נו אז איך עבר החודש הראשון של החופש ?

adif11

New member
נו אז איך עבר החודש הראשון של החופש ?

ספרו קצת איך הסתדרתם ומה התכניות לאוגוסט.
אצלי, כדינוזאור הפורום, הכל די פשוט וקל. כפי שכבר סיפרתי הבכור בקייטנה של צה"ל כבר ארבעה חודשים
. זו הקייטנה האולטימטיבית...נמשכת שנתיים ושמונה ולא עולה כסף .החיסרון היחידי - הילד מקטר כבר ארבעה חודשים ללא הפסקה .
התיכוניסט מבדר את עצמו עם חבריו. ער בלילות, ישן בבקרים.
בסך הכל נראה שבע רצון.

סיוט. חודש של סיום כתיבת התזה, חיפוש דירה,

ניסיון נואש להחליף גן עירייה.
בגזרה של הילדות היה דווקא בסדר - שבוע קייטנת סבתא עבור הגדולות בזמן שבעלי היה בכנס בחו"ל והקטנה נשארה איתי והמשיכה ללכת לגן הפרטי. הקטנה, כאמור, הייתה בגן הפרטי והשנייה הייתה בקייטנה של בית הספר. הגדולה נשארה איתי בבית בזמן שעבדתי. אחרי שהסתיימה הקייטנה של בית הספר, הגדולות נכנסו לקייטנות לא של בית הספר (שחייה וספורט לשנייה, אדריכלות לגדולה).
מבחינת מה שהספקנו לעשות שרלבנטי לחופש - בעיקר ללכת לים ולבריכה, ובלעדיי, כי אני עבדתי... המשפחה (מהצד של בעלי - כולל בעלי והילדות) גם הייתה בנופש בדגניה בלעדיי, אבל נדמה לי שזה היה כבר ביוני... והחודש אנחנו אמורים ממש לעבור דירה (שזה כולל לקנות כל מיני דברים - למשל מקרר - אגב, אם למישהי יש המלצה על מקרר בגובה 1.71 ס"מ ומטה, נשמח לשמוע...), ואני גם צריכה להתכונן לבחינה של הדוקטורט, כך שלא צפוי להיות הרבה יותר טוב מבחינת הבילויים של הילדות, לצערי.

נומלה

New member
את יודעת איך זה

הבחינה על התיזה. מאוד מלחיץ אבל לא מכשילים.
שיהיה בהצלחה.

ככה וככה, אבל מרוב ככה וככה זה עבר מהר

הבכור העביר 7 ימים בווינגייט (3 ימים מחנה אימונים, 4 ימים של תחרויות) ובשאר החודש ניהל מרכזית מולטימדיה מהספה
מה שכן, הוא כבר סידר את כל הציוד שלו לשנה הבאה, את המגירות, המדפים וכו'. הוא כבר מאורגן (תכלס לקח לו שעה וקצת. ככה זה כשבמשך שנה שלמה אתה לא ממש עושה ש"ב בבית או לומד לבחינות בחדר
)
הקטן היה 3 שבועות בקייטנת בי"ס ולא הפסיק לקטר. ביום האחרון חזר הביתה בהכרזה שבשנה הבאה הוא לא חוזר. מאז הוא מחלק את זמנו בין מסכים, ספרים, חברים ומשחקים עצמאיים בחדר שלו. אין על הילד הזה.
אני כרגיל הייתי בלחץ שיא במשך כל החודש. זה החודש הכי הכי עמוס בשנה מבחינתי, גם כי המון הורים רוצים לנצל את החופש לאבחונים וגם כי באוגוסט אני לא עובדת (מבחירה) ולכן מנסה לפצות קצת ולקחת יותר אבחונים מהרגיל. מאוד רציתי "לנקות שולחן" עד סוף יולי, וזה חייב לו"ז מאוד צפוף של כתיבת דוחות אבחון, כולל לילות ארוכים. בין לבין בן הזוג טס לארה"ב, ההורים שלי טסו לאחי, מה שהגדיל את העומס עלי. אבל צלחנו את החודש הזה וגם הוא נגמר.
מחר טסים לחו"ל
וטרם התחלתי לארוז, אללי!

מירי,

New member
בעאסה של קייטנה
הקייטן שלי אפילו לא מקטר

הצעיר היה עסוק בבגרויות עד אמצע יולי וחזר עכשיו להתאמן.
הצעירה הייתה עסוקה בחזרות להופעת סוף שנה בחוג, בלישון ולבלות עם חברות (זה לא ברור העינין הזה, היא אמורה להיות הצעירה שלי, איך זה שהיא בכלל כבר מתבגרת טיפוסית?) עכשיו היא אצל גיסתי שלה 2 בנים צעירים, ההיא מתמוגגת מקישקושים של בת ונהנית מבייביסיטר צמודה (הצעירה שלי מאוד אוהבת את זה).
&nbsp
וככה אני בכלל לא בטוחה שעכשיו החופש הגדול, כי אני בעצם לומדת

במילה אחת- מהר!

וביותר מילים- ממש ממש מהר.
מערכת החינוך בקיבוץ מתפקדת גם בחופשים, כך שהגדולים (בוגרי א' וג') נהנים מקייטנה מלאת פעילויות, עד ארבע בכל יום, עד ה-18.8. לתחושתי השנה יש להם דברים ממש כיפים ומושקעים, גם בארגון פנימי של המדריכים וגם בתחום פעילויות החוץ (היו בסופרלנד, יום הפוך, באולינג, יום בוץ, אסקייפ רום, יום שוקולד, המון יצירה מסוגים שונים, ובריכה כמובן. היום נסעו למחנה של יומיים בכינרת).
הקטנים (טרום ועולל בן שנה) בעצם ממשיכים כרגיל, והשיגרה מבורכת!
גם אני בחופש מבי"ס, ומשקיעה את זמני בהתעצלות רבתי. בין לבין אני רצה, עושה פילאטיס, קוראת ומטפלת בבית ובילדים. בנזוגי עובד קשה, יש כרגע עומס ואנחנו נפגשים די מעט.
אז בסך הכל, לא מתלוננת (הרבה).

אני זוכרת את התקופה הנהדרת ההיא בחיי, כשהילדים היו בגנים של
הקיבוץ.. אחח איזה כיף היה! שבוע של חופש, שבו נסענו לכמה ימים לנופש בצפון, וזהו. בצ'יק ובקלות עבר "החופש הגדול". ממש מתגעגעת לעניין הזה

macaroni35

New member
קצת מפתיע שעברנו מחצית....

די נחמד לנו.

גילינו אתמול שיש תערוכה מקסימה בסינימטק תל אביב לאוהבי האנימציה והקומיקס
http://www.cinema.co.il/news/new.aspx?0r9VQ=JKH

והילדונת הייתה ב-2 סדנאות קומיקס ואנימציה.
היה מקסים וכיף גם המפגש בדוכנים עם יוצרים מוכשרים ומקסימים.
יש גם סרטים (יש מבצע דרך ישראכרט 1+1 אבל לא היינו)

מעבר לזה משלבים גם וגם, קצת בטלה, קצת אטרקציות, קצת חברים...

המשך חופש נעים

דרך אגב רכשתי את הספר שהמלצת עליו (כי יש לי בבית את הספר הראשון בסדרה )
תודה
נורא כיף לקרוא, קליל , שנון ובאמת שקל ליישום....

למעלה