביה"ס --כל הנושא שייך, לגורמים הבאים--
משרד החינוך--השלטון המקומי,--עיריה או מועצה.

בעיקרון להתמודד עם ביטוחים זה נושא קשה.
אבל ביה"ס איננו צד בענין בכל מקרה.

התשלום נגבה על ידי בית הספר

שאמור לספק את תעודת הביטוח להורה (מה שבזמנו לא היה בכלל והיום יש חלקית). בית הספר מכיר את אנשי הקשר לענין.
אם אני פונה לבית ספר והוא מנפנף אותי במקום להפנות אותי למי שצריך (גם לא בביטוח, אלא נניח בעיריה או במשרד החינוך) אז מבחינתי יש בעיה.

אגב, לביטוח בגן חובה שילמנו ישירות לעיריה והם היחידים עד היום ששלחו לי פוליסת ביטוח.

מתוךך צריך לעשות את העבודה לשני הצדדים

אם הוא מעביר בקשת תשלום הוא צריך בתמורה להחזיר פרטי איש קשר.
זה הא"ב.
אבל עזבי, זה בכלל לא העניין. כשמגיעים לבית הספר ומבקשים הם אומרים אין כלום ועזבו אותנו.
נו באמת.

מירי,

New member
אז הביטוחים האלה הם לקטסטרופות

שני הבנים שלי עברו ניתוחים בעקבות פגיעות, העו"ד הבטיח שיצא מזה משהו (עשירים הם לא יצאו מזה, אולי לחייל יהיה עוד כמה שקלים לשקם).
מצד שני יש לנו ביטוח צנוע לנושא באופן פרטי, והצעיר מיצה אותו בפגיעה הזו (גם הוא לא עדיין לא עשיר)

למעלה