השרשור השבועי להמלצות

adif11

New member
המלצה על ספר בפעם המאה בערך

ולא, לא רצח הפעם :
"הורים משוחררים ילדים משוחררים" - למרות שלדעתי כבר המלצתי עליו פה בפורום, ממליצה בחום רב שוב. ספר ענק שבענקים שהיה האורים והתומים שלי כשהילדים היו בבית ספר יסודי. ספר הדרכה להורה המבולבל והמתוסכל. אין עליו.
קוראת אותו שוב השבוע למרות שהילדים כבר גדולים כי מרגישה שהוא רלוונטי גם להורים למתבגרים ומעלה.

לא זוכרת שהמלצת עליו. אף פעם לא קראתי אותו. גיגלתי, ומצאתי

שהוא נכתב ע"י הצמד שכתב ספרים אחרים שאני מכירה.
בא לך לשתף בכמה תובנות מהספר?

adif11

New member
יתכן והמלצתי באתר הורים אחר

מדובר בסדרה מעולה של ספרי הדרכה להורים. לטעמי זה הספר הטוב ביותר בסדרה.
הספר מנחה הורים איך להיות הורים טובים יותר. הוא לא מסוג הספרים ש"מטפל" בילדים, מנתח את ההתנהגות שלהם וכו' אלא מנתח את התנהגות ההורים, את תגובות הילדים להתנהגויות כאלה ואחרות של ההורים + מסקנות מתבקשות.
הגדולה שלו לדעתי היא בנקודת המבט המאוד יוצאת דופן שלו כמעט בכל נושא הקשור לגידול ילדים וכן בכך שהוא מספק הנחיות ברורות וחד משמעיות של "עשה ואל תעשה ואיך תעשה".הספר לא משאיר מקום לניחושים.
בתור מי שהיתה אמא מאוד מרובעת ומקובעת, לחוצה ואובדת עצות, אני יכולה לאמר שהספר הזה לגמרי טלטל את עולמי במקביל להדרכת הורים טובה שהתחלתי לעבור באותה תקופה.
מומלץ בחום רב להורים לילדים בכל גיל.
ספר חובה לדעתי להורים לילדים בגילאי גן חובה ובית ספר יסודי

את בוגדת בנו עם פורומים אחרים???

תודה על ההמלצה, גם אני אחפש את הספר. גיל ההתבגרות לא דופק בדלת אלא הולם בה בכוח.....

r i n i

New member
אויש, שאת רכושנית...

את יודעת שיש כאן אנשים עם ילדים גדולים, ממש גדולים ואפילו ממש ממש גדולים?
אני לא רוצה להפחיד אותך אבל יש כאן אנשים עם ילדים בצבא ואפילו בלימודים גבוהים, את לא מרשה לנו חברות אחרות? אולי עוד חברות אחרות?
אותך למורה!!!!!

רגע, שאני אבין.... היא לא היחידה???
יש כאן עוד אנשים
שרועים בשדות זרים????
אני בשוק!
&nbsp

&nbsp
וחוץ מזה, עוד "רגע שאני שאבין" אחד - המורה זאת "הפתעות"?

לא בטוח שהיא כל כך תשמח לשמוע את זה

adif11

New member
חחח...

בוגדת עם כמה פורומים אחרים.....
גם אצלנו גיל ההתבגרות דופק בדלת עם גרזן

סביון1

New member
גם אני אשמח לקצת תובנות שלך מהספר

וגם שאלה - האם לדעתך הספר מתאים גם להורים לילדים היפראקטיבים בעלי הפרעת קשב וריכוז?

למעלה