לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים! לכל אחד מאיתנו יש אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים אנחנו מצליחים ליישמן, ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפני ההורות שלנו אתגרים חדשים הלובשים פנים שונות לאורך השנים של ילדינו בבית הספר. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק... הפתעות נעימות והפוך עם ראש כפול

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים! לכל אחד מאיתנו יש אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים אנחנו מצליחים ליישמן, ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפני ההורות שלנו אתגרים חדשים הלובשים פנים שונות לאורך השנים של ילדינו בבית הספר. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק... הפתעות נעימות והפוך עם ראש כפול
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום הורים לילדים ביסודי
המשך >>

לצפיה ב-'שבוע טוב! אז איך העברתם את השבת השמשית הזו?'
שבוע טוב! אז איך העברתם את השבת השמשית הזו?
11/03/2017 | 19:43
11
138
אנחנו יצאנו בבוקר עם הילדים לסרט. יותר נכון, חיכינו לילדים שראו סרט הם הלכו ל"לגו באטמן" ואנחנו העברנו את הזמן בארומה, בשיטוט בין חנויות הקניון ובריכולים על העוברים ושבים בעודנו ישובים על ספסל בקניון
אגב, ביקורת הילדים על הסרט: הבכור - "בסדר גמור", הצעיר - "נהדר!".
אח"כ ארוחת צהריים במסעדה איטלקית חדשה יחסית באזורנו, שכבר זמן רב רצינו לנסות וטרם הזדמן לנו (היה מעולה), גלידה לקינוח וקצה-קצה של מנוחת צהריים קלה שעוד הספקנו לתפוס.
אחה"צ קפצו אלינו חמותי וגיסתי כדי לתת משלוח מנות לילדים (שבקשו השנה כסף במקום ממתקים. קבלו שכל סוף סוף ) וזהו. עוד שבת תמה לה.
איזה כיף שמחר חופש! (כן.. גם לי בלית ברירה יש חופש כפוי ביומיים הקרובים אבל תכל'ס זה מאוד משמח אותי).
איך הייתה השבת שלכם?
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'נחמדה'
נחמדה
11/03/2017 | 22:43
136
אירחנו חברים טובים מהבוקר עד לפני שעה
טיילנו יחד בביג
אכלנו יחד במסעדה
רבצנו מול שני סרטים
היה נחמד
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'כיף!'
כיף!
12/03/2017 | 08:42
1
123
למרות הרוח המגעילה שפקדה אותנו, החלטנו שיום שלם בבית יגרום לכאוס, מלחמות וצעקות. הילדים בכלל לא רצו לצאת, אבל הפעלנו את סמכותנו ההורית ונסענו לחוף אכזיב.
יש שם טיילת לאורך החוף, ואפשר לרדת לחוף, לטייל על ובין הסלעים ולשחק בשלוליות, אפשר להתקרב לגלים ואז לברוח... על החוף הרוח פחות מורגשת, ויוצאות תמונות נהדרות. כולם נהנו מאוד, הילדים הודו שהיה כיף ושצריך להקשיב לרעיונות של ההורים.
חזרנו הבייתה עייפים ורעבים, אחרי מקלחות אכלנו ארוחת ערב מוקדמת בחמש וחצי ובילינו את הערב על השטיח בסלון- במשחקי שולחן וריבים מלהיבים...
אחרי שהילדים הלכו לישון צפיתי בבנזוגי מכין אזני המן והעברתי ביקורת בונה...
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'אכן הרוח אתמול הייתה מעצבנת ברמות. וגם היום! '
אכן הרוח אתמול הייתה מעצבנת ברמות. וגם היום!
12/03/2017 | 10:05
123
שנים לא היינו בחוף אכזיב. נתת לי רעיון לאחת השבתות השמשיות הקרובות.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'הפוך, באיזו מסעדה הייתם?'
הפוך, באיזו מסעדה הייתם?
12/03/2017 | 08:42
1
38
לצפיה ב-'פט ויני (בביג). '
פט ויני (בביג).
12/03/2017 | 10:04
133
חיכינו שסוף סוף יואילו בטובם להיות  מוכנים לקבל הזמנות בשבת בצהריים (עד לא מזמן לא היו מוכנים). המקום שייך לבעלים של רפאלו ומינה טומיי וזה די מורגש (חומרי גלם מצוינים). אם עוד לא הייתם, שווה לנסות.
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'השבת היתה יכולה להיות מושלמת '
השבת היתה יכולה להיות מושלמת
12/03/2017 | 11:43
2
204
לולא איפזו את אבא שלי ביום ו' ):
כך שאת מרבית השבת העברתי בבית חולים. למרבה השמחה מתחיל להתאושש ואני מקווה שישתחרר מחר.
בערב אחי החליף אותי ליד מיטתו של אבא שלי , הלכנו הבעל אני ואחד הבנים להקראת המגילה בבית הכנסת השכונתי שלנו. אנחנו ממש לא דתיים אבל זו פעילות קהילתית שהתפתחה בשכונה בשנים האחרונות (מרבית התושבים חילוניים עד אפיקורסים גמורים ולמרות זאת) והיא חביבה מאוד.

הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'אוי החלמה מהירה '
אוי החלמה מהירה
<< ההודעה הנוכחית
12/03/2017 | 12:05
1
20
לצפיה ב-'שבת שמשית.. תזכירי לי?'
שבת שמשית.. תזכירי לי?
14/03/2017 | 09:29
2
110
עברו כ"כ הרבה מים בנהר הזה מאז
מנסה להיזכר מה היה בשבת ואני לא זוכרת שהיא היתה שימשית. הבנים הלכו לסקייטפארק וחזרו אחרי שעה כי התחיל לרדת גשם. ואז..אני לא זוכרת מה עשינו.

הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'נראה לי שאת כבר מתבלבלת בין הימים '
נראה לי שאת כבר מתבלבלת בין הימים
14/03/2017 | 10:03
80
טוב שנגמר החופש
הורים לילדים ביסודי >>
לצפיה ב-'בצפון היא היתה שמשית וגשומה (מאד) לסירוגין....'
בצפון היא היתה שמשית וגשומה (מאד) לסירוגין....
14/03/2017 | 11:17
15

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ