פערים ויחסים בין אחים קרובים בן ובת

פערים ויחסים בין אחים קרובים בן ובת

היי יש לי בן בכיתה ו ובת בכיתה ה - ועוד 2 שלא קשורים לשאלה
אני בכוונה קצתאקצין כדי לחדד
הבת - שיקית קולית מגניבה ביגוד מוזיקה בת די טיפוסית נראה לי הכל אצלה המילה האחרונה מודעת לעצה חברותית זורמת קלילה ושפת היאללה תתקדמי
הבן חנון בדיוק כמו שתתארו לכם לא מעניין אותו ביגוד מוזיקה פייסבוק וואטאפ הוא לא יודע מזה עד כדי כך! מדבר בשפה מאודדדד גבוה רשמית כזו
לא מסתדרים בינהם
היא לא מסתדרת איתו - סתם ארוחת חולין ערב הוא מדבר והיא יאלללה יאללה קצר כבר... אין לה סבלנות יוצאים היא לא רוצה להיות לידו וכאלה...
ככה בקצרה
ניסינו ליזום אינספור מפגשים בינהם של הליכה סרט כל מיני כאלה שילווה אותה יציאה לפארק כדורסל... חמש דק הם חוזרים עצבניים
בנופשים משפחתיים הכי דביקים שיש הולכים מחובקים מסתודדים יוצאים שעות ביחד....לא מובן
ביום יום השגרה הטונים פה לא לטעמי
מה עושים????

שחררי

את כותבת על ילדים בגיל ההתבגרות
אם בטיולים הם מסתדרים
הייתי מבסוטית
כן הייתי מבקשת מהילדה לתת לו לסיים לדבר
במיוחד שזה קורה בשולחן שבו לעוד אנשים יכול
לעניין מה שהוא אומר
וזה לא קשור לזה שהוא אח שלה
אלא נימוס בסיסי

ליאת של עדי

New member
מנהל
חסכת לי

רק מוסיפה שקשר בין אחים יכול להשתנות או שלא. הכול הולך במלחמה ואהבה. אנחנו יכולות לתווך ולנסות ליצור אינטראקציות משותפות על סמך תחביבים משותפים או אהדה משותפת, אבל הכול תוך כדי כבוד בסיסי אחד לשני.

נראה בסך הכל טוב, תני להם לבנות את היחסים שמתאימים להם

אם הטונים ממש לא לטעמך, תגידי להם.

אבל לדעתי - את קצת מגזימה. ״קצר קצר״ זה סגנון די מקובל בין אחים...

גם אחים מאד אוהבים - מתכסחים לפעמים. זה חלק מהעניין והיתרון שיש לך אחים. להתאמן קצת על כישורים חברתיים.

adif11

New member
כמו שכתבו לך - משחררים

ונותנים להפ להסתדר. כן אפשר לקבוע כללים בענין מה שצורם לך. אצלנו למשל בארוחות משפחתיות מגיל מאוד צעיר של הילדים הייתי מעירה אם הפריעו בגסות זה לזה לדבר ליד השולחן

למעלה