התלבטות רכיבה טיפולית

התלבטות רכיבה טיפולית

המליצו לשני הבנים הגדולים רכיבה טיפולית. יש לידינו כמה מקומות. באחד מהם דיברתי עם המטפל שנשמע נחמד מאד וגם לוגיסטית זה מסתדר. הבעיה היא שהוא המטפל היחיד בחווה, נמצא עם הילד לבד ללא השגחה. מה דעתכן?
יש עוד מקום, שם יש כמה מטפלים בו זמנית. זה עדיף או שבכל מקרה לא שמים לב מה קורה אצל אחרים כשהם בתוך הטיפול?

דיברתי איתו שוב

אמר שגם בעל החווה נמצא ומעביר במקביל שיעורים. אבל הוא במגרש אחר, אין לי מושג מה זה אומר מבחינת המרחקים.
אולי עדיף אשה וזהו?
הילדים בני 8 ו- 11

את מפחדת מהסוס?

ברמה האישית פשוט לא מתחבר לחשד. בחשיבה הקיצונית הזאת עדיף לא לצאת מהבית... וגם שם לא הכל בטוח (תקראי על הסטטיסטיקות...)

עבדתי בעברי בחווה ובה היו גם שיעורים טיפוליים לילדים ומבוגרי

מדובר בחווה בנצר סירני והיא הייתה מאוד גדולה ותמיד היו כמה קבוצות (היה מאנז 1 גדול שמחולק ל-3 ובכל אחד היה או טיפולי או שיעור פרטי או קבוצות).
בחווה נהוג היה ברוב השיעורים הטיפוליים שיחד עם המדריך הטיפולי היה מוביל (לרוב זה היה נער או נערה שרכבו בחווה ועבדו תמורת שיעורים- כמוני).
&nbsp
לא ממש הבנתי ממה את חוששת...
מהמדריך?...את יכולה להישאר במהלך השיעור.
מהסוס? מה יעזור מדריך נוסף?
&nbsp
אני רוצה להגיד לך שראיתי איך הרכיבה עזרה בצורה מדהימה לילדים אוטסטים להיפתח ולפתח מיומנויות חברתיות ופיזיות...ממליצה בחום.

אני מדברת על המדריך

ואני לא יכולה להישאר, לצערי.
אז זה שהוא אמר שהוא מעביר לבד את הטיפול, אבל בעל החווה בחצר ליד מעביר שיעור פרטי, זה אומר שהם כן רואים אחד את השני? יכולים לפקח?
במקום אחר אמרו לי שיש כמה שיעורים בו-זמנית. זה עדיף? מבחינת החשש שלי להשאיר אותם לבד עם גבר זר.

קודם כל אם אני מבינה נכון, מדובר על 2 בנייך כך שזה לא ילד

אחד..
&nbsp
את יכולה לקחת סטודנטית או נערה/נער מתבגר שתלווה אותם תמורת תשלום..
&nbsp
אני קוראת אותך דיי הרבה זמן ואת נשמעת לי אמא אוהבת אבל מאוד חרדתית...חלק מהחששות באמת נשמעות מעט מוגזמות...ניסית לדבר על זה עם בעלך/חברה או איש מקצוע?....

adif11

New member
אני דוקא מתחברת מאוד לחשש שלך

בשכונה אני ידועה בתור האמא הפסיכית שנהגה לעמוד ממש בפתח של שירותי הגברים (רגל אחת בפנים...) בקניון ולשוחח עם הבנים שעושים בפנים צפיפי כדי שכל הנוכחים בשרותים ידעו שאמא שלהם פה קרוב..... בחיי.
לא הייתי משאירה ילד בן 8 לבד עם גבר שאני לא מכירה. גם לא עם כאלה שאני כן מכירה בעצם...בנוסף, אם חלילה קורה משהו והמדריך צריך להזעיק עזרה עדיף שיהיו מבוגרים נוספים באזור.
יש בר"ג ליד הספארי חווה טיפולית מקסימה שהבן הצעיר שלי רכב בה. מבחר גדול של מדריכים ומדריכות שמלמדים בו זמנית.

למעלה