עזרה ברכישת מיטות לילדים.

עזרה ברכישת מיטות לילדים.

שלום לכולן, ממש אין לי כוח לזה, אבל אנחנו חייבים לקנות מיטות לילדות.
איפה קונים בימינו מיטת ילדים נחמדה, עם מיטה נשלפת ומגירות, ומזרנים ללא מעכבי בעירה (זה לבת ה-8 פלוס ובת ה-3, שאתמול קיבלה מיטת מעבר אבל כשתרצה תעבור למיטת הילדים, מצדי כבר מחר)?
כמו כן, מה מומלץ לבת 11 פלוס (שוב, בלי מעכבי בעירה)?

מי שאוהבת את הדברים האלה - מוזמנת לעוף על זה ולכתוב המלצה מפורטת כרצונה. המלצות של אחרות תתקבלנה בברכה גם הן. ואם מישהי מוכנה פשוט ללכת ולקנות במקומי, אז בכלל
.

לא ממש יודעת לגבי מעכבי בעירה.... (מה זה בכלל?)
הקטן ישן כבר 5 שנים על מיטת ילדים שקנינו בעצמל'ה. 2 מגירות גדולות + מיטה נשלפת.
לגדול קנינו ממש לא מזמן ספפה של עמינח, מתכווננת, עם מנגנון מכני ולא חשמלי. ספת נוער (לא מיטה וחצי), שנפתחת למיטה זוגית.

ואתם מרוצים מהמיטה של הקטן?

איזה מזרן יש לו? משתמשים במיטה הנשלפת? יודעת במקרה איזה דגם יש לו?
סליחה על כל השאלות...

כן, מרוצים. זאת מיטה... אין לי ציפיות מעבר לזה שתהיה מיטה

שדרגנו לו למזרון הכי יקר שהיה שם (והוא אכן מזרון עבה ומשובח מאוד). ממעטים ביותר להשתמש במיטה הנשלפת. לדעתי ב5 השנים האחרונות אני יכולה לציין אולי אולי אולי 3 מקרים שבהם מישהו ישן עליה.
אני ממש לא זוכרת איזה דגם זה.. אבל תכנסי לאתר של עצמל'ה. אין שם כל כך הרבה דגמים ולדעתי ההבדלים ביניהם זניחים.

michal@gal

Active member
מנהל
תלוי איפה את גרה

כמעט בכל איזור יש מקום שבו יש הרבה חנויות רהיטים.
עושים סבב ובוחרים מה שנראה מוצלח.
&nbsp

זה בדיוק מה שאני מנסה להימנע ממנו...

אין לי כוח לעשות סבב... אני מעדיפה לקבל המלצות ממי שכבר עשו את הסבב...

מורטלש

New member
קנית מיטה לילדים

נראה לי שלא ניתן לעזור לך בזה כי זה עניין של טעם אישי וכמובן תקציב. אני תמיד בעד לא לקנות משהו ילדותי כי המיטה ממשיכה לפעמים גם לקראת הנעורים, אני קניתי לבת שלי מיטה לבנה (נסיכותי) עם קפיטונז ובלי מיטת חבר כי אני לא ממש אוהבת את המיטות חבר ומגירות , שוב זה עיניין של מה אוהבים , אין מה לעשות אלא לכתת רגליים. לא ציינת מאיפה את בארץ אבל האינטרנט מפוצץ בפרסומות ומידע... בהצלחה

רזאי

New member
לא בדקתי את נושא מעכב הבעירה,

אז אולי כל מה שאכתוב לא יהיה רלוונטי.
בגיל 11, ולטעמי גם בגיל 8, לא קונים מיטה עם מיטה נשלפת. ממה שאני רואה סביבי, כבר בגיל 7 רוב הילדות מקבלות מיטה וחצי. המיטות הנפתחות נחשבות לילדותיות מאוד. כל זה בסביבה שלנו, לא יודעת אם זה נכון כלל ארצית.
בעניין מיטה וחצי- עמינח נחשבת לטובה במיוחד. אם רוצים מיטה טובה במחיר סביר יותר, אני ממליצה על וידר. מניחה שהם מיצרים גם ספות נוער נפתחות באותה איכות.

תודה, אבל לא רלבנטי

לבת השמונה שחולקת חדר עם בת השלוש, ואין בו מקום למיטה וחצי + מקום לקטנה לישון.

המטרה היא, כאמור,

שהבת הקטנה תישן על המיטה הנשלפת. דווקא העובדה שהמיטה הנשלפת נמוכה יותר הופכת אותה למתאימה יותר, מבחינתי, לשמש כתחליף למיטת מעבר.

michal@gal

Active member
מנהל
התכנון בעייתי

על המיטה הנשלפת בדרך כלל יש מזרון הרבה יותר דק והרבה פחות נוח. זו לא מיטה שמיועדת לשינה יומיומית.
&nbsp
דווקא ספה שנפתחת לשתי מיטות, למשל ספה עם מנגנון על-קל, יכולה להיות פתרון טוב יותר כי לשתי המיטות יש מזרון טוב.

תודה על התובנה!

מתארת לי שאם זה המצב אפשר לקנות מזרן אחר גם למיטה הנשלפת, אם מתכוונים להשתמש בה באופן קבוע. בכל מקרה, משהו שכדאי לשים לב אליו, אז תודה!
אגב, בשנתיים הקודמות היינו עם הסידור הזה (של מיטה ומיטה נשלפת) לשתי הבנות הגדולות, עם מזרני ספוג כחול (בלי להחליף מזרן למיטה הנשלפת), ואם מישהי התלוננה על המזרן - זו הייתה דווקא הגדולה ששכבה על המיטה הלא נשלפת.

צריך לתכנן מקום למזרן יותר עבה במיטה הנשלפת

לרוב המיטות בנויות ככה שעל המיטה הנשלפת ניתן להניח מזרון דק בלבד, אחרת היא לא תיסגר.

הכוונה הייתה מזרן שלא יאפשר לה להיסגר.

ברור שאם המזרן עבה מדי המיטה לא תיסגר, ואנחנו לא מתכננים להזמין מיטה מיוחדת מנגר.

michal@gal

Active member
מנהל
אם במילא לא תסגרו את המיטה

אז למה לא להזמין שתי מיטות נפרדות?
&nbsp
ברוב המקומות אפשר להזמין מיטה במידות מיוחדות בהפרש עלות די קטן. לא חייבים נגר פרטי.

טוב, אז:

א' מיטה + מיטה מתחתיה זה הרבה יותר זול.
ב' המיטה למטה נמוכה יותר, וכאמור אני מעדיפה מיטה נמוכה בשביל הקטנה.
ג' נראה לי שלילדות עדיין יהיה מגניב יותר ככה, גם אם לא מכניסים את המיטה התחתונה.
ד' בשלב הנוכחי יכול להיות שהקטנה תעדיף את מיטת המעבר החדשה על פני מיטה גדולה בכל מקרה, ואז כן נכניס מיטה מתחת למיטה, ונמצא פתרון למזרן הנוסף - אין מקום בחדר לשלוש מיטות.
ה' יכול להיות שבכל זאת נקנה שתי מיטות נפרדות - זה תלוי במה בדיוק נמצא בחנויות.

למעלה