תודה לכל מי שעזרה לי לארגן את יום ההולדת- מעדכנת איך היה

תודה לכל מי שעזרה לי לארגן את יום ההולדת- מעדכנת איך היה

שלום לכולן!
אתן בטח זוכרות את זרם השאלות הבלתי פוסק שלי בענייני ארגון מסיבת יום ההולדת של בתי בת ה 6. חוזרת לספר כמה מעולה היה:

למי שלא יודעת - התמה (שבחרה בתי) היתה "יום הולדת מפחיד"
בהתאם עיצבתי את הבית עם בדים שחורים על הרצפה ובלונים סגולים כהים.
כשהבנות התכנסו חיכתה להן פינת איפור, עם צלליות לעיניים ומבחר אודמים והמון מראות קטנות. כל אחת התאפרה כמיטב רוח הדמיון הטובה (והמפחידה) ואני צילמתי אותן בתוך מסגרת שחורה (ואח"כ שלחתי כמזכרת בווטסאפ). היה מעולה.

שיחקנו משחק חבילה עוברת מפחיד (ענקי) שבאמת לקח די הרבה זמן, ואחריו חפשו-את-המטמון (שלקח הרבה פחות זמן ממה שחשבתי, הכנתי 7 פתקים והן עשו את זה בקצב של חצי דקה לפתק בערך).

שלב היצירה - כל ילדה קיבלה מסיכה לבנה, היו בדי לבד, נצנצים, מדבקות, וריבועי נייר סול, טושים וצבעי פנדה. הן יצרו מסיכות יפהפיות. גם אותן צילמתי. היה מקסים. אבל... לקח מעט מאד זמן. חשבתי שיעסיק אותן 15-20 דקות, הראשונות קמו אחרי פחות מעשר דקות, ומיד הפכו למשועממות.
הפסקת אוכל - כל מי שסיימה הלכה למטבח. היו הררי בורקס ופסטה וירקוות, ומיד אח"כ קערה ענקית עם המון חטיפים מלוחים (טעות).

בשלב הזה הגיעו 2 העוזרות שלי. סיפרתי צ'יזבט מתחת לסדין. ילדה אחת ממש נבהלה ובכתה והייתי צריכה להרגיע אותה בצד ולהתקשר לאמא שלה. שאר הבנות ממש נהנו.

פעילות בתחנות -
תחנה ראשונה - שיקויים ואבקת רעל (לשלוש כוסות חד פעמיות מזגנו מיצים בצבעים ירוק, אדום ושחור ושיווקנו אותם כמיץ קיא, מיץ דם ומיץ מוות) ואבקת רעל (סוכריות קופצות בתוך צנצנת עטופה בבד שחור).
תחנה שניה - מגע - קופסת קרטון עם חור חתוך - כל ילדה קושרת את העיניים בצעיף ומכניסה את היד ונוגעת במשהו מגעיל - היה לנו ג'לי-ג'וק, ג'וקים מפלסטיק, רך-רך עם קרניים רכות, גליל צמר.
תחנה שלישית - בובה שיורד לה דם (טוש אדום) מוחבאת בחדר חשוך כל פעם מחדש, והבת שנכנסת צריכה לחפש אותה עם פנס.
התחנות היו להיט, היו בנות שביקשו לחזור שוב לאותה התחנה.

ברבע לשבע - טקס העוגה (עוגת רוח רפאים) והנרות. בשלב הזה ההורים התחילו להגיע. כל ילדה הלכה הביתה עם מסכה + פרוסת עוגה + ענף מעץ הממתקים (סוכריות גומי נעוצות על שיפודים בתוך קלקר עטוף בנייר אלומיניום. יצא ממש מרשים).

תובנות -
קהל גדול (14 בנות סה"כ) צריך החזקה כל שניה מהזמן.
צריך לתכנן משחקים נוספים למקרה שחלק מהדברים לוקחים כל כך מעט זמן (כמו היצירה במקרה שלי) - אני הכנתי רק סרטון קצר אבל ממש לא רציתי להשתמש בו.
אוכל - כדאי להגיש את הכיבוד בכמה מוקדים. הקערה האחת זכתה להתנפלות גדולה מדי.
כל היתר - היה כיף כיף כיף כיף כיף !!!!!!!!!!!! מעכשיו כל ילד יבחר נושא ואארגן לו מסיבה כיד הדמיון הטובה. זה היה פחות קשה ממה שחשבתי לכתחילה, ומאד מהנה, ובעיקר - משהו שייזכר.
כשהבאתי את הגדולה הביתה היא כל כך התלהבה מכל דבר, וגם לאורך המסיבה ולאחריה. זה יום הולדת שהיא תזכור.

תודה לכולכן שליוויתן אותי בכל השאלות ותרמתן לי אינסוף רעיונות יפים ומפחידים

נשמע מדהים! והחוויה לבת שלך זו חוויה כפולה

לא רק שהיה לה יום הולדת נהדר לפי הנושא שהיא בחרה

אלא שעכשו היא גם יודעת שיש לה אמא תותחית שיכולה לעשות הכל

אז קיא עובד יותר טוב מפיפי, את אומרת?

מי היה מאמין...
וגם אצלנו מה ששמים (מבחינת חטיפים) נעלם מייד - אני כל פעם ממלאת מחדש (וגם כל דבר בקערה נפרדת), לא שמה הכל בבת אחת.

וכמובן - נהדר שכולן נהנו, במיוחד ילדת המסיבה ואמא שלה
!

בשבוע האחרון הגיעו 4 הזמנות לימי הולדת כיתתיים/חצי כיתתיים

אני לוקחת לעצמי קצת קרדיט על הגיבוש הכיתתי - תודה שעודדתן אותי, היה מפחיד להיות הראשונה.

adif11

New member
איזה יופי שהיה מוצלח!

נשמע שהשקעת את הנשמה

למעלה