חברה שלי מספרת: "כך הפכתי לאוייבת העם".

חברה שלי מספרת: "כך הפכתי לאוייבת העם".

לחברה שלי יש בת בגן עירייה, וכמובן שיש קבוצת ווטסאפ, אותה פתחה הגננת.
ההורים התבקשו לא להעמיס על הקבוצה בהודעות שאינן קשורות לגן.
כמובן שלפני ראש השנה ההורים שלחו ברכות "שנה טובה" במלל, תמונות וסרטונים למכביר. לחברה שלי, שזאת בתה השלישית במערכת החינוך, אין סבלנות לתמונות וסרטונים, אבל שנה טובה, נו, אתם יודעים...
בצאת החג נשלח סרטון "שנה טובה". פה כבר פקעה סבלנותה. היא כתבה הודעה, ובה ביקשה להימנע משליחת הודעות שאינן קשורות ישירות למטרה לשמה הוקמה הקבוצה. היא הוסיפה שכל הודעה כזאת מקסימה בפני עצמה, אבל גורמת לעומס.
היא קינחה באיחול שנה טובה וחתימה טובה.
התגובות לא איחרו לבוא. בתגובה הראשונה הציעו לה לעשות ניקוי שיחה, וכתבו ש"השנה הטובה" חשובה לא פחות מהודעות אחרות.
אח"כ נכנסה הגננת, וכתבה שסה"כ רצתה הסייעת לאחל שנה טובה, והודתה לסייעת.
הקטע הוא שחברה שלי כלל לא שמה לב שזאת היתה הודעה מהסייעת. חחח
אח"כ נרשמו אימוג'ים של מחיאות כפיים לגננת ולבבות לסייעת.
הורים אחרים כתבו לסייעת כמה שהם אוהבים אותה.
נו שוין. כך הפכה חברתי לאוייבת העם.

היא מרגישה קצת "עליהום", אבל החליטה לא להגיב לשום כיוון. לא

ל"מתקפת נגד" ולא להתנצלות.
יש לה מספיק ביטחון עצמי להחליק את זה.

adif11

New member
אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק

הוואטצאפים האלה של הגן/הכיתה/החוג וכו הפכו למטרד של ממש ואוי ואבוי להורה האומלל שיעיז לאמר משהו גם אם בשיא העדינות.....
חבקי את חברתך בשמנו וספרי לה שפה בפורום יש המצדיעות לה

ספרי לה שיש יותר גרוע מזה...
בלי להסגיר יותר מדי פרטים, מתישהו בעבר התפלקה לי הודעה אישית לאחת מקבוצות הוואטסאפ הכיתתיות, הודעה שממש לא הייתה צריכה להגיע לקבוצה. ממש. היא גם גררה תגובות כי הצליחו להבין למי הייתה אמורה להגיע ועל מי דובר בה.
רציתי לקבור את עצמי מהבושה. יומיים לא ישנתי מהלחץ. אחר כך במשך כמה שבועות הרגשתי ממש רע להגיע לבית הספר כי חששתי להתקל באנשים הרלוונטיים. הייתי בטוחה שאני בכיתה הזו מחוקה ושאף אמא לא תדבר איתי.
תכלס טעיתי. הרבה יותר מהר ממה שחשבתי זה נרגע ונשכח והיום אין לזה זכר. חוץ מכמה אמהות שלא מדברות איתי (כי בהן היה מדובר.. ובינינו זו לא אבידה גדולה
), הכול מזמן מזמן "מים מתחת לגשר".
בקיצור - גם זה יעבור.

adif11

New member
מישהי שעבדה איתי

שלחה בטעות לוואטצאפ ההורים של כיתה ה' (הבת שלה ) תמונה (צילום פרונטאלי) של בחור אפריקאי עירום, בנוי לתלפיות - אתם בטח מבינים למה הכוונה, ומתחת התמונה הופיע איזה משפט מפולפל שעסק במידות אורך וכו'......
את התמונה היא התכוונה לשלוח כבדיחה לחברה. נשלח כאמור לוואטצאפ של הכיתה. היה לא נעים.

אוי ויי

אני מוכרחה לספר, שברגע שהתגברתי על הטראומה האישית, ואחרי שעבר מספיק זמן, וסוף סוף הצלחתי לספר על מה שקרה בתור סוג של בדיחה לכל מיני אנשים, לכל אחד פתאום היה סיפור עוד יותר מביך ועוד יותר בעייתי משלי (כולל בוס של מישהו שכתב למאהבת שלו בקבוצה של מקום העבודה
)
בקיצור - הוואטסאפ זה מקום מועד לפורענות מהרבה מאוד סיבות שונות ומשונות

מירי,

New member
למה לא נעים?

בקבוצה אין נשים שזה עשוי לעניין אותן? או בגלל שהן אמהות זה מחוץ לתחום עניינן?

מוכר יותר מדי

רק במקרה הזה הייתי פונה לסייעת ומתנצלת, באמירה שחשבתי שזה מישהו מההורים.

גם אצלנו יש מלא הודעות לא במקום (כולל אמא שמוכרת את הרכב ), ואז מלא דיונים האם ההודעה היתה במקום...
הקבוצות האלה הן סיוט. ליותר מדי אנשים אין פילטר... פשוט כותבים

r i n i

New member
שיואו מה שהלך אצלנו אתמול.....

העבירו הודעה בקבוצה של הכיתה שיש פעילות "סליחות" מוקדם בבוקר מחר בבית הספר (בית ספר ממ"ד):
  • כן מתאים!
  • לא מתאים!
  • מה עושים אח"כ?
  • מה עושה מי שלא עושה?
  • למה לא מתחשבים במי שלא גר בישוב?
  • איזה יופי!
  • כמה נהדר!!

היו איזה מאה הודעות!
אני כבר לא מעירה, שלא יאכלו אותי. אלו תמיד אותם הורים עם אותן תשובות

מדי פעם גם מישהו שולח הודעת שרשרת הקשורה בסגולות וברכות של קדושים ומקובלים. אוייייי, כמה מיותר.

* מצרפת את הטור האלמותי של מיקה אלמוג על "גן פשוש"

lavendula

New member
אצלי הקבוצה הכי מעיקה היא של הוועד המוסדי

פטפטת אינסופית, שבחים בשפע על כל פיפס, והכי מעצבן שרוב הנושאים לא קשורים אליי כי הבן בכיתה קטנה וזה לא נוגע לכיתה שלו. מצד שני, חשוב שאהיה שם, כך שלא יכולה להשתיק.

למעלה