שלום לכולם, האם קיימת מכונת גילוח לנשים?, לא מכונה שמורטת.

IRISS511

New member
שלום לכולם, האם קיימת מכונת גילוח לנשים?, לא מכונה שמורטת.

מחפשת לביתי משהו כמו זה:
http://www.osefprati.co.il/news-posts-1/i7q3026x1/מכונת-גילוח-חשמלית-לא-מהסוג-של-אפילצייה
הילדה בת 13.5, והשערות צומחות..., זה די מפריע ומעסיק אותה, לא הייתי רוצה להתחיל עם גילוחים בסכין או קרמים, בטח לא לייזר.
אודה להמלצותיכם והיכן ניתן לקנות.

לי זה נראה כמו מכשיר לא טוב

מה גם שכנראה לא קראת מה שצירפת
כי הוא יעיל בעיקר למפשעות ובית שחי
מה שאני מניחה שפחות מפריע לילדה שלך כרגע

אני חושבת שכדאי לך להתייעץ עם קוסמטיקאית

זה גיל רגיש מאד, הנורמה החברתית לוחצת, והאמת שיש הרבה יותר אפשרויות ממה שהיו כשאנחנו היינו נערות, חלקן ניתנות לרכישה ושימוש בבית, לא כמרד אלא כנסיון לטפל בחוסר הנוחות שלה.
אז אני חושבת שעדיף שההכוונה תגיע ממך. תבדקי לעומק יתרונות וחסרונות של כל דרך הסרת שיער. ואגב, עד כמה שאני יודעת, בידיים לרוב מבהירים את השערות ולא מורטים/ מגלחים.

נומלה

New member
האמת שיש לי אחת שעושה גם וגם

(יש לה פשוט שני ראשים, אחד מורט ואחד מגלח (ואני לא משתמשת באף אחד)
אבל: באמת, מה ההבדל בין מכונה לנשים למכונה לגברים? כל מכונה של בראון (לא רמינגטון ולא פיליפס כי המשולש אולי לא נוח בבית השחי) תעשה את העבודה. הן נמצאות בכל חנות של מוצרי חשמל.

כילדה שעברה את העניין הזה

אל. פשוט אל.
יש מקומות שזה גרם לנזק שלא תוקן/יתוקן עד הורדה בצמיתות וחבל.
&nbsp
אם כבר להתייעץ עם קוסמטיקאית רפואית/רופא עוד על מה לא יגרום לנזק

מה הבעיה עם סכין גילוח בעצם? אני התחלתי להוריד שערות גם
בסביבות גיל 14. אחרי תקופה קצרה של משחות (שהיו בזמנו מאוד מסריחות
) עברתי לסכין ומאז ועד היום, עד גילי המופלג, אני עדיין משתמשת אך ורק בסכין. לא נהייתי בבון או גורילה עם השנים

IRISS511

New member
כל חתך או סריטה מהגילוח ייהפך אצלה לדרמה...

בכל מקרה, פניתי לבעלת האתר באינטרנט, היא טוענת שאין כזה מכשיר בארץ והיא קנתנה אחד כזה בארה"ב ,(ניתן להזמין גם דרך אתר אליאקספרס), והיא משתמשת בכזה כבר שנים ומאד מרוצה וממליצה.

למעלה