חופש עם סבתא

halach

New member
חופש עם סבתא

הי לכולם,
שואלת לגבי בת ה8.5 שלי.
סיימה קייטנה (מוצלחת במיוחד) ב21.7 ובשלושת השבועות הקרובים תבלה בכל יום אצל סבתא, עד השעה 16:00.
אשמח לרעיונות, הגיגים וכו' - איך ממלאים את הזמן.
חשבתי על ימים בהן תוכלנה לעשות דברים נחמדים בבית במזגן (אשמח לרעיונות) ועל ימים אחרים בהן תבלנה מחוץ לבית (חשבנו על איי ג'אמפ, קולנוע, מדעטק ונשמח לרעיונות נוספים).
הילדונת שלי תיהנה מעבודות יצירה מעניינות, אוהבת מאד בעלי חיים, ניסויים מדעיים, לשיר ולרקוד.
לצערי הרב גם חובבת גדולה של מסכים למיניהם ואני חוששת שאם לא יהיו עוגנים במהלך היום, תוכל לשקוע לשעות ארוכות מול הטלויזיה.
אודה לרעיונותיכם.
אגב, אנחנו מאיזור חיפה וסבתא עם רכב.

הצעות:

יש בחיפה מוזאון טיקוטין, ולפעמים יש שם סדנאות יצירה לילדים

במוזאון העיר חיפה ראיתי שיש תערוכה על ״איך ילדים חיו כאן לפני 100 שנים״. עוד לא הייתי, אבל נשמע לי רעיון נחמד לבילוי של סבתא ובת.

בקייטנת סבא וסבתא שלנו, ביום הראשון לקייטנה סבתא לוקחת את הילדה לחנות נחמדה של חומרי יצירה. ואז יש בבית מלאי קטן שמספק לילדה תעסוקה בשעות בהן סבתא נחה. וזה חלק מהכיף, לקנות ביחד... במיוחד לקייטנה... לא להביא חומרים שממילא יש בבית.

באזור הצפון יש לא מעט מקומות שאפשר לעשות סדנת שוקולד.

יש מקום בשם ״כפר קדם״. כאילו משחזר איך חיו בתקופת התנך. כולל כמובן רכיבה על חמורים. כמה בנות צעירות במשפחה שלי נהנו מיום בילוי שם.

mykal

New member
אני גם מחיפה,

בקיטנה אצלי--אי לוקחת כמה נכדים יחד,
לבאלאגן ביגור--יום בילוי נהדר, תציעי לסבתא לקבוע עם חברה שלה שגם
לה נכדים ויחד יהיה להם כיף.
יש כמה פארקים עם מתקנים--כמו פארק הכט, כמו על הכרמל החי--בר.
אפשר גם ללכת קצת לים. בשעות הבוקר המוקדמות או אחה"צ.
לחוף השקט, שנעים שם.

adif11

New member
כל הכבוד לסבתא !

שלושה שבועות ? באמת שחקה אותה.
קודמי הציעו לך רעיונות נפלאים (ים, בא לגן מוזיאונים ויצירה) הייתי מוסיפה לזה אפית עוגות עם סבתא + קישוטן , כנ"ל עוגיות, מאפינס וכו'. קולנוע, הצגות בוקר לילדים בתאטרון, יום נסיעה ברכבת לת"א (או למקום קרוב יותר. טיול בזכרון?)
והרעיון (של מיקל נדמה לי) להמליץ לסבתא למצוא חברה עם נכדים/ות בגיל המתאים הוא רעיון נפלא.

macaroni35

New member
הייתי מוותרת על איי ג'אמפ עם סבתא..

פארק טרמפולינות....ודורש אישור קפיצה ולבד נראה לי יהיה מתיש לסבתא ומשעמם טיפה לילדה....הייתי משאירה את זה לבילוי איתכם ההורים ועם עוד חברה או חברים...

מניסיון של הילדים שלי, אין טעם להגיע לאיי ג'אמפ בלי חברים.
זה פשוט לא כיף לבד. שמרו את המקום להגעה עם ילדים אחרים בני גילה.

יש לי המון רעיונות ל"קייטנת בית" שהכנתי לילדים שאני עובדת

איתם.
אם תרצי אשלח לך במסר קובץ

מותר להידחף?
אני אשמח לקבל את הקובץ

kramerkaren

New member
בלת"ק

בטנכודע בגבעת אולגה יש כל מיני פעילויות נחמדות. המקום חמוד, מעניין, החלק החיצוני שווה. לא הייתי נוסעת אלפי קילומטרים בשבילו, אבל הוא באמת סבבה של בוקר.
&nbsp
תערוכת גיבורים בבית התפוצות, אוני' תל אביב, מקבל ביקורות מעולות. יש תחנת רכבת ליד האוני'. שמעתי גם שהגן הבוטני הישן שנפתח מחדש מאד נחמד, גם שווה ביקור, אם כבר הן שם.
&nbsp
אייג'אמפ חובה עם חברים. אחרת משעמם.
&nbsp
יש פעילות שנראית מהממת ב"יללת התן", בכרמל. יש ימי פעילות באוגוסט. תגגלי ותראי.
&nbsp
&nbsp

למעלה