מה עשיתם בפורים? איך היה החג? התחפשתם? ביליתם?

ליאת של עדי

New member
מנהל
בוקר טוב

ראיתי שלא נפתח שרשור סיכום פורים אז הרשיתי לעצמי לפתוח אחד.
חייבת לציין שאני אוהבת את החג הזה. כולנו בחופש והאווירה רגועה באוויר. התחפושות והחגיגות מוסיפות ותורמות למצב רוח.
אני גרה בנתניה ובעיר הייתה עדלאידע ממש גרועה ומשעממת, כבר שנה שניה ברציפות. עדיין עשינו סיבוב רגלי כי אנחנו גרים ליד. הילדים היו מרוצים מהספריי חוטים והקטנה התרשמה עמוקות מהתחפושות של הבנות האחרות (במיוחד משלגיה)
היתה ארוחת משפחה מוצלחת שהכנתי בה את סלט העדשים של הפוך עם ראש כחול וכפול, והוא קצר שבחים מטורפים, שוב תודה!
חילקנו משלוחי מנות עם תוצרת בית מעשה ידי שזה גאווה קטנה כי עוגיות זה לא אני. גיליתי שעוגיות שושנים זה לא נורא. והכנתי גרנולה ממש מוצלחת.
כן יצאנו למסיבה (של מבוגרים) והתחפשתי לכיפה אדומה. השטתינו והיה מצחיק ומרענן.
ואתמול סיכמנו את היום בסרט לגו בטמן (שהיה מוצלח יחסית לסרטי לגו) וארוחת צהריים במקס ברנר.
*חייבת להמליץ לכן על הסרט בייבי-בו. טרם היינו, אבל רק מהפרומו נקרענו מצחוק עליו

זהו. שיהיה יום מקסים לכולם

אנחנו לא ממש עשינו כלום, חוץ משבת (ע"ע שרשור רלוונטי)
מזג האוויר היה ממש מגעיל ולא היה יותר מדי לאן לצאת וגם ככה המוטיבציה לצאת לא הייתה בשיא.
לבכור היו כמה מבחנים ללמוד אליהם, אז בין לבין המסכים ואימוני השחייה השגרתיים הוא גם אשכרה ישב ולמד. היה מפתיע. מחזה לא שגרתי בביתנו.
הצעיר העביר את זמנו בין מסכים לבין ספרים לבין אקס-בוקס ספורטיבי לבין חפירות אינסופיות במוחי המותש על כל הסרטונים שהוא צופה בהם ביו-טיוב (איך אחרים משחקים במיינקראפט! אפשר למות משעמום. בחיי שמגיע לי אוסקר על פרצופי המתעניין!).
תודה לאל שנגמר. ועוד שבועיים וחצי - חופשת פסח! היפ היפ הוריי

בוקר טוב

פה לא נחנו שניה
בראשון הלכנו עם כל העיר להופעה של בן אל וסטטבוי
ונשארנו בחוץ עד הערב
בערב חברים החליטו על מסיבה ספונטנית וממש הכריחו אותנו להגיע
חזרנו בחצות
אתמול נסענו למתחם שרונה וטיול בתל אביב
(מטלון..רוטשילד והאיזור)
קנינו מלא שטויות
חזרנו ממש מאוחר
בקיצור אני עייייייפה