סתם לעדכן ש...

adif11

New member
סתם לעדכן ש...

מצאתי עבודה

התפשרתי על השכר אבל תמורת זה קיבלתי שעות עבודה נורמאליות
ותנאים טובים ונוחים. מתחילה ב 1.11 (לא רצו קודם בגלל החגים).
מקווה שילך טוב. בנתיים יש לי עוד חודש לעצמי ולמשפחה

lavendula

New member
שיהיה בהצלחה!

גם אני התחלתי עבודה חדשה לפני חודשיים, כשכבר חשבתי שאין שום סיכוי שאחזור לתחום ההי-טק ממנו נפלטתי בעל כורחי לפני 15 שנה. והכי הזוי שלא חיפשתי בכלל, מרוב שלא האמנתי שזה יכול לקרות.
&nbsp

mykal

New member
בהצלחה לך וגם ללונדולה,

דברים טובים באים בהפתעה.
מאחלת לכן הנאה וכיף בעבודה.

adif11

New member
הי לוונדולה

איך זה חודשיים אחרי ?
יש לי פרפרים נוראיים בבטן. אין לי כח להתחיל הכל מחדש. צוות חדש, מחלקה חדשה, בוסים חדשים וכו'. כל כך שונאת להיות "הילדה החדשה בגן".
מתה כבר להיות חודשיים אחרי וגם מקווה שיעמדו בכל מה שסוכם . בעיקר בהיקף שעות עבודה .
את מרוצה ?

mykal

New member
אל תקחי את זה כך

תהיי בטוחה ביכולות שלך,
תהיי את כמו שאת.
וזה יעבור בחת.
בהצלחה.

lavendula

New member
מכירה את הפרפרים האלה

כשמקבלים את התשובה שהתקבלת יש תחושת ניצחון ושמחה גדולה.
אחר כך מתחילים החששות, איך זה יהיה, האם אספק את הסחורה, איך אתמרן וכו'.
אני הייתי עם פיק ברכיים רציני. אמנם מראש ציינתי את כל המגבלות שיש לי - ילד עם צרכים מיוחדים שמאחה"צ כל החיים סביבו למרות שהוא כבר בן 11, שאני יכולה להתחיל רק בספטמבר בגלל החופש הגדול וכו', וקיבלו את כל המגבלות, אבל זו עבודה במשמרות (מהבית), וחששתי שאתקשה לתמרן ואקבל משמרות שיאלצו ממני לעשות אקרובטיקה (ולריב עם בעלי) כדי לקחת את הבן לטיפולים אחה"צ, שאשבש לו את הסדר יום שהוא רגיל אליו ועוד. חששתי גם שלא אבין את התפקיד ולא אשתלב. עד עכשיו עבדתי בתרגום סרטים בסבבה וזכיתי להערכה רבה על עבודתי, ופתאום אני צריכה ללמוד משהו כמעט מ-0 ולהוכיח את עצמי.
יכולה לומר שהכל הסתדר! עברתי את תקופת ההכשרה כמו גדולה, רוב המשמרות בשעות שמסתדרות לי ולא מצריכות ממני אקרובטיקה, האנשים ממש נחמדים, פתאום יש הכנסה קבועה, תלוש משכורת, אירועי חברה ושו"ת
.
זה נראה מפחיד לפני שמתחילים, אבל אני בטוחה שאיך שתקפצי למים זה ייראה לך הדבר הטבעי ביותר.

adif11

New member

איזה יופי. שמחה בשבילך. הלוואי שיסתדר ככה גם לי.

למעלה