מקום עבודה - ילד שלישי

מקום עבודה - ילד שלישי

הי,
בני הקטן והשלישי עולה לכיתה א', אני לא מאמינה...
שני הגדולים חולקים שולחן עבודה וכוורת בעלת 2 מדפים סימטריים, שנמצאים בחדר שינה של שלושתם. ליד השולחן כמעט ולא יושבים: את רוב העבודה עושים או בבית ספר (הפסקות, צהרונית) או במטבח, או ליד המחשב בסלון. אבל מצפה שהשנה תהיה עליה מבחינת דרישות, אולי יצטרכו לשבת יותר.
מתלבטת האם לקנות שולחן וכוורת לסלון בשבנל הקטן או שידה קטנה ליד השולחן (לא ראיתי כוורת ל-1 או אפשרות הרחבה ל-3)

michal@gal

Active member
מנהל
תקני לקטן ארונית מגירות לדברי בית הספר

נשמע שכרגע אין לכם צורך בשולחן עבודה נוסף לילדים.

adif11

New member

michal@gal

Active member
מנהל
כזה

il.keter.com/products/tidy-deep-5#measurements

ארגונית מגירות פשוטה של כתר.
בכזו בדיוק השתמש אצלי הבן השלישי עד שהגדולה סיימה את התיכון והוא ירש את הצד שלה בכוורת שבשולחן העבודה.
שולחן העבודה הגדול והיפה שקנינו לבנות שימש להכנת שיעורים במקרים ממש נדירים וכיום משמש רק אותי. הבנים מכינים שיעורים על שולחן המחשב או על המיטה.
הבת הקטנה השתמשה בשולחן העבודה רק כשהתכוננה לבגרויות.

נומלה

New member
יש משהו שאני לא מבינה

למה צריך (מה צריך? חובה!) לעשות את כל הקניות האלה לפני פתיחת שנת הלימודים? תראי עליה בדרישה לשימוש בשולחנות העבודה? אז יהיה זמן לקנות. אצלנו הצעיר התחיל להשתמש בשולחן שלו בתיכון, והעלמה לא עבדה מעולם על שולחן העבודה שלה. גם עכשיו כשהיא מגיעה הביתה מהאוניברסיטה, היא מעדיפה לעבוד בסלון.
יש שלושה ילדים על שני שולחנות? תשני את האירגון ותודיעי שמשטחי העבודה הם לכל הקודם זוכה שעתית. ההשערה שלי (שאת צריכה לבדוק) שאם לא השתמשו עד עתה, זה לא הולך לקרות גם השנה.

מקווה ש*השנה* הם יתחילו לעבוד כמו שצריך

ובשביל הקטן - רוצה שיתחיל כיתה א' "ברגל ימין": עם ציוד, מקום לספרים ומקום עבודה משלו...

נומלה

New member
גם את זה אני לא מבינה

מה זה "כמו שצריך"? הנוסע המתמיד עובד "כמו שצריך" (והרבה יותר מזה) ותמיד ליד שולחן המטבח (או על הספה בסלון) למרות שיש לנו חדר עבודה מסודר בבית. הרבה ילדים אוהבים לעבוד בקרבת הורים, על הרצפה, או ברביצה במסדרון. אני חושבת שמיקום העבודה לא בהכרח מצביע על טיבה, כמו על אופי העובד.
בכל מקרה מאחלת לך בהחלט שתפתח השנה ברגל ימין.

מורטלש

New member
מיותר לחלוטין לקנות עוד שולחן

גם ככה אף פעם הם לא יושבים לידו, אצלי הבת הפכה אותו למעין מחסן קטן שכל הקישקושים שלה עליו את השיעורים מכינה בסלון, כך שדיי הצטערתי שהשקעתי בשולחן דיי יקר יכולתי משהו קטן יותר וזול אם בכלל

למעלה