המלצה על עדשות מגע

ויקה1222

New member
המלצה על עדשות מגע

אם יש למישהי פה, אשמח לשמוע. החלטתי לחדש את הרומן הארוך שהיה לי עם עדשות מגע ונקטע לפני שנים. באיזור תל אביב.

את רוצה המלצה על עדשות, או על מקום לרכישתן?

הבת שלי משתמשת בעדשות. כל שבועיים מחליפה. אנחנו קונים כמות לשנה אצל האופטיקאי שלה בראשל"צ.

ויקה1222

New member
על מקום רכישתן

אני צריכה מקום מקצועי כי היו לי בעיות עם עדשות ואני מניחה שבמקום טוב יידעו להמליץ לי איזה סוג לקנות. מעדיפה תל אביב, ראשל"צ קצת רחוקה לי, למעשה שנים לא הייתי שם

שקדיייה

New member
לרכישה שוטפת- רק ברשת. חצי מחיר

אפילו כשקונים בסופר פארם אופטיק זה עולה ברשת חצי ממה שעולה בחנות.
ויש כמובן עוד המון אתרים שמוכרים עדשות.

אז בפעם הראשונה לכי לאופטיקאי שיתאים לך, והמחיר הוא שתקני ממנו קופסה (או שתיים, אם את לא אותו מספר בשתי העיניים..) במחיר מופקע. אבל אם יהיה טוב- תעברי לקניות און ליין.

מירי,

New member
זה לא תמיד מדויק.

העדשות של הצעיר שלי עולות בערך 10 ש"ח יותר ברכישה בחנות פה בעיר.
ממש לא מחיר מופקע, אני משערת שאפשר למצוא את החנויות הזולות במרכז.
&nbsp
ואם לא רוכשים בעסקה שלמה אז לרוב צריך להוסיף דמי משלוח, למבוגרים אני משערת שיש פחות בעיה בהזמנת עסקה, אבל אצל מתבגרים שלהם בד"כ המספר לא יציב הזמנה מהרשת עלולה ליצור בעיה בהחלפה (ואצל הצעיר שמשתמש קבוע, ובדו-שבועיות/חודשיות החלפנו יותר מפעם אחת)
&nbsp

שקדיייה

New member
אין בחיים האלו הרבה דברים שהם תמיד מדוייקים.

מהניסיון שלנו- 2 מבוגרים וילד אחד עם עדשות.
ברשת תמיד יוצא לנו הרבה יותר זול- ומגיע עד פתח הבית/ משרד בלי הצורך לרוץ לחנות.
לעניין דמי המשלוח, זה נכון מבחינתי לא רק בעדשות מגע, אלא בכל דבר.....20 שח דמי משלוח שווים לגמרי את השעה שחסכתי. הכל תלוי מה שווה לך יותר הזמן או הכסף.

מירי,

New member
ממ.. אולי כי אצלי זה הילדים, כמעט כל רכישה משתנים המספרים.

ולכן צריכים את ההתרוצצות בכל מקרה כמעט בכל רכישה

3 מתבגרים, את אלה http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=738508 אני קניתי 4 חב' + 2 זוגות נוספים ב 480 ש"ח וכמובן בדיקה.

למעלה