שאלה לגבי מחברות לכיתה א'

r19741

New member
שאלה לגבי מחברות לכיתה א'

קיבלנו רשימה וביקשו מחברות 10 שורות ולעטוף בצבעים שונים וחלק בעטיפה שקופה. הבעיה שהמחברות בצבעים אז עם העטיפה לא ממש רואים את הצבע של העטיפה, ואלה שבעטיפה שקופה, יוצא בצבעים.
יש לכן עיצה איזה מחברות לקנות?

אם כבר קנית מחברות שהכריכה שלהן צבעונית, פשוט תשתמשי
בעטיפות שקופות ולא צבעוניות - תעטפי את המחברת עצמה בדף נייר צבעוני, ומעליה עטיפה שקופה.
אגב, יש מצב בסבירות גבוהה שתגיעי לאסיפת ההורים הראשונה ושם תקבלי גם רשימת ציוד חדשה וגם הוראות שונות לחלוטין ממה שקבלתם... אצלנו למשל נהוג בכיתה א' להשתמש ב"מחברות חכמות" גם לשפה וגם לחשבון. אתם לא התבקשתם לקנות כאלו?

בדיוק מה שהפוך כתבה

זה מאד מפתה לקנות הכל לעטוף ולהכין
אבל הייתי מחכה לתחילת שנה
לראות מה המחנכת מבקשת
אצלנו אותו בית ספר
מחנכת שונה בקשות שונות

יש סיכוי גבוה שבכלל יבקשו ממנה מחברות חכמות

אז היא תצטרך להניח גם את החומות בצד
לכיתה ב..

ועד שהילדה תגיע לכיחה ב'

ימציאו סוג חדש של מחברות...

kramerkaren

New member
הרשימות מעודכנות לשנת תרפפ"ו

וצריך להתאמץ ממש היום למצוא מחברות לא צבעוניות או ממותגות.
אם לבתי ספר היה שכל הם היו מעדכנים את הרשימות לפי הצבעים של המחברות שאפשר לקנות היום.
אני קניתי את העטפיות הצבעוניות (והיה שוק שחוק אצלנו על הוורוד והכתום, שאפשר רק לקנות במארזים של 10 באותו צבע. אז עשינו החלפות בינינו) ואת המחברות הצבעוניות, שהכי זולות כאן בסביבה. ניסיתי להתאים צבע לצבע, וכשאי אפשר היה אז פשוט כיסיתי את המחברת עם הצבע המתבקש.
חשוב לי לומר שבמחברות הלבנה יש בדיוק שער שהיא ציירה, בירוקה 2 עמודים והורודה, עליה עבדתי כל כך קשה...כלום. נאדה .נשארה ריקה. לעומת זאת - החלפנו 3 מחברות אדומות במשך השנה.
&nbsp

UUUU אני עדיין רואה מחברות חומות בחנויות.

&nbsp
(אבל הילדים שלי כבר מזמן לא משתמשים בהן
)

אני קונה מה שיש בחנות
גם ככה זה עטוף אז למי אכפת איזו
מחברת זו. מה שמוכרים בחנות בחבילות של 10, זה מה שאני קונה. מודה שלא מתעסקת עם המחירים יותר מדי, כל עוד הם בגבול הטווח הסביר.

michal@gal

Active member
מנהל
גם אצלנו

מחיר הצבעוניות הפשוטות זהה לחומות.
בדרך כלל כבר לא מביאים את החומות.

r i n i

New member
אנחנו קונים את החומות כבר שנים

ועוטפים אותן בעטיפות צבעוניות.

אצלנו מחברות זה הדבר הכי ממוחזר כל שנה.
תולשים שני עמודים ראשונים (אם התפרע - ארבעה) וממשיכים לשנה הבאה.
יש מחברות ששרדו שנתיים ושלוש....

הבעייה היא רק במעבר בין 10 שורות לשורה וכו'.

אחרת הגדולה שלי, שבקושי כותבת במחברות, הייתה יכולה להשתמש באותה מחברת עד לדוקטורט
.

למעלה