לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים! לכל אחד מאיתנו יש אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים אנחנו מצליחים ליישמן, ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפני ההורות שלנו אתגרים חדשים הלובשים פנים שונות לאורך השנים של ילדינו בבית הספר. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק... הפתעות נעימות והפוך עם ראש כפול

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים! לכל אחד מאיתנו יש אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים אנחנו מצליחים ליישמן, ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפני ההורות שלנו אתגרים חדשים הלובשים פנים שונות לאורך השנים של ילדינו בבית הספר. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק... הפתעות נעימות והפוך עם ראש כפול
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום הורים לילדים ביסודי
המשך >>

לצפיה ב-'דחוף לי מאודדדדד'
דחוף לי מאודדדדד
09/03/2017 | 12:35
6
598
היי יודעת שזו לא קבוצת הגיל המתאימה אבל אתן כבר מנוסות אשמח לעצה בבקשה
הבן שלי בן שנתיים וחודשיים ילד מקסים רגיל נמצא בגן שנה ראשונה גן בפיקוח היה לפני כן איתי בבית 
חמישה ימים האחרונים אנחנו עוברים סיוט - הילד מתעורר בצעקות לא גן לא גן רץ לחלון עכשיו בוקר? אני מרדימה חזרה עכשיו לילה בלה בלה
מגיעים לבוקר הילד צורח לא רוצה לשם לא לגן
חמישה ימים לא מתקלח ולא מחלף בגדים הוא נכנס מזה להיסטריה רעד ובעתות שאם אחליף לו בגדים הוא ילך לגן... אז הוא אוחז בעצמו לא לא לגן אז כמובן אני מקצרת לכן את התליך כן זה לא שויתרתי מייד אבל שיחררתי עמ לא להעמיס על הילד ראיתי לאן זה מביא אותו
אז חוזרים לבוקר שעה וחצי הילד בבעתות רעד  לא רגיל שעה וחצי ואחרי שנרגע לוקחת לגן לאט לאט אבל מחזירה אותו אחרי חצי יום קשה לו שם לא משאירה לישון הוא מיבב שקט מהרגיל במהלך היום אבל כן אוכל ומשתתפ בפעילויות 
ומביאה הביתה 
לפני  שלושה שבועות בערך הייתה תקופה של רגסיה של פיפי ללא שליטה ממש כמו ברז עשרות פעמיים ביום במשך שבוע - שללנו דלקת - הילד גמול מעל שנה וחצי יום ולילה
בבית הילד שלי החייכן הסקרן יוצא ממנו
השתדלתי לקצר - ברור שמשהו עובר על הילד
מה לעזאזל?!!!!!
בבית אין שינוייים לא מינורים ולא אחרים אין מתח לא היה חופש לא היו מחלות צעקות לא היה כלום כלום שניסיתי לשחזר
פורים הילד לא מפחד מהמסיכות מהאיפורים שיש בחוץ יש לי עוד שלושה ילדים שמתחפשים ומתאפרים המסיכות בבית חופשי לא ראיתי שזה משפיע - ובגן ! חשוב מאוד פורים מוזכר בעדינות כמובן בהתחשב בילדים שחוששים כך שזה לא זה
אין אלימות מצד הצוות לא מילולי ולא פיזי כמובן בטוחה במיליון אחוז
הקבוצה רגועה אין אלימות מצד הילדים לא כלפיו ולא בינהם לא כיתה שובבה דווקא
לא היו שינויים בכיתה כמובן שאני יושבת איתם ועם מנהלת הגן בימים האחורנים ומנתחים והצמידו לו משיהי סייעת הכוונה קבועה לעקוב מקרוב אחריו
אין כיוון לחקירה
שוחחתי עם אמהות לראות שינויים אצלהם - גורנישט
איך אני ממשיכה מכאן???!!!
להוציא? יש לי אפשרות קל לא יהיה לי - אבל נכון לו??
להכנמיס למסגרת חדשה? אמצע שנה?? הסתגלות שוב??
להמשיך להתתעקש בבקרים ולעקוב?
עזרו לי קשה לי אני גמורה נפשית
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'וואו, וזה רק כלפי הגן?'
וואו, וזה רק כלפי הגן?
09/03/2017 | 13:13
1
344
בסופשבוע כשהוא יודע שהוא לא הולך לגן- הוא כן רגוע? כן הולך בשמחה למקומות אחרים?

מלחיץ מאוד. אני שמחה שאת עם היד על הדופק- איך את יודעת בוודאות שהכל בסדר בגן ומתייחסים אליו יפה וללא אלימות? הייתי בודקת את זה היטב.
הפספוסים, ההתנהגות שלו- זה איתות רציני שמשהו עובר עליו.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'מצטרפת להצעה שלך בסוף,'
מצטרפת להצעה שלך בסוף,
09/03/2017 | 14:02
274
לבדוק אלימות--שהאמא בעצמה תבדוק א הגננת לא צועקת,
אם לא מחייבת בכח לשבת, או לאסוף משחקים,
במקרה לגמרי שמעתי שאמא אחת שמעה איך הגנת של הבן
שלה מדברת בקול צועק מילים קשות, ובהחבא הקליטה יום שלם,
ועכשיו זה בפיקוח.

עוד משהו דברי עם אימהות אחרות האם ילדיהם שמחים ללכת לגן.
זו גם איזו שהיא אינדיקציה.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'ואו. קשה.'
ואו. קשה.
09/03/2017 | 14:52
237
אני חושבת שלא הייתי מסוגלת לשלוח ילד למקום שמעורר בו כאלה בעתות.

אם היית אומרת שהוא בוכה בבוקר, אז זה לא היה חד משמעי. 
אבל להתעורר בלילה בחרדה מפני הגן? אותי זה היה מפחיד.

זה שילדים אחרים לא מראים שינויי התנהגות זה מעודד. אבל לא מבטיח ב100% שלבן שלך לא קרה כלום.

אני הייתי מציעה שני דברים- 

אחד, להוציא מהגן. 

שניים - להציע לילד שהוא יהיה בגן עם אבא או אמא או סבא או סבתא. תוך אמירת ״סבא הולך איתך לגן, והוא יהיה איתך כל היום״ (לא להישאר חצי יום ואז לעזוב אותו). שהילד יהיה בטוח ב100% שהוא לא לבד. לא יודעת מה הדבר שמפחיד אותו, אבל שיידע שיש איתו מישהו שמגן עליו. 
אולי לעולם לא תדעו מה היה הדבר שגרם לו לחרדה, אבל אני מקווה שתצליחו ״להחזיר אותו לעצמו״, לחזק את תחושת הבטחון שלו
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'נשמע שמשהו רע קרה לו'
נשמע שמשהו רע קרה לו
09/03/2017 | 20:48
241
איך הוא התנהג לפני כן בגן וביחס לגן? הכל היה בסדר? תנסי לחשוב אם היו לו תלונות, אולי ילד מסוים הציק לו וזה הידרדר?

אני הייתי יושבת יומיים בגן ומנסה להבין מההתנהגות שלו מה קורה. לראות אם הוא מתרחק מאחד הילדים, אם משהו גורם לו להתכווץ ולהירתע.

הייתי גם מתיעצת עם פסיכולוגית של פעוטות איך לדובב אותו. בקופת חולים כללית יש שרות פסיכולוגי לגיל הינקות, אולי יעזור לך.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'חד משמעי מוציאה מהגן '
חד משמעי מוציאה מהגן
11/03/2017 | 14:59
214

גם אם הגן והגננות הן משהו מדהים ועילוי לילד שלך לא טוב בגן הזה, לא התנהגות נורמלית של ילד שלא בא לו ללכת לגן הילד פשוט מבועת, ממש לא בריא , לדעתי עדיף הסתגלות בגן חדש וטוב יותר אולי עם פחות ילדים כמו משפחתון, או אפילו עם מטפלת (הוא עדיין לא בגיל שחייב ללכת לגן)  

הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'תוציאי אותו מהגן!!!'
תוציאי אותו מהגן!!!
<< ההודעה הנוכחית
20/03/2017 | 12:45
33
אני מקוה שכבר עשית זאת.

מסכימה עם קודמותי - זאת לא התנהגות נורמלית. הוא לא מתפנק.
תוציאי אותו מייד!
תמיד יש מסגרות פנויות, ההסתגלות זה לא אישיו (זה עובר תוך מספר ימים), כניראה ממש לא טוב לו בגן. את חייבת להרחיק אותו משם.
הורים לילדים ביסודי >>

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ