ממליצה לכם על סרט

candyme

New member
ממליצה לכם על סרט

לכו לראות, בלי בני זוג.
קורע מצחוק!
[URL]http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7360755[/URL]

צפיתי בטריילר

נראה רדוד ומצחיק בקושי.
מאוד לא נח לי עם סרטים שאמורים לעורר את ההזדהות שלי, אבל אין שם אף דמות שנראית פחות מדוגמנית על... לא ידעתי שבבית ספר אמריקאי כל האימהות הן כוסיות עם BMI 19 , שטן שטוחה, ישבן קטן ומוצק ועור פנים מושלם... שלא לדבר על זה שלכולם מכוניות חדשות ויפות ובתים מדוגמים ומעוצבים לעילא ולעילא.
אז כן, יש בעיה בין המסר שאותו הסרט מנסה להעביר (אין בעיה להיות לא מושלמת) לבין הויזואליות שלו. לא ממש מצחיק, כבר אמרתי?

kramerkaren

New member
הסרט מקסים, ומצחיק...

והנושא של איך הן נראות הוא לא העניין בכלל, מה שגם אי אפשר להגיד על קתרין הן שהיא דוגמנית על. או על שאר האמהות בבית הספר. מילה קוניס, היא היא. והיא דמות מופלאה כאן.
מודה שאני הזדהיתי עם כל מילה ומילה שנאמרה שם, כולל המשפט של "הדבר היחיד שהצלחתי לעושת בצורה מוצלחת בעשרים שנים האחרונות זה לאחר".
היא כל הזמן במרדף סביב הזנב של עצמה, לא מספיק טובה בעבודה, לא מספיק טובה כאמא, לא מספיק טובה בזוגיות.
הייתי עם חברות ופשוט ירדנו לנו דמעות של צחוק. אפילו יש כאן עומק, למרות שזה בהחלט סרט שמטרתו feel good
פשוט סרט כיפי וזהו. לפעמים לא צריך יותר מזה.

רוב האמהות במסגרות אצלנו נראות פצצה

אולי אני צריכה לעבור דירה

יש סיכוי שתגלו לי איזה סרט זה? חחח

adif11

New member
גם אצלנו

כשהילדים היו קטנים, תמיד שיגע אותי איך לפחות חצי מהאמהות מצליחות להראות בשבע וחצי בבוקר, בכניסה לגן, כאילו יצאו ברגע זה ממכון יופי.
כל שערה במקום, חטובות ועם עקבים. הג'יפון בחניה וכו'.
מי מקימה איתי את שכונת המוזנחות ללא 4 על 4 ?

למעלה