שאלת חו"ל וטכנולוגיה

ויקה1222

New member
שאלת חו"ל וטכנולוגיה

אשמח לשמוע עצות. אנו נוסעים לארה"ב והבנתי שבאוטו ששכרנו אין GPS . חשבתי לשלם עבור גלישה (העסקאות האלה די יקרות בחברות הטלפונים, אבלכנראה אין לי ברירה) ואז נוכל להשתמש בוויז כשנהיה שם.יש תובנות אחרות?

נומלה

New member
כן

תקנו סים מקומי ב-25 דולר ותשתמשו בוויז או בגוגל מפס. אין שום צורך בשביל GPS לקנות חבילה יקרה מהארץ.

ויקה1222

New member
סליחה, אבל

נסי לדמיין שאת מדברת עם מישהי מאוד מאוד מאוד מאותגרת בעינינים כאלה.
מה זה סים מקומי, איפה קונים אותו, האם המספר משתנה (אני צריכה שהמספר שלי לא ישתנה) , איך מכניסים אותו אחרי שקניתי אותו (איפשר לפרק את האייפון שלי?) ועוד הסברים יתקבלו בשמחה. סליחה על הטרחה.

Ani15

New member
כן, המספר משתנה

זה לא מבטל את המספר הקיים שלך, הוא יחזור לפעולה כשתחזירי את הסים הנוכחי שלך לתוך הטלפון.
אם את צריכה שהמספר שלך יישאר פעיל כשאת בחו"ל את חייבת לקנות חבילת חו"ל מהמפעיל של הסלולרי שלך.
אפשר גם לשכור GPS בחברת ההשכרה (יקר)

michal@gal

Active member
מנהל
יש חבילות לא יקרות מהארץ

וזה יותר נוח להגיע מוכנים מהארץ ולהשאר עם אותו מספר טלפון במקום להתחיל לחפש סים מקומי.
&nbsp
25 דולר זה כמעט 100 ש"ח.
אפשר למצוא חבילות בארץ ב 150 ש"ח.
יחסית לעלות הכוללת של נסיעה לחו"ל, הפרש העלויות הוא זניח.

שקדיייה

New member
אני פחות אוהבת חבילות מהארץ.

לפני שבועיים עשיתי פספורט של פרטנר, ומה שקרה זה שבגלל ששכחתי לבטל איזה תהליך סנכרון שרץ ברקע, החבילה נגמרה לי תוך 10 דקות.

הפלוס של זה היה- שלא היתה לי חבילה ולכן הטלפון היה סגור כל היום ונדלק רק בערב איפה שהיה WIFI- תכלס? עדיף לגמרי ככה. כל כך נהנתי בחופש האמיתי והמוחלט הזה

adif11

New member

הבעל גם עושה כנ"ל בנסיעות עבודה. אברר איתו פרטים מדויקים ואעדכן.

אנחנו עושים גם וגם. חבילת גלישה + סים מקומי

אחד היתרונות של גלישה לעומת קניית סים מקומי הוא שככה יש לך אינטרנט ברגע שאת יוצאת מהמטוס... עוד לפני שאת מבינה איפה את ואיפה החנויות שאפשר לקנות בהן סים...

מה שאנחנו עושים זה שאני עושה חבילת גלישה, ובן זוגי קונה סים מקומי. ככה חבילת הגלישה שלי משרתת את שנינו עד שהוא קונה את הסים.

שקדיייה

New member
יש הרבה אפליקציות ניווט Offline

אם יש לך אנדאוריד, ממליצה מאוד על Here.

מעבר לזה, אפשר לקנות סים מקומי ולגלוש בכייף בלי שום בעיה.

ומעבר להכל, נכון שחברות ההשכרה מבקשות כסף על GPS ברכב. אבל בהרבה מקרים אם את בוחרת שלא- אף אחד לא יעקור את ה-GPS שקיים כבר בילט אין ברוב הרכבים החדשים רק כי לא שילמת (ואין אופציה לנעול את זה...)
זה קרה לנו בדיוק לפני שבועיים בצרפת- הציעו לנו במקום עצמו "לשדרג" בתוספת של כמה עשרות אירו לרכב עם GPS, אמרנו לא תודה, וקיבלנו רכב עם GPS (ועוד אחד כזה עם מערכת הפעלה שיש בה גם עברית
)

ויקה1222

New member
גם לנו זה קרה באירופה

אבל אני חושבת שבאמת אין GPS במכוניות אמריקאיות. אם זה היה באירופה, לא הייתי דואגת.

למעלה