שואלת ומחזיקה אצבעות לתשובה רלוונטית מוצלחת...

שואלת ומחזיקה אצבעות לתשובה רלוונטית מוצלחת...

מקווה שאני לא עושה לעצמי אאוטינג מטורף כי הפרטים ספציפיים למדי

בעוד שבוע וחצי הבת שלי חוגגת בת מצווה. היא ו2 חברות ירקדו בבת מצווה לצלילי השיר של מייגן טריינור 'your lips are moving'. זה משהו שמאד נהוג בקרב קבוצת החברות, גם בבת מצוות קודמות היו ריקודים כאלו.
כלת השמחה היא הרקדנית המרכזית בשמלה כזו או אחרת, ו 2-4 חברות המלוות אותה לובשות טייץ וגופיה שחורה עם אביזרים נלווים רלוונטיים.
הבת שלי החליטה על השיר רק לפני שבועיים. נראה לי מגניב ופשוט - בכל מקום היו חולצות עם שפתיים ענקיות עליהן, חשבנו שהיא תלבש שמלה אדומה והחברות Tshirt עם שפתיים, או עגילי פלסטיק גדולים עם שפתיים / קשתות עם שפתיים וכו'.
הרעיון, אני מניחה, ברור

יצאנו בשישי לחיפושים.
אין כלום.
החנויות ריקות.
לא אביזרים, לא ביגוד....

אנחנו אובדות עצות.

היא מתכננת לשלב בסוף השיר ריקוד של manamana (מי שמכירה מהחבובות ). חשבתי אולי לקנות להן כחגורה צעיף פרוותי. גם אין.
אני די פריפריאלית. אנחנו מוכנות לנסוע למרכז כחלק מיום כיף בחופש כדי לקנות אביזרים - אבל אני לא רוצה לנסוע סתם ולגלות שאין...
גם כובעי היפהופ עם שפתיים יכולים להתאים.

הצילו

יש לכן רעיונות?

מכירות חנויות שיש בהן אביזרים בסגנון מתאים?

תודה רבה מראש על כל סיוע !

ויקה1222

New member
לגבי הטישרט

יש מקום בדיזנגוף סנטר שבו מדפיסים על חולצות מה שאת רוצה, תמונה של שפתיים או כל דבר אחר והם מעבירים לך לחולצה.
כמו כן, יש מקום נוסף בדיזנגוף סנטר שבו מוכרים תחפושות ואביזרים שונים כמו צעיםים, חגורות ועוד. אם את רוצה, אוכל לבדוק ביום שלישי אם יש להם צעיף פרוותי. אם רלוונטי, שלחי לי מסר.
בהצלחה!

adif11

New member
בענין החולצות

אם לא תמצאו חולצות לקניה, בכל חנות חומרי יצירה ניתן לקנות צבעים (טושים) לציור על חולצות. לצייר שפתיים על חולצה ולצבוע אותן באדום זה לא סיפור גדול.אפשר גם להדביק נצנצים וכו'. חמש עד עשר דקות עבודה לחולצה . את הטי שירטס עצמן ניתן לרכוש חמש במאה בכל חנות שמוכרת חולצות בית ספר.

תודה לכולן
נדפיס על חולצות ונחפש אביזרים בדרום תל אביב

וראיתי באמת שיש גם בסנטר ב'ברוריה'
תודה

למעלה