האם לשלוח לקייטנה?

האם לשלוח לקייטנה?

רשמתי את שני הבנים הגדולים לקייטנת ספורט, ואתמול שלחו פרטים. התכנית נשמעת ממש טובה, שחיה כל יום, ועוד חוג ספורט. שזה מאד חשוב כי שניהם מאד אוהבים מסכים.
הבעיה היא שאין הרבה ילדים גדולים. הקייטנה היא עד גיל 12 בעיקרון, אבל השנה יש 2 שסיימו ה', 5 שסיימו ד' (חלק בנות), ועוד 10-15 בוגרי ג'. הבן שלי הוא אחד משני בוגרי ה' ואני תוהה האם הקייטנה תתאים לו. מבחינת הגיל, הוא בין הכי צעירים בכיתה, חוגג יום הולדת 11 רק בנובמבר. הוא גם חלש פיזית יחסית לגילו. שאלה הן סיבות למה כן להשאיר אותו. אבל הוא מאד בוגר בהתנהגות ודי חכם, אז אני מפחדת שלא ימצא שפה משותפת.
אמרו לי בקייטנה שהם מבינים את הבעיה, ושאם ארצה, נוכל לפרוש באמצע. אבל לא תהיה לי שום מסגרת בשבילו.

אם הילד רוצה, אני בעד

לא נורא אם שבועיים שלושה בחופש הוא יעסוק בספורט.
ואפילו ילמד להסתדר עם ילדים שונים. אי אפשר להבטיח לו שבכל מסגרת שהוא יילך אליה בחיים, יהיו רק אנשים ״ברמה שלו״.

adif11

New member
נראה לי שהייתי שולחת

ומחכה לראות איך יהיה. אם הנהלת הקיטנה מוכנים שתפרשו באמצע, כולל החזר כספי יחסי כמובן, למה לא לנסות ? אולי תופתעו לטובה.

אשרז4

New member
בעצם יוצא שהוא מעליו ומתחתיו בטווח של שנה יהיו 6 ילדים

אם הוא מודע לכך שיש מכל מיני גילאים והוא לא מהילדים שזה מאוד חשוב להם.
אם פיזית לא גדול וירגיש עוג מלך הבשן
אם מבחינת יכולות ספורטיביות לא יהיה הראשון בכל
&nbsp
ובמיוחד אם מאפשרים פרישה עם החזר כספי באמצע.
&nbsp
נראה לי שבהחלט כן

Gali112

New member
אני חושבת שדווקא לצעירים בכתה

שכל הזמן מתמודדים עם גדולים מהם (לא יודעת אך אצלכם בכתה אבל אצלנו ליליד אוקטובר שלי יש 3 בכתה 3 ילדים לפחות שגדולים ממנו ביותר משנה כי נשארו עוד שנה בגן), נחמד לפעמים גם להיות הגדולים, הבוגרים, החזקים החכמים.
אם זו קייטנה עם פעילות איכותית וצוות טוב לא הייתי מוותרת בגלל זה.
&nbsp

למעלה