שאלה על ועדות השמה

שאלה על ועדות השמה

כמו שסיפרתי בכיתה של הבן מספר ילדים אלימים , אני עדיין בהתלבטויות אם להעביר את הבן ...
המנהל אמר ששניים עוזבים , והילד שממש בעייתי כנראה עולה לועדת השמה והוא אמר שלא ישאר ...
הבנתי שההורים הם שיחליטו אם להוציא את הילד , גם אם בוועדה יאמרו שלא מתאים לכיתה רגילה ולבית הספר , נכון ?
בעבר האמא אמרה שהיא לא תוציא אותו ( על אפנו וחמתנו )
ביקרנו בבית הספר שאנחנו מתעניינים בו , התרשמנו לטובה , ואני ממש מתלבטת בעיקר מפחד איך ישתלב
נראה לי שטוב יותר שם ושכאן לא ישתנה כלום , גם ההורים מאוד אדישים ולא מתנדבים לכלום שמנסים לארגן כדי לגבש את הכיתה הזו ... נראה שהולכים לעוד שנה לא משהו ואני ממש בהתלבטות ....
נראה לכן שיש אפשרות כזו שאני אגיש את הטפסים למעבר בינתיים , ואחר כך אחליט איפה יהיה ?
אני מתרשמת שזו כיתה לא מתאימה לו ... כולם בנים ... והוא עם חבר אחד , שאולי האמא גם תוציא משם ,ואז ישאר בלי אף אחד ...
אוף למה כל כך קשה לקבל החלטות שדורשות שינוי ???

קודם כל, שערורייה בעיניי שמנהל בית הספר עדכן אותכם שאחד
הילדים עולה לועדת השמה! זה מידע אישי, פרטי, שממש לא אמור להגיע להורים אחרים, ולא משנה עד כמה אותו ילד בעייתי ואם ילדים אחרים סובלים ממנו וכו. גם ילדים כמוהו זכאים לפרטיות, ומידע לגבי העלאתו לוועדת השמה ממש לא היה אמור להגיע אליכם.
דבר שני, ההחלטה קשה לך וזה מאוד ברור למה. אף אחד לא יכול לערוב לך ב-100% שהכול יהיה מצוין בבית הספר החדש, התחלות ושינויים זה דברים שקשה לכולנו להתמודד איתם, במיוחד כשמדובר בילדים שלנו, ויש לך עדיין תקווה שדברים ישתנו לטובה ושבכל זאת הילד לא יצטרך לעבור הסתגלות.
לא ממש מעורה בעייני בירוקרטיה ופרוצדורות מנהליות, אבל כפי שאת מציירת את העניינים - אני חושבת שההחלטה כאן מאוד ברורה, ושהילד צריך לעבור. נראה שיש לכם הרבה יותר מה להפסיד אם לא תעשו שינוי.

ואני עידכנתי אמא אחרת ... כי ממש סובלים בגללו ...

mykal

New member
מבינה את הביקורת,

מצד שני האוירה שם מעיקה ואם עוד ילדים יעזבו הוא נשאר בלי כיתות תקניות,
זה להעיף מורים, זה לטלטל את כל השנתון הזה עד שמסיים.
אז ניסה לתת מענה מרגיע.
אני גם מבינה שהאמהות האלה מדוחות ואז כבר ממילא לא סוד.
בעיה עם ילדים כאלה.

רק ההורים יחליטו על עתיד ילדם ובי"ס יכול רק להמליץ

וכן- המנהל עבר על החוק כש סיפר לך דברים חסויים על ילד אחר

את ההחלטות שלך עשי בלי קשר לשאר הכיתה. וכן, זה קשה, גם אני שם...

מה שבלדה כתבה נכון מאד

כולם יכולים להמליץ
בסופו של גבר רק ההורים מחליטים
אני הייתי מעבירה

למעלה