יום הולדת 7 עם ילדי הכיתה

birty

New member
יום הולדת 7 עם ילדי הכיתה

היי,

אשמח לרעיונות או לשמוע חוויות והמלצות איך לחגוג יום הולדת 7 לילדה בכיתה ב. גם אזהרות מתקבלות בברכה!

1. חייבת להזמין 30 ילדים או אף אחד (אחרת ילדים נעלבים). כאשר הרוב הן בנות. ובכיתה יש כמה מופרעים.
2. לא בבית. לצערי לא רואה את עצמי מתמודדת עם זה.
3. מדובר בחורף, קר, גשום וחשוך ב-17:00. לכן רק בפנים ובמקום מרווח.
4. כנראה שלא נוכל להתחבר לעוד ילדה, למרות שזאת האופצייה המקובלת אצלנו. לכן, המטרה שהילדה תקבל את כל התשומת לב ולכולם יהיה כיף.
5. תקציב מוגבל והורים ששונאים מסיבות

אף פעם לא עשיתי כזה אירוע. כמה זה עולה באיזור השרון?
איזה יום עדיף?
הפעלה מומלצת מועדפת?
מקום טוב?

אשמח ללמוד מניסיון גם במסר פרטי. תודה רבה לכולם.

בחורף תקציב מוגבל זה בעייתי

כי צריכים לשלם על מקום
וגם על הפעלה
בגיל 7 אפשר משחקיה
זה יחסוך קצת בעלויות
כי אם תצטרכי לשלם על השכרת מקום
ומפעיל זה נורא יקר
לגבי יום זה לא משנה
אולי כדאי לגשש לגבי חוגים
נגיד אצלנו רוב הילדים בימי שני וחמישי בחוג
(יצא במקרה..לא מדובר באותו חוג)

birty

New member
על איזה סדר גודל של מחיר מדברים פה?

אני ממש לא בעניינים בדברים האלה. נגיד על איי ג'אמפ שמעתי. כמה דבר עזה יכול לעלות?
יש עוד המלצה על מקומות באיזור השרון?
אולי ג'ימבורי מתקדם עם אומגות וקירות טיפוס?

באיי ג'אמפ יעלה לך סביב ה60 שח לילד

רעננה זה שרון?
יש שם משחקיה נחמדה שמתאימה עד גיל 8-9
ברננים
יש לך את הבאולינג ברננים
אושילנד בכספר סבא גם יכול להיות נחמד

תנסי גם למצוא חדר יומולדת
פה אצלנו בעיר יש כמה כאלה
ואז המקום עולה לך יחסית זול (500 שח -+)
והפעלה עוד 1200+-
כיבוד עוד 400

תראי אני עשיתי הפקות
זה יקר
וזה נתון שידעתי מלכתחילה
יש לך תקציב מסוים
אולי תכתבי מה הוא ואז יקפצו לנו עוד רעיונות

birty

New member
אוקיי, רעיון להפעלה?

ליגה, מאוד מודה לך הכיוון. להבנתי במקרה שלי (מקום + הפעלה + איזור השרון) לפני אוכל מתחילים ב-2000 ש"ח (30 ילדים) ומשם ממריאים מהר.
שווה לשקול לאחד כיתות ב ו-ג' ולחגוג לאחים ביחד?

אין לי עוד תקציב כי בכלל רציתי הערכה לכמה הפקה כזאת עולה. עכשיו קיבלתי. בעיניי ממש בזבוז כסף לא נורמלי בשביל שעתיים
.

אוקיי, עכשיו לגבי הפעלה (רעיון וביצוע) לגיל הזה - אשמח שישתפו (או במסרים)L לילדה בת 7, אוהבת כמעט הכל, העיקר להיות במרכז התשומת לב.

ילדה? אפשר להזמין רק את הבנות.

וכך את מתחמקת מה״מופרעים״.

בגיל 7 עשינו תחנות הפעלה. לא קשה, בפרט אם יש לך שלושה ארבעה אנשים שיכולים לעזור לך (דודים, חברים).
יש כאן בפורום המון הודעות עם הצעות לתחנות ביום הולדת.

לאחד כיתות זה אפשרי כשחוגגים בחוץ או במקום ממש גדול, אחרת הרעש והבלאגן בלתי נסבלים.

בדיוק! תזמיני רק את הבנות

תחגגי בבית
ואז יש מליון רעיונות במעט כסף

אני חגגתי לבנים כמה וכמה פעמים
מגיעים בערך 10 בנים וזה אחלה
דווקא זורם

סביון1

New member
אכן קצת בעיה..

אתם גם רוצים מקום סגור מחוץ לבית, גם מדריך חיצוני (אני מסיקה מזה שאמרת שאתם שונאים מסיבות) וגם תקציב מוגבל.
&nbsp
אפשר לנסות לשכור אולם במתנ"ס, או לשכור "חדר ימי הולדת" בבנין שיש בו חדר כזה. ולהביא הפעלה זולה יחסית. אני למשל עשיתי פעם יום הולדת לבן שלי עם בחור שהיה עוזר מדריך בחוג ספורט של הילד. היתה לו גישה מדהימה לילדים ולכן היה מוצלח מאד, למעט מזרנים הוא לא השתמש כמעט בשום עזרים וכך יצא שהעלות היתה נמוכה יחסית.

אני חוששת שבכיתה ב' משחקייה זה כבר קטן מדי
הקטן שלי בכיתה ב' והשנה בינתיים חגגו ימי הולדת בקולנוע, באיי-גאמפ ובבאולינג. בשנה שעברה עשו יום הולדת גם בפיצה דומינוס עם איזו פעילות מחונטרשת של רבע שעה של למרוח רוטב ולפזר גבינה על בצק לפיצה אישית. תכלס משהו שאפשר גם לעשות בבית..
מסכימה עם ליגה שתקציב מוגבל זה קצת בעייתי, אלא אם כן את תצליחי למצוא מקום שלא עולה הרבה כסף להשכיר ומפעיל לא יקר מדי. בכיתה ב' זה עדיין יכול להיות מוצלח מאוד - קוסם, הפעלה בסגנון "המירוץ למליון" (לפעמים קוראים לזה גם "השרדות") או כל הפעלה קבוצתית אחרת. רוב הילדים משתפים עם זה פעולה.
אצלנו נהוג לערוך ימי הולדת בשישי אחה"צ או בשבת בבוקר. אין ימי הולדת באמצע השבוע בכלל.
ומה שלא יהיה, אם אין לך ניסיון קודם, אל תקחי על עצמך לנהל דבר כזה בבית...

לא מכירה. באזור שלנו זה לא נהוג להזמין למשחקיות אחרי
גן חובה. כנראה שאין כאן דברים שמתאימים לגילאים בוגרים יותר. או שאולי ההגדרות שלנו ל"משחקיה" הן לא זהות.

יש מצב. אני כבר לא ממש מעורה. מכירה רק מקומות אליהם
הילדים מוזמנים לימי הולדת. לא מחפשת באופן אקטיבי מקומות מהסוג הזה. אנחנו סיימנו עם משחקיות בשעות הפנאי/בשבתות מזמן מזמן.....

Ani15

New member
בבילון זה ממש לא זה

אפילו אנחנו משחקים איתם שם (וזה כולל גם את בן ה17 שלא ילך לשם מיוזמתו אבל בהחלט ימצא מה לעשות שם אם גוררים אותו)
וזה יקר מדי מכדי להיות צפוף...

פריZמה

New member
באולינג?

זה מההפעלות הזולות יותר, המשחק מרגש את הילדים, קצת ממתקים, פיצות והביתה

איך זול?.. כמה לוקחים אצלכם לילד?..

אצלנו 65 שח!!
אומנם הם מארגנים הכל והחוגגים מביאים רק עוגה
ובכל זאת..

למעלה